رپورتاژ

قیمت اجاق گاز طرح فر ارزان

میزان قیمت اجاق گاز طرح فر ارزان

شاید اولین سوالی که در ذهن خریداران اجاق گاز طرح فر ایجاد گردد این باشد که تفاوت قیمت اجاق گاز طرح فر ارزان و گران چیست؟ میزان قیمت این نوع طرح های اجاق گاز ترجیحا ارزان اما با کیفیت بالا چقدر است؟

به همین سبب قصد داریم درباره بهترین انواع اجاق گاز طرح فر ارزان در مناسب ترین قیمت اشاره کنیم..

چه بسا اگر نگران این هستید که با تهیه بهترین اجاق گاز طرح فر هم در آینده نیازمند تعمیر این دستگاه گردید نگران نباشید چرا که با بهره مندی از خدمات تعمیر اجاق گاز در تهران می توانید با خیال راحت به تعمیر اجاق گاز طرح فر خود بپردازید.

طبیعتا می دانید اجاق گازهای ایستاده ای که در بازار کشور وجود دارند در دو طرح به عرضه می رسند، اجاق گازهای طرح فر یا فر دار که افراد می توانند با توجه به سلیقه و نوع نیاز خود به تهیه هر یک از این اجاق گازها بپردازند.

هزینه و قیمت اجاق گاز طرح فر ارزان است یا خیر؟

تهیه نوع اجاق گاز برای آشپزخانه هر منزلی بسیار مهم است چرا که یکی از پر استفاده ترین تجهیزاتی است که در آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد..

هزینه و قیمت اجاق گاز طرح فر ارزان است یا خیر؟

با توجه به در نظر داشتن این مساله که عرضه تمامی تجهیزات اللخصوص اجاق گاز بسیار افزایش یافته طبیعتا میزان هزینه اجاق گاز چه طرح فر چه فر دار نسبت به قبل بیشتر گشته است..البته هر یک از برندهای تولید کننده اجاق گاز با توجه به امکاناتی که برای دستگاه اجاق گاز تولیدی خود فراهم می سازند میزان هزینه متفاوتی را در نظر می گیرند..

بنابراین در پاسخ به سوال قیمت اجاق گاز طرح فر ارزان چقدر است؟ باید بگوییم بهتر است ابتدا برند مورد نظر خود را تعیین و سپس با در نظر داشتن انواع مختلف دستگاه و قابلیت هایشان از میزان قیمت اجاق گاز طرح فر ارزان به تهیه دستگاه بپردازید.

در نظر داشته باشید همانطور که بیان نمودیم دستگاه های اجاق گاز هر یک ویژگی ها و قابلیت های متعددی دارند که بهتر است پیش از تهیه دستگاه به این امکانات توجه داشته باشید.

هزینه اجاق گاز ساده و بدون فر

کیفیت و استاندارد بودن اجاق گاز با در نظر داشتن حفظ ایمنی نیز بسیار مهم و ضروری است به همین سبب باید در تهیه اجاق گاز بسیار دقت نمود.

بنابراین اگر قصد تهیه اجاق گاز بدون فر یا طرح فر ارزان تهیه کنید بسیار توصیه می کنیم که به تمام ویژگی ها و قابلیت های آن توجه داشته باشید چرا که اگر دستگاه خریداری شده قدرت و عملکرد مطلوبی نداشته باشد در مدت زمان کوتاهی نیاز است که آن را تعمیر کنید..

ولیکن همانطور که گفتیم اگر این اتفاق رخ داد نگران نباشید و از معتبرترین نمایندگی تعمیر اجاق گاز در تهران کمک بگیرید چرا که نمایندگی های معتبر تعمیر اجاق گاز در هر نقطه تهران می توانند به خدمات رسانی پرداخته و دستگاه مورد نظر شما را پس از عیب یابی و تشخیص مشکل اصلی تعمیر نمایند.

انواع اجاق گاز طرح فر

در راستای ارائه اطلاعات در خصوص میزان قیمت اجاق گاز طرح فر ارزان قصد داریم به برخی انواع اجاق گاز طرح فر اشاره کنیم که می توانید به تهیه آن ها بپردازید..

 • اجاق گاز در طرح فر با درب شیشه ای
 • دستگاه اجاق گاز کابن دار
 • اجاق گاز در طرح فر با دو کشو
 • دستگاه اجاق گاز فر کشویی
 • و..

جالب توجه است که این نوع دستگاه های اجاق گاز به اشکال متعددی مثل شیشه، استیل و لعاب و..نیز به عرضه می رسند و می توان با در نظر داشتن نوع و طرح آشپزخانه، در نظر داشتن میزان هزینه دستگاه و حتی در نظر داشتن سلیقه خود هر یک از این نوع دستگاه ها را تهیه نمایید..

اگر بخواهیم تقلبی برسانیم می توانیم اشاره کنیم که اجاق گازهای استیل علاوه بر اینکه مقاومت خوبی دارند زیبایی بسیاری هم داشته و با قرار دادن این نوع اجاق گاز در آشپزخانه خود می توانید فضای مدرنی را ایجاد نموده و از زیبایی و کارایی آن لذت ببرید ولیکن در نظر داشته باشید که این نوع طرح اجاق گاز هزینه بیشتری نسبت به سایر انواع اجاق گاز دارد.

تنها کافیست این محصول از معتبرترین مرکز فروش و در برند محبوب و مورد اطمینانی تهیه گردد تا ریسک خرابی و اشکال بر دستگاه کاهش یابد ولیکن نمی توان این واقعیت را نفی کرد که هر یک از دستگاه های لوازم خانگی ممکن است در طی زمان و به مرور نیازمند تعمیر تخصصی گردند.

انواع اجاق گاز طرح فر

هزینه و قیمت اجاق گاز طرح فر ارزان

این نکته حائز اهمیت است که قیمت اجاق گاز طرح فر یا بدون فر ارزان تر از اجاق گاز فر دار می باشد.

از دیگر مزایای تهیه اجاق گازهای طرح فر نیز این است که این نوع اجاق گاز زیبایی بیشتری از اجاق گازهای رومیزی دارند و کاربردی تر هم می باشند چرا که از بخش پایینی این نوع دستگاه می توان به عنوان فضای بیشتری برای قرار دادن کابینت نیز استفاده نمود.

بنابراین اگر قصد دارید به تهیه اجاق گاز طرح فر بپردازید و میزان هزینه ای که برای آن پرداخت خواهید نمود برایتان مهم است می توانید خاطر جمع باشید که این نوع طرح اجاق گاز هزینه مناسبی داشته و می توانید با بررسی قابلیت ها و امکانات برندهای متعدد، بهترین نوع دستگاه با مناسب ترین هزینه و بالاترین سطح کیفیت را تهیه نمایید.

نکاتی برای تهیه اجاق گاز طرح فر

بسیار مهم است که پیش از تهیه دستگاه فر، تفاوت قیمت اجاق گاز طرح فر ارزان و گران را بررسی نمایید چرا که وقتی بدانید تا چه میزان بودجه ای را می خواهید برای تهیه این دستگاه کنار بگذارید اغلب برندها و انواع دستگاه ها از لیست شما حذف می شوند و می توانید به راحتی از بین دستگاه های موجود در لیست، بهترین نوع اجاق گاز را انتخاب نمایید.

پس از در نظر داشتن میزان هزینه دستگاه، مهم است که به اندازه اجاق گاز هم توجه کنید و دستگاهی را تهیه کنید که متناسب با متراژ آشپزخانه شما باشد.

همچنین باید توجه کنید که در چند نوبت و تا چه میزان ( با توجه به نفرات اعضاء خانواده ) به پخت غذا می پردازید تا با انتخاب سایز و اندازه مناسب دستگاه بهترین لحظات خوبی را به هنگام تهیه غذا تجربه نمایید.

چگونه از اجاق گاز نگهداری کنیم؟

شاید این دغدغه را داشته باشید که پس از تهیه دستگاه اجاق گاز چه نکاتی را رعایت نمایید که دستگاه اجاق گاز شما عملکرد و دوام بهتری داشته باشد و میزان خطر هم کاهش یابد.. به همین سبب قصد داریم به برخی نکات مهم اشاره کنیم.

 • به محل نصب اجاق گاز توجه داشته باشید..این دستگاه را در محیط های کوچک خصوصا فضای در بسته که احتمال دارد گازهای ایجاد شده از سوخت خارج نشوند، قرار ندهید. چه بسا توصیه می کنیم جهت نصب دستگاه حتما از متخصصین مربوطه کمک بگیرید.
 • عدم نصب دستگاه در مسیر باد
 • طول شیلنگ اجاق گاز نباید بیش از 1.5 متر باشد.
 • بر روی محل متصل شدن دو سر شیلنگ به لوله کشی دستگاه اجاق گاز اکیدا باید از بست مناسب بهره گرفته شود.
 • پس از نصب دستگاه، با کف صابون محل متصل شدن دو سر شیلنگ را از نظر نشت گاز بررسی و تست کنید.
 • از سیم ظرفشویی برای شستن سینی های اطراف مشعل ها بهره نگیرید. ( پیشنهاد متخصصین را جویا شوید )­
 • اجازه ندهید غذا بر روی دستگاه سر رود.
 • و..

به طور کل مجددا با تاکید بسیار توصیه می کنیم نصب و تعمیر دستگاه اجاق گاز خود در هر نوع و طرحی را به متخصصین این امر بسپارید تا احتمال بروز هرگونه خطری کاهش یابد.

عوامل موثر بر خرابی اجاق گاز فر

چه عواملی سبب خرابی دستگاه اجاق گاز فر می شوند؟ چرا این دستگاه ممکن است دچار آسیب شود؟ در این بخش قصد داریم به برخی عوامل موثر بر خرابی دستگاه اجاق گاز طرح فر اشاره نمایم.

روشن نشدن مشعل های فوقانی اجاق گاز

 • دود کردن شعله
 • روشن نشدن فر
 • پیلوت دستگاه خاموش می گردد
 • صدا دار بون شعله
 • و..

علل متعددی در خرابی دستگاه اجاق گاز موثر هستند که  نیاز است با بهره مندی از خدمات تعمیراتی اجاق گاز به تعمیر دستگاه پرداخت.

عوامل موثر بر قیمت تعمیر اجاق گاز چیست؟

چگونه می توان تشخیص داد که هزینه تعمیر دستگاه اجاق گاز چقدر است؟ در این بخش قصد داریم به این عوامل موثر اشاره کنیم..بنابراین با ما همراه باشید.

 • نوع اجاق گاز
 • طرح اجاق  گاز اعم از شیشه ای، استیل، لعاب و..
 • میزان تخصص تعمیرکار
 • میزان شدت خرابی دستگاه
 • و..
4/5 - (1 امتیاز)

تحریریه تکفای

گردآوری جدیدترین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری؛ نقد و بررسی گوشی ها، ساعت های هوشمند، بازی ها و برنامه های کاربردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید