رپورتاژ

تعرفه نظافت منزل در تهران چقدر است؟

نظافت منزل کاری است که همه ما در روز بارها و بارها به روش های مختلفی آن را انجام می دهیم. ولی نظافت اساسی منزل چیزی فراتر از این حرف ها است. نظافت منزل در تهران خدماتی است که باید به صورت حرفه ای به شهروندان ارائه گردد. حال به نظر شما تعرفه نظافت منزل در تهران چقدر است ؟ تعرفه و نظافت منزل را نمی توان به قطعیت و به صورت قابت تعیین کرد. به همین منظور اتحادیه به صورت تقریبی هزینه ای را در نظر می گیرد و شرکت های نظافتی بر اساس فاکتورهای مختلفی آن را می توانند تغییر دهند. در ادامه به صورت دقیق تعرفه نظافت منزل در تهران و نحوه قیمت گذاری را تعیین می کنیم.

عوامل تاثیرگذار بر روی قیمت نظافت منزل در تهران

متراژ خانه

این موضوع که متراژ خانه چقدر است و کدام بخش باید نظافت گردد از جمله موارد تاثیرگذار بر روی تعرفه نظافت به شمار می رود. قطعا هزینه نظافت خانه 180 متری با خانه 40 متری متفاوت است و نمی توان هزینه ای را به صورت ثابت برای نظافت منزل تعیین کرد. حتی برخی از شرکت های نظافتی نرخ نظافت منزل در تهران را به صورت متری محاسبه می کنند. در این حالت هر چه خانه شما بزرگ تر باشد باید هزینه بیشتری را برای تمیز کردن پرداخت کنید.

مدت زمان نظافت منزل

یکی از فاکتورهای بسیار مهمی که بر روی هزینه نظافت تاثیر می گذارد، مدت زمان نظافت منزل است. اگر قصد دارید بدانید که تعرفه نظافت منزل در تهران چقدر است باید ابتدا زمان نظافت را تخمین بزنید. زمان نظافت به قدری مهم است که بسیاری از شرکت های نظافتی تعرفه های نظافت را به صورت ساعتی و یا روزانه برآورد می کنند. در این میان میزان آلودگی محیط، تعداد اتاق ها و سرعت عمل نظافتچی بر روی زمان تمیز کردن خانه تاثیر می گذارد.

نوع شوینده

همان طور که می دانید خانه از بخش های مختلفی تشکیل شده است که برای هر بخش باید از شوینده خاصی استفاده کرد. به عنوان مثال سرویس بهداشتی و حمام نیاز به شوینده های قوی دارد. برخی افراد شوینده و ابزارهای مورد نیاز نظافت را در اختیار نظافتچیان قرار می دهند. ولی برخی از شرکت های نظافتی به خواست خود ابزارهای نظافتی و شوینده های بهداشتی را با خود به همراه می آورند تا کیفیت نظافت و تمیزکاری تضمین گردد.

نظافتچی خانم یا آقا

شاید فکر کنید که تفاوت قیمتی بین نظافتچی خانم و یا آقا وجود دارد. ولی تنها تفاوت بین هزینه های نظافت بین خانم ها و آقایان در وظایف آن ها می باشد. بدین صورت که هر چه انتظارات و توقعات کارفرما از نیروی خدماتی بیشتر باشد، هزینه دریافتی نیز افزایش می یابد. بنابراین برای دانستن این امر که تعرفه نظافت منزل در تهران چقدر است باید قبل از توجه به جنسیت نیروی خدماتی وظایف آن ها و انتظارات کارفرما را مورد بررسی قرار دهید.

نظافتچی خانم یا آقا

زمان انجام نظافت

برخی از ایام سال هزینه های نظافت بیشتر از سایر روزها می باشد. به عنوان مثال ایام عید یکی از زمان هایی است که به دلیل حجم بالای درخواست نظافت منزل هزینه ها بیشتر از قیمت واقعی ارائه می گردد. حتی ساعت نظافت نیز بر روی تعرفه این خدمات تاثیر می گذارد. به طور کلی هزینه نظافت منزل در ساعات آخر شب در برخی از شرکت های نظافتی بیشتر محاسبه می گردد. ولی شرکت نظافتی تیک شهر هزینه یکسانی را برای تمامی ساعات شبانه روز برای مشتریان در نظر گرفته است.

درجه نظافت منزل

شرکت های نظافتی نحوه نظافت منزل را بر اساس کیفیت و نوع خدمات درجه بندی می کنند. بنابراین نظافت منزل به سه دسته عادی، متوسط و ویژه تقسیم بندی می گردد. نظافت ویژه منزل شامل تمیز کردن تمامی بخش های خانه به صورت دقیق است. به گونه ای که شما تا مدت ها نیاز به دریافت خدمات نظافت نخواهید داشت. در مقابل نظافت عادی منزل تنها شامل تمیز کردن سطحی خانه است که بسیاری از افراد برای از بین بردن آلودگی های خانه از آن استفاده می کنند.

هزینه تردد

برای اطلاع از این موضوع که تعرفه نظافت منزل در تهران چقدر است باید به موقعیت جغرافیایی و محل اعزام نیروی خدماتی توجه کرد. همان طور که می دانید کلان شهر تهران از محله ها و مناطق مختلفی تشکیل شده است که برای اعزام به آن باید هزینه تردد را به نیروی خدماتی پرداخت کرد. البته شرکت نظافتی تیک شهر از محله ها و مناطق مختلفی نظافتچیان خود را استخدام می کند. در این حالت نزدیگ ترین نیرو به خانه شما اعزام می گردد. با این کار شما نیازی به پرداخت هزینه تردد نخواهید داشت.

هزینه تردد

چگونه هزینه های نظافت را کاهش دهیم؟

پس از تعیین این که تعرفه نظافت منزل در تهران چقدر است ، باید بدانید که چگونه و با چه روشی می توان هزینه های نظافت را کاهش داد. بسیاری افراد شرایط بالا برای پرداخت هزینه های بالای نظافت را ندارند. حال چه کنیم که این هزینه ها را به حداقل برسانیم. یکی از روش های تاثیرگذار بر روی کاهش هزینه های نظافت تمیز کردن منزل به صورت مرتب است. اگر شما خانه را به حال خود رها کرده و در طول هفته زمانی برای نظافت نگذارید قطعا شاهد خانه ای آشفته و آلوده خواهید بود. در این حالت برای تمیز کردن خانه زمان زیادی صرف شده و هزینه های نظافت افزایش می یابد. بنابراین باید خانه را به صورت مرتب تمیز کنید. همچنین انتخاب بهترین شرکت نظافتی، استفاده از بهترین شوینده، مراجعه به موقع، استخدام نیروهایی باتجربه و کاربلد و … نیز می تواند هزینه های نظافت را کاهش دهد.

تعرفه نظافت منزل در تیک شهر

برای این که بدانید تعرفه نظافت منزل در تهران چقدر است می توانید با شرکت خدماتی نظافتی تیک شهر تماس بگیرید. این شرکت تمامی فاکتورها را در نظر گرفته و بر اساس آن نرخ تمیز کردن خانه را اعلام می کند. هزینه های شرکت نظافتی تیک شهر به نسبت سایر شرکت ها مناسب تر است و شما از طریق تماس تلفنی می توانید قیمت ها را با یکدیگر مقایسه کنید.

4/5 - (1 امتیاز)

تحریریه تکفای

گردآوری جدیدترین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری؛ نقد و بررسی گوشی ها، ساعت های هوشمند، بازی ها و برنامه های کاربردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید