تبلیغات

تبلیغات

تکفای، روزانه میزبان بازدید کننده‌هایی است که به دنبال جواب سوالات خود هستند. از این رو بستری بسیار مناسب برای معرفی کسب و کار شما میباشد.

تکفای یکی از وب سایت‌های حوزه تکنولوژی میباشد که روزانه بازدید کننده‌های بسیاری را میزبانی می‌کند. در واقع تکفای منبع نقد و بررسی گوشی، راهنمای خرید، بررسی برنامه ها گوشی و ساعت هوشمند میباشد.

شما در تکفای به روش های متفاوتی می‌توانید نسبت به معرفی کسب و کار خودتان اقدام کنید.

تبلیغات متنی در سایدبار و فوتر

تبلیغات متنی در سایدبار و فوتر

یکی از بهترین روش ها برای معرفی کسب و کارتان به مشتریان استفاده از بک لینک یا تبلیغات متنی تکفای است. شما با این کار اعتبار سئوی سایتتان را به سرعت افزایش میدهید.

پلن‌های مخصوص تبلیغات به صورت ترکیبی ارائه شده تا بتوانید حداکثر بازدهی را با توجه به بودجه‌تان داشته باشید. این پلن ها در قالب یک ماهه، سه ماهه، شش ماه و دوازده ماهه ارائه شده اند و شما میتوانید بسته به نیازتان آنها را انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که این نوع از تبلیغات متنی هم در سایدبار و هم در فوتر قابل اجراست.

رپورتاژ آگهی

ریپورتاژآگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست‌های تکفای در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول، سرویس و یا خدماتتان را به جامعه‌ی مخاطب تکفای معرفی کرده و لینک مستقیم و Follow به وب‌سایت خود دریافت کنید.

شرایط رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که شرکت‌ها برای معرفی محصول، سرویس یا دعوت از کاربران برای شرکت در یک کمپین خاص از آن استفاده می‌کنند. رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات تکفای در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند و از این رو شما همواره رفرال از تکفای خواهید داشت. تکفای در صورت نیاز مشتریان را راهنمایی می‌کند تا آگهی خود را به بهترین شکل ممکن نگارش کنند. همچنین رپورتاژ آگهی در بر اساس زمانبندی درخواست شده منتشر میشود تا حداکثر بازدهی را داشته باشد.

متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نوشته شده و تکفای تنها آن را در سایت منتشر می کند. اگر مایل باشید که متن آگهی توسط تحریریه تکفای نگارش شود، این کار با هزینه‌ی اضافی قابل انجام است. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از 4 تصویر، 3 لینک و 1200 کلمه هستید.

لینک پرو مکس

همانطور که احتمالا می دانید، الگوریتم‌های موتورهای جستجو دائما در حال تغییر و تحول و به روز شدن هستند؛ با این حال، لینک‌سازی همچنان یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار در رتبه‌بندی سایت‌ها محسوب می شود. در این بین، لینک پرومکس را می توان بک لینکی نامید که با کمک آن می‌توانید از متن مقالاتی که در گوگل دارای رتبه هستند، لینک دریافت نمائید. رسانه تکفای دارای کلمات کلیدی زیادی است که در صفحات اول گوگل قرار دارند؛ شما با انتخاب مقاله مورد نظرتان می توانید بک لینک یک ساله دریافت کنید و در لینک سازی خارجی سایتتان قدم بزرگی را بردارید.

بنر تبلیغاتی

بنر تبلیغاتی

بنرهای تبلیغاتی تکفای در ابعاد استاندارد و در مکان مناسب و در دیدرس مخاطب قرار داده شده‌اند تا بهترین بازدهی را برای مشتری داشته‌ باشند. در صورت تمایل می توانید از راه های ارتباطی زیر با ما در تماس باشید.

برای مشاهده رتبه سیمیلار وب تکفای کلیک کنید.

برای مشاهده DA سایت تکفای در MOZ کلیک کنید.

جهت رزرو رپورتاژ آگهی و بک لینک با شماره 09945613014 و برای رزرو بنر تبلیغاتی با شماره 09396845831 در ارتباط باشید.

 

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید