آموزش و ترفندها

مزایا و معایب خرید لایک اینستاگرام

خرید لایک اینستاگرام، مانند یک شمشیر دولبه برای کسب و کارهای فعال در این شبکه اجتماعی به حساب می‌آید. همانطور که مزایای زیادی دارد، درصورت استفاده نادرست از آن، می‌تواند پیج شما را با مشکلاتی روبرو کند.

در الگوریتم قبلی اینستاگرام ترتیب نمایش پست‌ها بر اساس زمان انتشار آن بود، اما در الگوریتم جدید نمایش پست‌ها بر مبنای نرخ تعامل کاربران (Engagement) است. در واقع در الگوریتم جدید، پست شما در بالای صفحه افرادی نمایش داده می‌شود که در گذشته پست‌های شما را لایک کرده‌اند و یا کامنت گذاشته‌‌اند. به همین دلیل صاحبان پیج‌های بیزینسی و فروشگاهای فعال در اینستاگرام، تمایل بیشتری به خرید لایک اینستاگرام دارند.

دلیل این حجم از تمایل، به مزایای زیادی که خرید لایک اینستاگرام دارد، برمیگردد. خرید فالوور اینستاگرام در کنار خرید لایک و خرید کامنت، زنجیره‌ایی ناگسستنی برای رسیدن به موفقیت در کوتاه‌ترین زمان ممکن هستند. در ادامه به بررسی کامل مزایا و معایب خرید لایک اینستاگرام می‌پردازیم.

مزایای خرید لایک اینستاگرام برای کسب و کارها

امروزه میلیون‌ها کاربر در سراسر جهان برای توسعه و رشد کسب‌و‌کارهای خود از شبکه اجتماعی اینستاگرام استفاده می‌کنند. برند‌ها نیز همواره در تلاش هستند تا حضور خود را در این رسانه‌ی اجتماعی را پررنگ‌تر کنند.

تاثیر خرید لایک در پیشرفت کسب و کار

خرید لایک اینستاگرام مزایای زیادی برای برندها و کسب و کارها دارد. به عنوان مثال با افزایش تعداد لایک‌ها، پست‌ها در معرض دید کاربران بیشتری قرار می‌گیرد و سبب افزایش تعامل با محتوا می‌شود و در نهایت اعتبار پیج و برند را افزایش می‌دهد. در ادامه، به بررسی مزایای مهم خرید لایک می‌پردازیم.

1. جلب اعتماد مشتریان با خرید لایک با کیفیت

تعداد لایک‌های پست‌های اینستاگرام یک پیج، اعتماد کاربران را نسبت به آن صفحه و محتوای آن افزایش می‌دهد. در شبکه اجتماعی اینستاگرام، داشتن فالوور و لایک بالا نشان دهنده میزان اعتبار یک پیج هست. هرچه تعداد لایک‌های یک پست بیشتر باشد، اعتبار آن پیج بیشتر می‌شود و کاربران بیشتری تحت تأثیر این لایک‌ها به محتوای آن اعتماد می‌کنند.

2. افزایش اعتبار محتوا از نظر فالوورها و الگوریتم اینستاگرام

یکی از فاکتورهای مهم که اعتبار محتوایی که در اینستاگرام منتشر می‌شود را تعیین می‌کند، تعداد لایک‌های آن است. محتوایی که تولید می‌کنید باید از دید مخاطبان شما جذاب و دارای ارزش به حساب بیاید. کاربران با لایک کردن و کامنت گذاشتن احساس خود در مورد محتوای شما را بیان می‌کنند.

کاربرانی که اولین بار وارد پیج شما می‌شوند برای بررسی کیفیت محتوای شما، به تعداد لایک‌های شما نگاه خواهد کرد. هرچه این عدد بیشتر باشد، کیفیت محتوای شما بیشتر به نظر می‌رسد. به همین دلیل خرید لایک ایرانی با کیفیت اینستاگرام برای افزایش اعتبار محتوای پیج شما بسیار مفید است. زیرا این نوع لایک‌ها از پیج‌های واقعی با اسم و عکس پروفایل اعمال می‌شود و از کیفیت بالایی برخوردار است.

3. افزایش نرخ تعامل اینستاگرام

همانطور که اشاره کردیم، هرچه تعداد لایک‌های پست‌های اینستاگرام یک پیج بالاتر باشد، افراد بیشتری به آن پیج و محتوای منتشر شده در آن اعتماد می‌کنند. هرچه اعتماد بیشتر شود کاربران بیشتری با پست‌ها تعامل می‌کنند. بنابراین افزایش لایک‌های اینستاگرام رابطه مستقیم با افزایش نرخ تعامل یا اینگیجمنت دارد. تعامل شامل لایک کردن، کامنت گذاشتن و ذخیره کردن آن پست است.

افزایش نرخ تعامل اینستاگرام با خرید لایک

با خرید لایک ایرانی با کیفیت، اینگیجمنت به صورت واقعی افزایش می‌یابد. افزایش این نرخ به این معنی است که اکثر فالوورهای پیج با پست‌های آن در تعامل هستند. در نتیجه شرایط ایدال برای رفتن پست‌ها به اکسپلور و بیشتر دیده شدن و پیشرفت خیلی سریع در اینستاگرام مهیا می‌شود.

4. ورود پست به اکسپلور با خرید لایک اینستاگرام

یکی از مزایای مهم خرید خدمات شبکه‌های اجتماعی مانند لایک اینستاگرام از سایت‌های معتبری مانند خرید لایک، افزایش شانس ورود پست شما به اکسپلور است. رسیدن به اکسپلور اینستاگرام، بهترین اتفاقی است که می‌تواند برای پیشرفت یک پیج در اینستاگرام رقم بخورد.

با خرید لایک از سایت‌های معتبر و با حداقل ریزش یا دارای خدمات تضمین جبران ریزش، می‌توانید سرمایه گذاری پرسودی برای پیج خود داشته باشید و مسیر ورود به اکسپلور را هموار کنید.

5. جذب فالوور واقعی اینستاگرام و افزایش قدرت اجتماعی

افزایش تعداد لایک‌ها باعث جذب کاربران واقعی‌ و فعال‌ می‌شود. زمانی که یک پست لایک‌های زیادی چه به صورت ارگانیک و چه به صورت غیرارگانیک دریافت می‌کند، اینستاگرام پست شما را به کاربرانی که احتمالا به موضوع شما علاقه‌مند هستند نمایش می‌دهد.

زمانی که تعداد لایک‌های پست‌های شما به طور سریع به خصوص در ساعات اولیه انتشار افزایش می‌یابد علاوه بر جذب توجه بیشتر کاربران، سبب افزایش قدرت اجتماعی و افزایش شهرت شما را در این شبکه اجتماعی می‌شود.

با داشتن تعداد زیادی لایک در اینستاگرام، شما به عنوان یک فرد محبوب و تأثیرگذار در نظر گرفته می‌شوید. این می‌تواند فرصت‌های همکاری و همچنین قابلیت تأثیرگذاری شما را در دسته‌بندی‌های مختلف ارتقاء دهد.

6. کمک به رشد سریع‌تر پیج اینستاگرام

خرید لایک اینستاگرام با کیفیت ایرانی تاثیر قابل توجهی در رشد سریع پیج دارد. از آنجایی که با خرید لایک برای پست‌ها، مسیر ورود پست‌هایتان به اکپسلور هموار می‌شود و کاربران بیشتری از محتوای مورد نظر دیدن می‌کنند. این مسئله باعث می‌شود تا افراد بیشتری با پست شما در ارتباط باشند و بخواهند پیج شما را فالو کنند. پس در نهایت پیج شما با سرعت بیشتری نسبت به قبل به رشد و پیشرفت خود ادامه می‌دهد.

معایب خرید لایک اینستاگرام

همانطور که خرید لایک مزایای زیادی به همراه دارد، در صورت عدم رعایت یک سری از نکات و قوانین، می‌تواند معایبی را نیز به همراه داشته باشد. در ادامه به بررسی مضرات آن و راه حل جلوگیری از آن می‌پردازیم.

1. ریزش لایک‌های خریداری شده

اکثر کسانی که از این سرویس‌ها استفاده می‌کنند پس از مدتی دچار ریزش می‌شوند. البته ریزش درصدی از لایک‌های خریداری شده یک اتفاق طبیعی است اما باعث از دست رفتن پول و اعتبار صفحه شما می‌شود.

جلوگیری از ریزش لایک اینستاگرام

راه‌حل: 

برای آنکه از این اتفاق جلوگیری کنید و از ریزش لایک‌ها متضرر نشوید، از سایت‌های معتبری مانند خرید لایک این سرویس را تهیه کنید. چنین سایت‌هایی با ارائه لایک‌های با کیفیت، ریزش‌ها را به حداقل می‌رسانند. حتی در صورت ریزش نیز با جبران آن، جلوی زیان مشتریان گرفته می‌شود.

2. تشخیص لایک‌های فیک و ایجاد عدم اعتماد نسبت به صفحه اینستاگرام

کاربران اینستاگرام به صفحاتی اعتماد می‌کنند که فعالیت‌های آن کاملا طبیعی و عادی در جریان است. عدم رعایت تناسب در افزایش لایک در همه پست‌ها و بی توجهی به کیفیت لایک‌های خریداری شده می‌تواند کاربران را بی‌اعتماد کند.

راه‌حل: 

تنها در صورتی که نمایش لایک‌های خود را بسته باشید و فقط تعداد لایک‌ها قابل نمایش باشد مجاز به استفاده از سرویس خرید لایک ارزان اینستاگرام هستید. در غیر این صورت برای جلب اعتماد کاربران باید از لایک با کیفیت ایرانی استفاده کنید. همچنین برای همه پست‌ها به یک نسبت لایک خریداری کنید.

3. مسدود شدن یا حذف صفحه اینستاگرام با خرید لایک بی کیفیت

بسیاری از سایت‌ها با تبلیغات فروش لایک خیلی ارزان، بدون استراتژی و با استفاده از ربات به پست‌های شما لایک اضافه می‌کنند. استفاده از این سرویس‌های نامعتبر، یکی از دلایل اصلی اسپم و خارج شدن پیج شما از چرخه فعالیت در اینستاگرام است.

راه‌حل:

پیشنهاد می‌شود برای جلوگیری از این اتفاقات، از منابع مطمئن و امن نسبت به خرید سرویس‌های اینستاگرام اقدام کنید. به هیچ عنوان از سریس‌های ارزان و بی‌کیفیت و ربات‌های افزایش لایک استفاده نکنید زیرا هیچ ارزانی بی حکمت نیست.

سخن نهایی

با توجه به مزایا و معایبی که خرید لایک اینستاگرام دارد می‌توان نتیجه گرفت درصورت استفاده اصولی و درست از این روش، می‌توانید رشد چشمگیری را تجربه کنید. قبل از خرید لایک اینستاگرام تضمینی، ابتدا برنامه‌ریزی کنید و طبق تقویم محتوا و همزمان با فعالیت عادی از این روش‌ به صورت متعادل استفاده کنید.

استفاده از ربات‌ها و سایت‌های نامعتبر که خطر مسدود شدن صفه اینستاگرام شما را به دنبال دارند، هرگز استفاده نکنید. در انتها باید گفت اگر قصد خرید لایک را دارید بهتر است قبل از هر چیزی با تمامی جوانب آن را در نظر بگیرید تا خریدی هوشمندانه داشته باشید.

4/5 - (1 امتیاز)

تحریریه تکفای

گردآوری جدیدترین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری؛ نقد و بررسی گوشی ها، ساعت های هوشمند، بازی ها و برنامه های کاربردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید