رپورتاژ

دانلود سریال شریک جرم همه قسمت ها به کارگردانی مازیار میری

در هفته پیش رو شاهد چندین سریال و فیلم در شبکه نمایش خانگی خواهیم بود که همگی آن ها را می توانید در این پست دریافت نمایید. قسمت اول سریال شریک جرم، قسمت ششم مرداب، قسمت دهم زخم کاری 2 و اپیزود 1 سریال داوینچیز در کنار فیلم های سینمایی عروسی مردم و عروس خیابان فرشته نام این عناوین می باشد. در ضمن با مراجعه به وبسایت کول دانلود افزون بر این چند اثر، به آرشیو بسیار کاملی از فیلم ها و سریال های جذاب و دیدنی دسترسی خواهید داشت که همگی آن ها با ترافیک و حجم دانلودی نیم بها برای شما کاربران عزیز محاسبه خواهد شد. کول دانلود از به روزترین و پیشگام ترین سایت ها در زمینه دانلود فیلم و سریال های روز و جدید ایرانی می باشد.

 • قسمت 10 سریال زخم کاری 2

به گزارش وبسایت کول دانلود ، فصل دوم سریال زخم کاری پس از موفقیت هایی که در فصل نخست داشت با تصمیم و خواست مثبت سازندگان سرانجام ساخته و همینک آماده دانلود است. همچنین اخیرا صحبت هایی مبی بر فصل سوم نیس وجود داشته است که این خبر تایید و قطعی شده است. در این خصوص فیلمنامه آماده ست و فصل سوم زخم کاری به زودی جلوی دوربین خواهد رفت، بنابراین پخش فصل 3 از همینک قطعی شده است.

ما برای تماشای فصل دوم سریال زخم کاری همانند سایر فیلم و سریال های روزی که پخش می شوند به شما سایت کول دانلود را پیشنهاد و معرفی می کنیم. یک وبسایت جامع، به روز و مطمین در خصوص سریال ها و فیلم های شبکه نمایش خانگی ایرانی و همچنین آثار روز خارجی اعم از سینمای هالیوود، بالیوود، سریال های کره ای، انیمه های جذاب و انیمیشن های روز دنیا! با کول دانلود همیشه به روز باشید! لازم به ذکر این آثار به گونه کاملا رایگان تقدیم شما کابران گرامی می شود.

قسمت 10 سریال زخم کاری 2

 • شما می توانید از لینک زیر جهت دانلود قسمت 10و همچنین سایر قسمت های سریال زخم کاری 2 اقدام کنید:
 • لینک دانلود قانونی: فصل دوم زخم کاری

موضوع سریال زخم کاری 2 درباره چه چیزی است؟

در نبود مالک حالا مدعیان تاج و تخت او یکی یکی از راه می رسند و این آغاز آشوب دیگری است… هنوز بوی خون به مشام می رسد!

چه هنرپیشه هایی در فصل دوم زخم کاری حضور دارند؟

الناز ملک , الهه حصاری , جواد عزتی , جواد هاشمی , رعنا آزادی ور , سعید چنگیزیان , کامبیز دیرباز , مرتضا امینی تبار , مهران غفوریان , امیر دژاکام و مه لقا باقری

مالک در زخم کاری 2 حضور دارد؟ چرا نقش کمرنگی دارد؟

بله دقیقا مالک در فصل دوم زنده ست و تا این جا سکانس های فراوانی از او نیز دیدیم و طبقه گفته تیم سازنده در فصل سوم حضور مالک بسیار پررنگ خواهد بود تا جایی که همه داستان حول محور او می چرخد. این اخبار دقیقا چند روز پس از این مساله پخش شد که بسیاری از کاربران و مخاطبین به دلیل عدم حضور پررنگ مالک در فصل دو بسیار معترض بودند. همچنین دلیل حضور کمرنگ مالک در فصل دوم، به فیلم تمساح خونی برمی گردد. چرا که جواد عزتی در زمان فیلمبرداری فصل دوم زخم کاری بیشتر مشغول ضبط پروژه تمساح خونی بود و بنابراین نتوانست زیاد در زخم کاری 2 حضور داشته باشد.

زمان دقیق پخش سریال زخم کاری 2 چه روزی است؟

سریال زخم کاری 2 ساعت 08:00 آدینه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

در قسمت های پیشین فصل دوم زخم کاری چه گذشت؟

قسمت نهم فصل دوم زخم کاری با مراسم ختم فرنهاد آغاز می شود. مشخص نیست که چگونه صحنه سازی کرده اند که دلیل آتش سوزی در مطب را نشست گاز در مخزن اکسیژن اتاق عمل تشخیص داده شده است. ولی موضوع به همین جا ختم نمی شود. طلوعی خود در مراسم سوگواری فرنهاد حاضر شده و با تملق و چرب زبانی باورنکردنی از روابط خوب خود با او در حضور پسرش صحبت می کند. این موضوع که قاتل در حال دلداری دادن صاحب عزا باشد، چیزی است که تنها در زخم کاری 2 می توان شاهد آن بود. طلوعی که حالا شفاعت نیز در کنار او در مراسم حاضر شده است سعی می کند تا با پسر فرنهاد صحبت کرده و او را حامی او جلوه دهد و همچنین خود را متاثر و متاسف از مرگ پدر! مشخص نیست که در پس این نمایش ها چه نهفته است و چه نقشه ای را طلوعی در سر می پروارند و سعی دارد تا با کمک پسر فرنهاد به سایر اهداف خود برسد.

در ادامه، سیما وارد شرکت می شود و با میثم صحبت های جدی را پیش می برد. گفتگوی سیما با میثم در واقع اتمام حجتی است درباره رابطه او با شیدا! سیما متوجه شده است که حرف عشق و عاشقی میثم صرفا در جهت رسیدن به اهداف خودش است و برای زمین زدن طلوعی. ولی او به میثم هشدار می دهد که اگر اقدامات و کارهای او باعث برهم خوردن آرامش و قرار شیدا شود با خود سیما طرف است. شفاعت متوجه حضور سیما در شرکت می شود و به بهانه دعوت و پذیرایی او در دفترش، وی را به اتاقش می کشاند تا سر از کار و در واقع قصد او از آمدن به شرکت در بیاورد تا احتمالا از عواقب سویی که اقدامات آتی وی می تواند در پی داشته باشد، پیشگیری کند.

قصد ورود سیما به جریانات جدی تر شده و او در قدم بعدی پا به خیریه می گذارد تا به سرنخ های دیگری برسد. به نظر می رسد که وی پس از جریان مرگ یا در واقع بهتر بگوییم قتل فرنهاد، بیش از پیش نگران وضعیت زندگی خود و موقعیت شغلی و حتی جانی شفاعت همسرش شده است و بنابراین سعی می کند که خودش شخصا وارد ماجراها شود. در قدم نخست او به سنگ سختی برمی خورد که چرا که رفتن وی به خیریه همزمان می شود به بازدید سمیرا از آن جا و در این موقعیت کشاکش و جدال لفظی نسبتا قابل توجهی بین این دو رخ می دهد. سیما این گونه ابراز می کند که قصد و نیت وی کمک به امور خیریه است ولی سمیرا خاطرنشان می کند که کار و وظیفه او در خیریه به مسایل مالی و حسابداری محدود می شود که زمان زیادی هم از او نمی گیرد و بیشتر زمان او در شرکت سپری می شود. به جز این سایر نیازهای خیریه در امور خدماتی خلاصه می شود و بدین گونه عذر سیما را می خواهد. ولی به نظر نمی رسد که سیما این سخنان را پذیرفته باشد. وی اعلام می کند که از فردا و روزهای آینده باز هم در خیریه حاضر خواهد شد. هرچند سمیرا نیز کم نمی آورد و می گوید که من آدم کینه ای نیستم و از سیما

فصل دوم زخم کاری در این قسمت نیز بدون خون و خون ریزی پایان نمی پذیرد و درست در همین جاست که نقشه قتل املشی و حتی حسام فرنهاد در آینده کشیده می شود. به موازات این کار ولی شفاعت فردی را اجیر می کند تا ضربه کاری به حسام وارد کنند. فرنهاد در گذشته با خریدن شرکت های ورشکسته و احیای آن ها توانسته بود پول زیادی را به جیب زده بود ولی در واقع این ها همه پوششی بوده که از طریق آن بتواند با پولشویی به ثروت هنگفتی برسد. چرا که با کارآفرینی و این قبیل کارها نمی توان به این حد درآمد رسید. شفاعت همه این ها را می داند و از سویی دیگر نقطه ضعف بزرگ حسام را می داند. او به خوبی می داند که حسام به شدت معتاد به قمار است و عاشق قماربازی و این قبیل امور است که تمام اوقات بیکاری خود را صرف قمار می کند. بدین منظور وی فردی را مامور رسیدن، نزدیک شدن و برقراری ارتباط در جهت زمین زدن حسام می کند. این فرد که سامان نام دارد با شیوه های خود سعی در نزدیک شدن به حسام فرنهاد می کند و در نخستین گام به دفتر وی می رود تا قرار ملاقاتی را با وی تنظیم کند. در انتها شفاعت پس از این همه دسیسه و نقشه های شوم برای هولدینگ فرنهاد، به تماشی نمایش دخترش شیدا می رود تا خود را پدری دلسوز که آینده و احساس دخترش برایش مهم است، جلوه دهد.

ولی شاید مهم ترین و حساس ترین سکانس این اپیزود، سکانس پایانی باشد. در جایی که میثم قرار شبانه عجیبی در جای متروکه و عجیب تری با سیما گذاشته است. سیما که به ظاهر ترسیده است از انتخاب این مکان و این زمان به هر ترتیبی که هست خودش را به محل می رساند. میثم ابراز می کند که پس کشیدن خودش از ماجرا صرفا یک تاکتیک بوده تا نگاه ها را از خود دور کند و همچنین طلوعی از فکر کشتنش بیرون بیاید. وی این گونه اظهار می کند که در جایی که حتی مادرش نیز در بازی او نیست، چاره دیگری ندارد. وی تنها کسی است که همانند پدرش مالک، قصد رفتن این راه تا انتها را دارد. و در این بین سیما را مهره ای مطمین دیده است چرا که با اشاره کوچیک میثم به سمت طلوعی هجوم برده است. بنابراین این دو اتحادی را تشکیل می دهند تا با کمک یکدیگر به طلوعی ضربات سهمگینی را وارد کنند.

حال باید دید که در قسمت دهم فصل دوم زخم کاری چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. در این جا شما را دعوت به تماشای قسمت 10 زخم کاری 2 می کنیم. پیشنهاد می کنیم که این سریال جذاب را به هیچ وجه از دست ندهید!

 • قسمت 6 سریال مرداب

مرداب – The Marsh جدیدترین سریال پخش شده در شبکه نمایش خانگی است که با پخش قسمت اول توانست مخاطبینی را به جهت داستان پرمایه و تودار و در هم پیچیدگی محتوایی که داشت به خود اختصاص دهد. ایت سریال خیلی سریع مراحل تولید خود را پشت گذاشته از محصولات سال 1402 که از تاریخ 12 مهر 1402 از سایت کول دانلود پخش شد. تهیه کنندگی مرداب با محمد شایسته ، نویسندگی بر عهده نیما اقلیما بوده است و همچنین بروز نیک نژاد نیز در مقام کارگردان با این پروژه همکاری داشته است. شما کاربران گرامی می توانید از طریق لینک هایی که در این نوشتار برای شما آماده شده است، جهت دانلود و یا تماشای این سریال اقدام کنید.

قسمت 6 سریال مرداب

 • شما می توانید قسمت 6 سریال مرداب و همچنین سایر سایر قسمت های این سریال را از لینک زیر، تماشا و یا دانلود کنید:
 • دریافت لینک: دانلود سریال مرداب

هنرپیشه های سریال مرداب چه کسانی هستند؟

آرش ظلی پور , الهام اخوان , الیکا ناصری , امیر جعفری , حامد کمیلی , ستاره پسیانی , شهرام حقیقت دوست , صفر محمدی , مجتبا پیرزاده , مجید پتکی , محمود نظرعلیان , مهدی هاشمی , یسنا میرتهماسب

داستان و موضوع مرداب حول چه محوری است؟

سریال «مرداب» در ژانر درام معمایی تولید شده است. نویسندگان این اثر افشین صادقی و پدرام افشار و بازنویسی فیلمنامه بر عهده نیما اقلیما می باشد! در خلاصه داستان مرداب آمده است که : آدم های کوچیک رد پاشون هم کوچیکه، برای همین راحت تر پاک میشه!

زمان دقیق پخش سریال مرداب چه روزی است؟

سریال مرداد ساعت 08:00 چهارشنبه هر هفته در سایت کول دانلود CoolDl.net پخش می شود که شما می توانید آن را با کیفیت بلوری از این سایت دانلود و تماشا کنید!

در قسمت های گذشته مرداب چه دیدیم؟

قسمت 5 مرداب با این اتفاق آغاز شد که ایرج که از قسمت پیش از روی ظمع و زیاده طلبی وارد بازی قاچاقچی ها شده بود سرانجام با حقیقت ماجرا روبرو می شود. دو باند خلافکار و توزیع کننده مواد مخدر پس از حمله به یکدیگر و کشت و کشتار از طرف مقابل، در حالی که آخرین بازمانده آن ها سعی در کشتن ایرج می کند ولی درست در همان لحظه آفاق از گرد راه می رسد و جان برادرش را نجات می دهد. در حالی که آفاق متوجه می شود که اسکناس های مورد معامله تقلبی هستند، آن ها را رها کرده و سنگ ارزشمندی که قرار بود به دست افراد شکیب بیفتد را با خود می برد.

ایرج به پلیس زنگ زده و به همراه آفاق صحنه رو ترک کند. در خانه و درست در مرداب، سنگ قیمتی را پس از عایق بندی کردن و پوشانیدن با چند لایه چسب و پوشش  های ضد آب دیگر در صندوقچه ای که گویا دفعات پیشین نیز اشیای ارزشمندی را آن جا پنهان می کردند، جاسازی می کنند. این عمل به وسیله آفاق که در شنا کردن زیر آب برای مدت طولانی تبحر دارد انجام می شود.

در ادامه کوهیار طبق نقشه از پیش تعیین شده به کیوان که از روز پیشین به شمال رفته بود، اعلام می کند تا به سر قرار رفته و سنگ قیمتی را بردارد تا احتمالا با ماشین حمل بار برنج ها که برچسب خیریه را دارد به دست خالد برساند. کیوان به محل مورد نظر می رود و با انبوه جنازه ها روبرو می شود در حالی که هیچ اثری از سنگ نیست. در بین افراد کشته شده فریدون نیز حضور دارد که کوهیار از او می خواهد جنازه او را از آن جا خارج کند تا با رسیدن پلیس ها سرنخ از بانک شکیب در این پرونده نماند. کوهیار متوجه می شود که با وجود برهم خوردن نقشه و کشته شدن همه افراد و از آن سو نبودن ایرج، پس فردی که سنگ را با خود برده است باید ایرج باشد.

شکیب با فهمیدن شکست خوردن ماموریت به شدت عصبانی شده و از کوهیار با گماشتن او بر سر کار اجباری و دون مایه او را متنبه می کند و از آن سو با صبا شبانه به سمت شمال حرکت می کند تا خود شخصا به موضوع رسیدگی کند. او احتمالا بر بالای سر ایرج و خواهرش آفاق خواهد رفت و انتقام سختی را از آن ها خواهد گرفت. ولی پیش از رسیدن شکیب، پلیس ها از راه رسیده و ایرج را با خود می برند. اگرچه مامورین دلیل به همراه بردن ایرج را به اداره آگاهی، ابراز برخی توضیحات اعلام کرده اند ولی بعید به نظر می رسد که قضیه به این سادگی ها جمع بشود. درست است که ایرج در روز حادثه به پلیس ها خبر می دهد و خود را به عنوان شخص رهگذر که تنها شاهد ماجرا بوده است، جا می زند ولی در واقع برای پلیس ها او یک مضنون مهم و از آن سو به دید شکیب، دزد و سازق قطعی سنگ قیمتی است. سنگی که برای او بسیار بااهمیت است و در واقع این قضیه برای او به شدت حیثیتی است. مخصوصا به این دلیل که یک سر این ماجرا به خالد وصل است و شکیب اصلا نمی تواند چنین چیزی را قبول کند که در این معامله بزرگ و سودآور رودست بخورد.

حال باید دید که در قسمت 6 سریال مرداب چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. در این جا شما را دعوت به تماشای قسمت ششم مرداب می کنیم.

 • قسمت 1 سریال داوینچیز

سریال داوینچیز – Davinchiz Serial محصول 1402 به تهیه کنندگی مهدی منیری و کارگردانی افشین هاشمی و با بازی سام درخشانی , سیما تیرانداز , مونا فرجاد، یک سریال مفرح و شاد است که تم و فضای قدیمی و گذشته ها را دارد. این سریال همینک آخرین مراحل اخذ مجوزهای قانونی خود را در حال طی کردن است و قرار است که به زودی زود از طریق سایت کول دانلود در شبکه نمایش خانگی پخش شود.

قسمت 1 سریال داوینچیز

 • شما می توانید با کلیک بر روی این لینک که در ادامه آمده است نسبت به دانلود و یا تماشای سریال داوینچیز اقدام کنید:
 • لینک: دانلود سریال داوینچیز

چه بازیگرانی در داوینچیز حضور دارند؟

بازی سام درخشانی , سیما تیرانداز , مونا فرجاد

موضوع و خط داستانی سریال داوینچیز درباره چه چیزی ست؟

داوینچیز یک سریال کمدی و طنز است که تم و فضای قدیمی و گذشته ها را دارد.

درباره داوینچیز چه می دانیم؟

داوینچیز دومین تجربه افشین هاشمی پس از سریال توقیفی تازه آزاد شده شبکه مخفی زنان است که این بار نیز حال و هوای زمان گذشته و تم نوستالژیک قدیمی را با رگه های کمدی دارد و از این حیث کاملا مشابه شبکه مخفی زنان است.

زمان و تاریخ پخش داوینچیز کی است؟

قرار است که سریال داوینچیز از آبان ماه 1402 در سایت کول دانلود پخش شود.

 • سریال شریک جرم نیز در راه است

شریک جرم – Sharik e Jorm محصول سال 1402 که از پاییز 1402 به وسیله وبسایت کول دانلود در شبکه نمایش خانگی پخش شد، به تهیه کنندگی: همایون اسعدیان ، نویسندگی: امیر عربی و کارگردانی: مازیار میری تولید و ساخته شده است. شما می توانید به وسیله وبسایت کول دانلود جهت دانلود و یا تماشای این سریال اقدام کنید.

شریک جرم یک سریال درام و معمایی است که آخرین مراحل اخذ مجوزهای قانونی خود را در حال طی کردن است و قرار است که به زودی زود از طریق سایت کول دانلود  در شبکه نمایش خانگی پخش شود. این سریال که در آغاز خواب خرگوش نام داشت با تغییر نام به شریک جرم پخش خواهد شد. تیم سازنده (تهیه کننده و کارگردان) مشابقه سریال خسوف است و بازیگران نیز ترکیبی از بازیگران سریال حرفه ای و خسوف می باشند. مازیار میریبه جز سریال پربیننده خسوف، همچنین کارگردانی فیلم های سینمایی به آهستگی و سارا و آیدا را در کارنامه خود دارد.

 • شما می توانید از طریق لینکی که در زیر درج شده است جهت دانلود سریال شریک جرم اقدام کنید:
 • دریافت لینک: دانلود سریال شریک جرم

المیرا دهقانی , امین شعرباف , سارا بهرامی , سجاد بابایی , علیرضا ثانی فر , مهتاب ثروتی , محمدرضا مالکی در حالی بازیگران شریک جرم را تشکیل داده اند که در خلاصه داستان این سریال آمده است که:

میترا وکیل خوشنامی است که روزی در دفترش یک جنایت رخ می دهد. بنابراین او مجبور می شود برای دفاع از خود تحقیقاتی را درباره یکی از موکلانش آغاز کند و در این راه با دردسرهایی رو‌برو می‌شود که حتی شغلش را نیز به خطر می اندازد.

منبع: کول دانلود | CoolDl.Net

کول دانلود یکی از معتبرترین، به روزترین و در عین حال قدیمی ترین و سابقه دارترین وبسایت ها در زمینه پخش، توزیع و  دانلود فیلم و سریال های ایرانی و خارجی روز ایران و جهان است که سال هاست با داشتن مجوزهای لازم از نهادهای مربوطه به صورت قانونی به عرضه آثار نمایش خانگی پرداخته است و در همه این سال ها در صف نخست و از بهترین و جامع ترین سایت ها در این زمینه بوده است. این وبسایت، عناوین ایرانی را در دو بخش فروش قانونی و طرح “رایگان ولی قانونی” و همچنین آثار خارجی را به صورت کاملا رایگان و با زیرنویس چسبیده و دوبله اختصاصی برای علاقمندان در بستری کاملا امن و آسوده مهیا کرده است. جهت رفاه حال کاربران، لینک های دانلود این سایت مستقیم، با سرعت بالا و سرورهای آن ها در ایران می باشد تا با خیال آسوده به دانلود فیلم های جدید بپردازید. پیشنهاد می کنیم که حتما از این وبسایت مفید و به روز بازدید به عمل آورید. این اطمینان را به شما می دهیم که تحت هیچ عنوانی پشیمان نخواهید شد. با کول دانلود همیشه به روز باشید.

4/5 - (1 امتیاز)

تحریریه تکفای

گردآوری جدیدترین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری؛ نقد و بررسی گوشی ها، ساعت های هوشمند، بازی ها و برنامه های کاربردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید