آموزش و ترفندها

عوامل موثر در انتخاب شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه

دنیای امروز دنیای آمیخته با اینترنت و کامپیوتر است و استفاده از خدمات شبکه یکی از عوامل حیاتی برای سازمان‌ها و شرکت‌ها محسوب می‌شود. اگر از صاحبان و مدیران کسب‌وکارها هستید و دوست دارید در زمینه کاری خود پیشرفت کرده و یا کسب‌وکار خود را توسعه دهید، شبکه‌سازی و استفاده از خدمات شبکه بهترین راهکار برای شما خواهد بود.

البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که در اختیار داشتن شبکه نیازمند پشتیبانی و نگهداری تخصصی خواهد بود. نگهداری از این تجهیزات نیازمند تخصص و مهارت بالایی است و از همین رو بهترین راه برای پشتیبانی از شبکه، کمک گرفتن از یک شرکت معتبر در این زمینه است. بسیاری از افراد در ابتدا فردی را برای این کار استخدام کرده و کارهای پشتیبانی شبکه و کامپیوتر خود را به یک فرد واگذار می‌کنند؛ اما بعد از مدتی دچار چالش‌های زیادی شده و در انجام امور خود دچار وقفه می‌شوند.

کمک گرفتن از یک شرکت معتبر و دارای تیم تخصصی در زمینه شبکه، علاوه بر کاهش هزینه‌های نگهداری و پشتیبانی از تجهیزات و شبکه، خیال شما را از بابت کارکرد درست تجهیزات راحت خواهد کرد. البته در نظر داشته باشید که در این راه به شرکت‌های زیادی برخورد خواهید کرد و انتخاب یک شرکت مناسب برایتان دشوار خواهد بود؛ پس برای داشتن یک انتخاب عالی و آشنایی با عوامل موثر در انتخاب شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه، تا انتها ما را همراهی کنید.

اهمیت انتخاب شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه

یک ساعت قطعی شبکه، کند بودن اینترنت یا کار نکردن سرورها، کامپیوترها یا حتی نرم‌افزارهای مالی و اداری به معنای اختلال در سیستم کسب‌وکاری شرکت‌ها و سازمان‌هاست! وجود این موارد در کنار خساراتی که ممکن است به شرکت‌ها و سازمان‌ها وارد شود باعث شده مدیران و صاحبان کسب‌وکار به فکر داشتن تیمی برای پشتیبانی و نگهداری تجهیزات خود باشند.

از آنجایی که استخدام یک فرد یا تیم به صورت جداگانه هزینه‌های زیادی برای کسب‌وکارها به همراه دارد، بسیاری از مدیران و صاحبان کسب‌وکارها بخش پشتیبانی و نگهداری تجهیزات شبکه خود را به یک شرکت حرفه‌ای در این زمینه واگذار می‌کنند. همان طور که گفتیم که شرکت‌های زیادی وجود دارند که به ارائه خدمات پشتیبانی و نگهداری از شبکه می‌پزدازند و همین امر انتخاب یک شرکت مناسب برای این کار را کمی دشوار کرده است.

از همین رو در این مطلب قرار است ویژگی‌های یک شرکت خوب ارائه دهنده خدمات شبکه را مورد بررسی قرار داده و عوامل موثر در این انتخاب را بیان کنیم.

عوامل موثر در انتخاب شرکت مناسب ارائه دهنده خدمات شبکه

عوامل زیادی وجود دارند که ممکن است بر تصمیم شما اثرگذار باشند، در ادامه برخی از مهم‌ترین عوامل موثر در انتخاب بهترین شرکت ارائه‌دهنده خدمات را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

سابقه فعالیت و تجربه

یکی از مهم‌ترین عوامل موثر در انتخاب بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه، سابقه و مدت فعالیت آن است. استفاده از خدمات شرکتی که دارای افرادی باتجربه و با سابقه درخشان هستند، این اطمینان را به شما خواهد داد که کار شما در دست افراد متخصص بوده و نیازی به نگرانی در مورد آن نخواهید داشت.

تنوع و تعداد مشتریان

در انتخاب بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه، ابتدا سابقه آن را بررسی کرده و ببینید سابقه ارائه خدمات به کدام شرکت‌ها و کسب‌وکارها را در کارنامه خود دارند. همکاری یک شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه با کسب‌وکارها و شرکت‌های بزرگ نشان‌دهنده تبحر و تخصص شرکت در این زمینه است.

تنوع کسب‌وکارها

در انتخاب بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه از تنوع کسب‌وکارهایی که شرکت با آن‌ها کار کرده غافل نشوید. هر چه تنوع کسب‌وکارهایی که شرکت موردنظر با آن‌ها کار کرده بیشتر باشد، نشان‌دهنده این است که شرکت با مشکلات و دغدغه‌های شرکت‌های بیشتری آشنایی دارد.

تنظیم قرارداد طبق نیاز مشتری

تنظیم قرارداد خوب یکی از مهم‌ترین مسائل در پشتیبانی شبکه است. بهتر است تیمی را برای این کار انتخاب کنید که قرارداد را طبق نیازهای شما نوشته و دغدغه‌ها و نیازهای شما را در نظر داشته باشند.

تعهد کاری و مسئولیت پذیری بالا

شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه خوب باید همواره در دسترس بوده و مسئولیت‌پذیری بالایی داشته باشد. فکرش را بکنید مشکلی برای سیستم و تجهیزات شما به وجود آمده، در صورتی که نتوانید به سرعت با کسی تماس گرفته و مشکل را حل کنید، ممکن است دچار ضرر و زیان شوید؛ بنابراین یک شرکت خدمات شبکه باید همواره در دسترس کارفرما باشد تا در صورت وجود خطا سریعا خود را به محل رسانده و مشکل را حل کنند.

شرکت رایان پشتیبان؛ بهترین شرکتی که به دنبال آن هستید!

همان طور که گفته شد، عوامل زیادی وجود دارند که با بررسی آن‌ها می‌توانید بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات شبکه را انتخاب کنید. شرکت رایان پشتیبان یکی از شرکت‌های باسابقه و باتجربه در این زمینه است که با بیش از 16 سال فعالیت در این حوزه توانسته رضایت و اعتماد مدیران شرکت‌ها و کسب‌وکارهای بزرگی را به خود جلب کرده و با آن‌ها همکاری داشته باشد.

این شرکت با در اختیار داشتن یک تیم متشکل از افراد حرفه‌ای و باسابقه در حوزه شبکه، خدماتی باکیفیت را در اختیار کافرماها قرار داده است. تنوع بالای مشتریان این شرکت نشان‌دهنده این است که توانسته در زمینه‌های مختلف کاری با کارفرماها همکاری داشته و با مشکلات احتمالی یا دغدغه‌های بیشتر کسب‌وکارها در زمینه شبکه آشنایی داشته باشند.

تعهد کاری بالا نسبت به کارفرما و مسئولیت‌پذیری، بازدید دوره‌ای و پشتیبانی شبکه به موقع، مستندسازی اطلاعات موردنیاز کارفرما، تنظیم قرارداد طبق نیازهای مشتری و ارائه مشاوره در زمینه بهینه‌سازی سیستم، از جمله فعالیت‌هایی هستند که در تیم رایان پشتیبان و برای کسب رضایت مشتری انجام می‌شوند. همچنین این تیم به صورت 24 ساعته و در تمام ایام هفته در دسترس کارفرما خواهد بود تا در صورت بروز مشکل هر چه سریع‌تر نسبت به رفع آن اقدام کند. پس اگر به دنبال یکی از بهترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات شبکه هستید، رایان پشتیبان را انتخاب کرده و با خیال راحت امور شبکه خود را به این تیم بسپارید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

تحریریه تکفای

گردآوری جدیدترین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری؛ نقد و بررسی گوشی ها، ساعت های هوشمند، بازی ها و برنامه های کاربردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید