آموزش و ترفندها

بانک اطلاعاتی شماره موبایل رایگان چیست؟

بانک‌‌‌ اطلاعاتی شماره موبایل در واقع فهرستی از شماره موبایل‌هایی است که جمع‌ آوری و خریداری شده اند و با کاربرد‌‌‌ها و موضوعات مختلف هستند. این بانک‌ها از جمله اطلاعاتی مانند شهر محل سکونت، جنسیت، سن، مدرک تحصیلی و دیگر موارد را در اختیار شما قرار می‌دهند تا تجربه بازاریابی هدفمند را داشته باشید. این بانک می‌تواند در قالب فایل اکسل، ورد و دیگر فرمت‌‌‌ها ارائه شود.

معرفی انواع بانک‌‌‌های اطلاعاتی شماره موبایل

از بانک شماره موبایل می‌توان برای ارسال پیامک‌‌‌های تبلیغاتی و اطلاع رسانی به صورت انبوه بهره برد. به عنوان مثال، می‌توان برای تبلیغ یک محصول خاص برای گروهی از افراد مثلا فقط بانوان بالای 30 سال، پیامک ارسال کرد. علاوه بر این، با داشتن شماره موبایل افراد می‌توانید از طریق اینستاگرام، تلگرام و دیگر شبکه‌‌‌های اجتماعی و یا ایجاد گروه‌‌‌های مختلف به بازاریابی برای محصولات و خدمات خود بپردازید.

بانک اطلاعاتی شماره موبایل بر اساس کد پستی چیست؟

بانک اطلاعاتی شماره موبایل بر اساس کد پستی چیست؟

بسیاری از شرکت‌ها و افراد برای معرفی کالا و خدمات خود، به شماره موبایل ساکنان یک شهر یا منطقه شهری خاصی نیاز دارند. این بانک اطلاعاتی شامل کد پستی استان‌‌‌ها و شهر‌‌‌های کشور و همچنین کد پستی مناطق هر شهر به صورت تفکیک شده است و کاربر می‌تواند بر اساس کد پستی هر منطقه از شهر، پیامک ارسال کند.

برای ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه به چند خیابان و محله خاص، کافی است تنها 3 تا 5 رقم سمت چپ کد پستی مورد نظر خود را وارد نمایید تا فهرست شماره موبایل‌‌‌های موجود در آن محدوده در اختیار شما قرار گیرد.

بانک اطلاعاتی شماره موبایل پیش شماره چیست؟

یکی دیگر از بانک‌‌‌‌های اطلاعاتی شماره که در اختیار مخاطبان قرار داده می‌شود، بانک شماره‌‌‌های موبایل به تفکیک پیش ‌شماره است. اگر قصد ارسال پیامک تبلیغاتی به این بانک شماره موبایل را دارید باید بدانید که افراد دارای برخی از پیش شماره ها، مانند 0912 همراه اول به علت گران بودن شماره ممکن است از قشر مرفه جامعه باشند و یا برخی پیش شماره‌ها برای استان‌‌‌های خاصی عرضه می‌شوند. به عنوان مثال، پیش شماره 0913 برای استان‌‌‌های اصفهان، کرمان، یزد و چهارمحال و بختیاری است.

پیش شماره‌‌‌های همراه اول شامل 0910، 0911، 0912، 0913، 0914، 0915، 0916، 0917، 0918، 0919، 0990، 0992، 0993 است. پیش شماره‌‌‌های 0935، 0936، 0937، 0938، 0939، 0901، 0902، 0903، 0904 و 0905 هم مربوط به ایرانسل هستند. همچنین، شما علاوه بر انتخاب پیش شماره، می‌توانید نوع سیم کارت یعنی دائمی یا اعتباری بودن آن را نیز تعیین نمایید.

بانک اطلاعاتی شماره موبایل مدیران مشاغل چیست؟

به کمک این بانک اطلاعاتی می‌توانید به مدیران مشاغل مختلف، پیامک ارسال کنید. این بانک می‌تواند شامل اطلاعاتی چون نام مدیر، شماره موبایل، آدرس شرکت و دیگر موارد باشد. از جمله مشاغل می‌توان به کارخانه ها، شرکت‌ها، ساخت و ساز، واردات، صادرات، بازرگانی و غیره اشاره کرد.

بانک اطلاعاتی شماره موبایل بر اساس جنسیت چیست؟

بانک اطلاعاتی بر اساس جنسیت، یکی از موارد پرتقاضا در بانک شماره موبایل است. اما پیش از تهیه و خرید بانک شماره موبایل بر اساس جنسیت باید به این نکته توجه داشته باشید که جنسیت و سن ممکن است با خطای زیادی همراه باشد. چرا که ممکن است سیم کارت را فردی تهیه کند و در اختیار شخص دیگری قرار دهد.

بانک اطلاعاتی شماره موبایل پایه تحصیلی چیست؟

در این بانک اطلاعاتی، شماره موبایل افراد به صورت تفکیک شده بر اساس پایه تحصیلی وجود دارد. بانک شماره موبایل پایه تحصیلی شامل انواع پایه‌‌‌های تحصیلی دبیرستان، فنی و حرفه ای، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکترا در رشته‌‌‌های تحصیلی مختلف است. حتی در برخی از بانک‌های اطلاعاتی، افراد بر اساس دانشگاه‌‌‌های سراسری و آزاد تهران و شهرستان‌‌‌ها دسته بندی شده اند.

بانک اطلاعاتی شماره موبایل شهر‌‌‌های مختلف چیست؟

گاهی اوقات برخی از کسب ‌و کار‌‌‌ها نیاز دارند به مردم ساکن در شهر یا شهر‌‌‌های خاصی پیام ارسال کنند. به عنوان مثال، یک فروشگاه‌ زنجیره ‌ای برای مشتریان کرج در استان البرز تخفیف در نظر گرفته و می‌‌خواهد برای ساکنان آن پیام اطلاع‌ رسانی ارسال کند. بانک اطلاعاتی شماره موبایل شهر‌‌‌های مختلف به افراد امکان می‌دهد تا بتوانند به راحتی برای یک یا چند شهر مختلف پیامک ارسال کنند. در این نوع بانک اطلاعاتی، علاوه بر اینکه به شماره‌‌‌های هر استان به صورت جداگانه دسترسی دارید، شماره موبایل هر شهر نیز به صورت تفکیک شده وجود دارد. پس تنها کافی است وارد سامانه پیامکی شده و از قسمت استان‌‌‌های کشور، استان البرز و سپس شهر کرج را انتخاب کنید.

بانک شماره موبایل با استفاده از نقشه گوگل چیست؟

اگر می‌خواهید تنها به چند خیابان و محله خاص پیامک تبلیغاتی ارسال کنید، استفاده از این نوع بانک شماره موبایل بسیار مناسب است. به عنوان مثال، ممکن است مغازه شما در محدوده خیابان فاطمی تهران قرار داشته باشد و شما بخواهید برای مناطق اطراف آن پیامک ارسال کنید. در این صورت، شما می‌توانید وارد پنل پیامکی شده، پیام خود را بنویسد و سپس مناطق کارگر شمالی، فاطمی، کشاورز و دیگر مناطق اطراف مغازه خود را انتخاب نمایید.

بانک شماره موبایل محله‌ها چیست؟

در این نوع بانک اطلاعاتی، شهر‌ها بر اساس منطقه‌‌‌های شهری طبقه‌ بندی شده اند. به عنوان مثال اگر مغازه شما در محدوده میدان ونک شهر تهران قرار دارد، خیلی راحت می‌‌توانید تنها برای ساکنان محله‌‌‌‌های اطراف آن، پیامک تبلیغاتی یا اطلاع ‌رسانی ارسال کنید.  برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد پیامک انبوه چیست را مطالعه کنید.

بانک شماره‌های همراه اول چیست؟

این بانک شامل شماره‌‌‌های موبایل اعتباری و دائمی همراه اول است، تفکیک شماره‌‌‌ها بر اساس ۳۱ استان و شهرستان‌‌‌های هر استان است. به این صورت که بانک موبایل هر شهرستان در دسته بندی استان مربوطه قرار گرفته است. همچنین، شماره‌‌‌‌ها به تفکیک اعتباری و دائمی نمایش داده‌ می‌شوند که شما می‌توانید گروه دلخواه خود را انتخاب کرده و پیام ارسال کنید.

بانک شماره‌های ایرانسل چیست؟

ممکن است در شرایطی بخواهید تنها برای شماره‌های ایرانسل پیامک ارسال کنید. در این صورت، استفاده از بانک شماره‌‌‌‌های ایرانسل برای شما بسیار مفید خواهد بود. شما با استفاده از این بانک می‌توانید یک یا چند تا از پیش شماره‌‌‌های دلخواه خود را انتخاب کرده و پیامک ارسال کنید. البته شما می‌توانید هنگام استفاده از بانک شماره موبایل ایرانسل، علاوه بر انتخاب پیش شماره، نوع دائمی یا اعتباری بودن آن را نیز مشخص نمایید.

مزایای استفاده از بانک شماره همراه چیست؟

خرید بانک شماره موبایل برای شرکت‌‌‌های بازرگانی، کارخانه‌ها و شرکت‌های تولیدی، سازمان‌‌‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی بسیار مفید است. این شماره موبایل‌ها برای تبلیغات مورد استفاده قرار می‌گیرند، مطمئنا با انجام تبلیغات درست و قانونمند بر میزان فروش و درآمد شرکت‌ها افزوده خواهد شد. از این رو، مهم ترین مزیتی که می‌توان برای بانک شماره همراه به آن اشاره کرد، این است که شما به صورت هدفمند می‌توانید به تبلیغات بپردازید و این تبلیغات با احتمال بیشتری به دست افرادی می‌رسند که در آینده به عنوان مشتری به سراغ شما می‌آیند. اگر برای خرید بانک موبایل مشاغل کشور از مرجع‌‌‌های با کیفیت و بروز استفاده شود، می‌تواند منجر به شناسایی مشتریان جدید گردد. علاوه بر این، در هزینه تبلیغات نیز صرفه جویی می‌شود. مزیت دیگر دسترسی به بانک شماره همراه این است که شما به راحتی می‌توانید با گروه مورد نظر خود در ارتباط باشید.

چرا بانک اطلاعاتی شماره موبایل آپدیت شده بخریم؟

چرا بانک اطلاعاتی شماره موبایل آپدیت شده بخریم؟

بانک شماره موبایل که به ‌صورت منظم آپدیت می‌شود، حاوی شماره‌های موبایل غیر فعال نیست و همچنین در صورت تغییر مالکیت شماره، مشخصات صاحب جدید سیم کارت بروز رسانی می‌شود. بنابراین، شما با خیال راحت و اطمینان از صحت شماره‌‌‌ها می‌توانید برای ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی اقدام نمایید.

نحوه ارسال به بانک اطلاعاتی شماره همراه چگونه است؟

برای ارسال پیامک به بانک اطلاعاتی شماره همراه، پس از ورود به پنل پیامک، وارد بخش مربوط به انتخاب بانک اطلاعاتی شماره شوید. سپس، شماره‌های مورد نظر خود را از این بانک انتخاب نمایید. حالا متن پیام خود را وارد کرده و زمان بندی ارسال پیامک را مشخص کنید. برای مشاهده وضعیت ارسال پیامک‌ها می‌توانید به بخش گزارشات مراجعه نمایید.

پنل اس ام اس برای ارسال به بانک شماره همراه چیست؟

اگر پنل اس ام اس خود را از یک شرکت معتبر خریداری کنید. علاوه بر پنل، بانک شماره موبایل طبقه بندی شده را هم در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید خودتان به شیوه دلخواه خود، برای هر بانک شماره ای که می‌خواهید پیامک انبوه تبلیغاتی و اطلاع رسانی ارسال کنید.

لازم به ذکر است که برخی از شرکت‌ها برای استفاده از بانک شماره موبایل هیچ هزینه ‌ای از شما دریافت نمی‌کنند و و با خرید پنل اس ام اس به همه بانک شماره موبایل‌‌‌ها دسترسی پیدا کرده و می‌‌توانید پیامک تبلیغاتی ارسال کنید.

دریافت بانک اطلاعاتی شماره موبایل رایگان از پیامک آموت

بانک شماره موبایل یکی از نیاز‌‌‌های ضروری جهت ارسال پیامک‌‌‌های تبلیغاتی و انبوه است. بانک اطلاعاتی شماره موبایل پنل پیامکی آموت یکی از کامل ترین بانک شماره موبایل در ایران است که در اختیار کاربران قرار داده می‌شود. پس از ثبت نام در پنل پیامک آموت، شما به لیست کاملی از بانک شماره موبایل‌‌‌های تفکیک شده دسترسی خواهید داشت.

4/5 - (1 امتیاز)

تحریریه تکفای

گردآوری جدیدترین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری؛ نقد و بررسی گوشی ها، ساعت های هوشمند، بازی ها و برنامه های کاربردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید