آموزش و ترفندها

بهترین کد تخفیف خدمات دهندگان اینترنتی و انواع آن

در بازار امروز که بخشی از آن به صورت آنلاین در جریان است، روش های مختلفی نیز برای بهبود و توسعه آن ایجاد شده است. از برگزاری آنلاین جشنواره ها و مسابقات مختلف گرفته تا استفاده از تخفیف های ویژه برای خرید انواع کالا یا استفاده از خدمات مختلف. تقریبا می توان گفت که اکثر کاربران با جشنواره ها و مسابقات مختلف مانند گردونه شانس، پرسش و پاسخ، شکار گنج و… آشنا هستند. همچنین جشنواره های مختلفی که توسط خدمات دهندگان ارائه می شود هم در بین کاربران شناخته شده است. از این بین می توان به بلک فرایدی یا جمعه سیاه، یلدای شگفت انگیز، حراج سر ماه، بازگشت به مدرسه و… اشاره کرد.

اما یکی از روش هایی که بسیار عملکرد مناسبی دارد و شاید کمتر مورد استفاده کاربران قرارا می گیرد، «کد تخفیف» است. در حال حاضر بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی نسبت به ارائه کد تخفیف اقدام می کنند که با استفاده از آن می توانید در هزینه های خود به خوبی صرفه جویی کنید. در ادامه با ما همراه باشید تا با انواع مختلف کدهای تخفیف موجود در بازار ایران، آشنا شوید.

خدمات اینترنتی چیست؟

قبل از اینکه به معرفی انواع کد تخفیف بپردازیم، کمی در خصوص انواع خدمات اینترنتی که این روزها مورد استفاده کاربران بسیاری قرار می گیرد، می پردازیم. این خدمات تا حدی با زندگی کاربران عجین شده است که احتمالا دوران قبل از به وجود آمدن آنها را به بیاد نداشته باشیم.

  • فروشگاه اینترنتی

اولین و گسترده ترین خدماتی که این روزها در ایران مورد استفاده کاربران بسیاری قرار می گیرد، فروشگاه اینترنتی است. با استفاده از خدمات این حوزه می توان انواع کالا را به صورت اینترنتی و در هر ساعت از شبانه روز ثبت سفارش کنید و در آدرس مورد نظر تحویل بگیرید. به همین دلیل است که کد تخفیف دیجی کالا یکی از محبوب ترین کدهای تخفیف در بین کاربران است.

  • تماشای فیلم و سریال آنلاین

با گسترش دسترسی کاربران به اینترنت پرسرعت، خدمات دهندگانی شروع به فعالیت کردند که قبل از این وجود نداشتند. سامانه های تماشای آنلاین فیلم و سریال از این قبیل کسب و کارها هستند. شیوه کاری آنها بدین صورت است که با خرید اشتراک هر کدام از آنها، می توانید بدون محدودیت به تماشای فیلم و سریال مورد نظر بپردازید. کد تخفیف فیلیمو و کد تخفیف نماوا از جمله پراستفاده ترین کدهای حوزه تماشای فیلم و سریال هستند.

  • سوپرمارکت آنلاین

سوپرمارکت های آنلاین هم از جهاتی شبیه به فروشگاه اینترنتی هستند. تنها تفاوت بین این دو، گروه کالایی است که به فروش می رسد. در سوپرمارکت های آنلاین تنها امکان خرید کالای سوپرمارکتی و تند مصرف وجود دارد. ویژگی دیگر این فروشگاه این است که زمان ارسال سفارش ثبت شده در آنها، به مراتب سریع تر از فروشگاه های آنلاین است. کد تخفیف اکالا و کد تخفیف اسنپ اکسپرس بیشترین طرفدار را در بین کاربران دارد.

  • سفارش غذا

امروزه هیچ چیز ساده تر از سفارش غذا به صورت آنلاین نیست. در این روش به راحتی می توانید به رستوران های اطراف دسترسی داشته و غذای مورد نظر را سفارش دهید. ارسال آن نیز در سریع ترین زمان ممکن به آدرس شما از طریق پیک موتری انجام می شود. کد تخفیف اسنپ فود از جمله مواردی است که حتما به کارتان می آید.

  • درخواست تاکسی اینترنتی

یکی از بهترین خدماتی که بر بستر اینترنت و به صورت آنلاین ارائه می شود، امکان درخواست تاکسی است. با استفاده از این خدمت در هر ساعت از شبانه روز و در هر نقطه از شهر، می توانید با مشخص کردن مبدا و مقصد مورد نظر، درخواست خود را برای تاکسی های اطراف ارسال کنید. سادگی درخواست تاکسی و سفر درون شهری، شفافیت قیمت ها و… از جمله مزایای اصلی این سرویس به شمار می رود. کد تخفیف اسنپ و کد تخفیف تپسی در این حوزه طرفداران زیادی دارد.

  • خرید بلیط مسافرتی و روزور هتل و اقامتگاه

نوبتی هم باشد نوبت خدمات خرید بلیط مسافرتی و همچنین رزرو آنلاین هتل و اقامتگاه است. با استفاده از این خدمات می توانید به راحتی انواع بلیط، هتل و اقامتگاه را با یکدیگر مقایسه و بهترین گزینه را برای خرید انتخاب کنید. چراکه این خدمات به صورت یکپارچه و در قالب یک سرویس ارائه می شود. کد تخفیف علی بابا و کد تخفیف جاباما از جمله پرتقاضاترین کدهای تخفیف این حوزه به شمار می روند.

کد تخفیف و آنواع آن

کدهای تخفیف انواع مختلفی دارند که هر یک برای شرایط یا کاربران خاصی طراحی و منتشر شده اند. به همین دلیل نیاز است قبل از اقدام به استفاده، با هر یک آنها آشنا شده و ویژگی های آنها را شناسایی کنید. در جدول زیر مرسوم ترین انواع کد تخفیف در بازار ایران معرفی شده است.

نوع کد تخفیف کاربری نمونه کد تخفیف
کد تخفیف سفارش اول این کد همانطور که از نامش پیداست، ویژه خرید اول یا اولین سفارش است. بدین معنی که نباید تا به حال در فروشگاه یا سامانه مورد نظر ثبت سفارش یا خرید داشته باشید. کد تخفیف اولین خرید دیجی کالا

– کد تخفیف اشتراک اول فیلیمو

– کد تخفیف اولین سفارش اسنپ فود

– کد تخفیف سفر اول اسنپ

کد تخفیف خرید غیر اول یا خرید دوم ممکن است شما قبلا از فروشگاهی خرید و یا از خدمات آن استفاده کرده باشید. در این صورت نیاز است از کد تخفیف غیر اول یا خرید دوم استفاده کنید. – کد تخفیف دیجی کالا ویژه تمام کاربران

– کد تخفیف سفارش غیر اول اسنپ فود

کد تخفیف بدون محدودیت خرید اول بسیاری از کدهای تخفیف بازار برای اعمال شدن، نیازمند حداقل رقم خرید یا خرید از یک دسته بندی خاص هستند. با استفاده از کد تخفیف بدون محدودیت خرید اول می توانید به صورت نامحدود از کد تخفیف استفاده کنید. – کد تخفیف اکالا بدون محدودیت خرید اول

– کد تخفیف دیجی کالا بدون محدودیت خرید اول

کد تخفیف ارسال رایگان بسیاری از فروشگاه های اینترنتی، برای ارسال سفارش، هزینه ای را تحت عنوان هزینه ارسال دریافت می کنند. با استفاده از کد تخفیف ارسال رایگان می توانید بدون پرداخت هزینه ارسال، سفارش خود را دریافت کنید. کد تخفیف دیجی کالا ارسال رایگان

– کد تخفیف ارسال رایگان اسنپ اکسپرس

– کد تخفیف ارسال رایگان باسلام

کد تخفیف ویژه اپلیکیشن معمولا خدمات دهندگان آنلاین از طریق وب سایت و یا اپلیکیشن خود نسبت به ارائه خدمات اقدام می کنند. به همین دلیل برخی از کدهای تخفیف تنها در اپلیکیشن سرویس مورد نظر قابل اعمال است. – کد تخفیف اپلیکیشن اسنپ اکسپرس

– کد تخفیف خرید از اپ دیجی کالا

کد تخفیف تمدید اشتراک این کد شباهت زیادی به کد تخفیف خرید غیر اول دارد. البته از آن برای خدماتی که نیازمند خرید اشتراک هستند استفاده می شود. بدین ترتیب کاربرانی که قبلا از سامانه ای خرید اشتراک داشته اند و هم اکنون قصد تمدید آن را دارند، می توانند از این کد استفاده کنند. – کد تخفیف تمدید اشتراک فیلیمو

– کد تخفیف فیلم نت تمدید اشتراک

جدیدترین لیست کد تخفیف

خوشبختانه برای دسترسی به جدیدترین لیست کدهای تخفیف فروشگاه ها و خدمات دهندگان اینترنتی، روش ساده ای وجود دارد. برای این منظور کافی است به سایت های ارائه دهنده کد تخفیف مانند آفردیلی مراجعه کنید. در این سایت انواع مختلف کد تخفیف به تفکیک کسب و کار و نوع خدمات طبقه بندی شده و به صورت رایگان در دسترس قرار دارد.

2.5/5 - (2 امتیاز)

تحریریه تکفای

گردآوری جدیدترین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری؛ نقد و بررسی گوشی ها، ساعت های هوشمند، بازی ها و برنامه های کاربردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید