آموزش و ترفندها

تعمیر پرینتر در محل

تعمیر پرینتر در محل

اگر به دنبال نمایندگی تعمیر پرینتر hp در تهران هستید یا پریننر شما دچار مشکل و خرابی شده است، hp تعمیر در سریع ترین زمان ممکن پرینتر شما را در محل تعمیر می کند.

از آنجایی که هدف Hp تعمیر آرامش و رفاه مشتریان عزیز است و با توجه به اینکه جابجایی دستگاه های پرینتر کار پر زحمت و هزینه بر است، نمایندگی تعمیرات پرینتر مرکز تخصصی اچ پی تعمیرخدمات فوری سرویس در محل را برای شما عزیزان راه اندازی کرده است و با این امکان، شما قادر به تعمیر پرینتر، تعویض قطعه و سرویس دستگاه چاپگر خود در محل خواهید بود.

روال کار به این صورت است که، به محض تماس مشتری و وصل شدن به متخصص تعمیر پرینتر مربوطه، مدل پرینتر و آخرین زمان سرویس از مشتری پرسیده می شود و سپس ایرادی که سبب شده که با hp تعمیر تماس بگیرند را عنوان می کنند، پس از آن، مسئول فنی تعمیر پرینتر، احتمالات و حدود قیمت تعمیر دستگاه را اعلام می نماید، در صورت تایید مشتری، صفیر متخصص اچ پی تعمیر، قطعات لازم جهت تعمیر چاپگر را در سریع ترین زمان ممکن با خود به محل مشتری برده و با بررسی دقیق پرینتر، علت خرابی چاپگر را می یابد و در ادامه با تایید مشتری پرینتر را سرویس و قطعه معیوب را تعمیر و یا تعویض می نماید.

آیا می دانید؟

Hp  تعمیر در زمانی که پرینتر شما در حال تعمیر است پرینتر دیگری را برای شما جایگزین و ارسال می کند که کار شما عقب نیفتد

اما ما بغیر از تعمیر پرینتر، تعمیر انواع اسکنر، تعمیر فتوکپی شارپ و تعمیر فکس نیز به طور تخصصی انجام می دهیم.

خدمات hp تعمیر

 • فروش و شارژ کارتریج
 • ارائه سرویس پرینتر جایگزین به کلیه شرکت ها، مراکز و ارگان ها
 • تمامی خدمات دارای سه ماه گارانتی می باشد
 • فروش پرینترهای استوک اروپا با سه ماه گارانتی بی قید و شرط و شارژ کارتریج رایگان دائمی
 • هزینه ارسال پرینتر استوک برای تهران و سراسر ایران رایگان می باشد
 • تعمیرات تخصصی و فروش انواع ماشین های اداری

مراحل تعمیر پرینتر در محل توسط اچ پی تعمیر

از آنجایی که هدف Hp تعمیر آرامش و رفاه مشتریان عزیز است و با توجه به اینکه جابجایی دستگاه های پرینتر کار پر زحمت و هزینه بر است، نمایندگی تعمیرات پرینتر مرکز تخصصی اچ پی تعمیرخدمات فوری سرویس در محل را برای شما عزیزان راه اندازی کرده است و با این امکان، شما امکان تعمیر پرینتر، تعویض قطعه و سرویس دستگاه چاپگر خود را در محل خواهید داشت.

روال کار به این صورت است که، به محض تماس مشتری و وصل شدن به متخصص تعمیر پرینتر مربوطه، مدل پرینتر و آخرین زمان سرویس از مشتری پرسیده می شود و سپس ایرادی که سبب شده که با hp تعمیر تماس بگیرند را عنوان می کنند، پس از آن، مسئول فنی تعمیر پرینتر، احتمالات و حدود قیمت تعمیر دستگاه را اعلام می نماید، در صورت تایید مشتری، صفیر متخصص اچ پی تعمیر، قطعات لازم جهت تعمیر چاپگر را در سریع ترین زمان ممکن با خود به محل مشتری برده و با بررسی دقیق پرینتر، علت خرابی چاپگر را می یابد و در ادامه با تایید مشتری پرینتر را سرویس و قطعه معیوب را تعمیر و یا تعویض می نماید.

تعمیر تخصصی پرینتر 

ارورهایی که بر روی نمایشگر پرینتر اچ پی نمایش داده می‌شود اغلب راهنمای بسیار خوبی برای پیدا کردن مشکل پرینتر می شود، اما زمان هایی نیز وجود دارد که عیب دستگاه برای کاربر نمایان نمیشود و علت خرابی پرینتر نامعلوم می ماند، در این شرایط با تعمیرکاران متخصص نمایندگی hp تعمیر تماس بگیرید.

هزینه تعمیر پرینتر در محل

از دغدغه های کاربران، هزینه تعمیر پرینتر در محل است،  هزینه ایاب و ذهاب تعمیرات پرینتر شرکت hp تعمیر رایگان بوده و تنها در موارد خاص و مسافت های طولانی این هزینه دریافت میگردد، برای اطلاع از هزینه قطعات و هزینه های سرویس پرینتر با کارشناسان hp تعمیر در تماس باشید.

هزینه تعمیر پرینتر در محل

عوامل موثر در هزینه تعمیرات پرینتر

 • نوع مشکلی که برای پرینتر به وجود آمده
 • میزان آسیبی که به این دستگاه وارد شده است
 • مدت زمانی که تعمیرکار باید به تعمیرات پرینتر بپردازد.

گارانتی تعمیرات پرینتر اچ پی تعمیر

از آنجا که پرینتر جز اقلام پر کاربرد در ادارات محسوب می شود لذا بحث سرویس گارانتی تعمیر تخصصی پرینتر در اینجا بسیار حائز اهمیت است بنابرای پیشنهاد می شود همواره کار تعمیر پرینتر خود را به شرکت های معتبر و متخصص که همواره دارای پشتیبانی پاسخگو هستند و خدمات پس از تعمیر پرینتر را دارند بسپارید چرا که اگر پرینتر شما به درستی تعمیر نشود و شما پس از مدت کوتاهی با همان مشکل روبه رو شوید، هیچ کس زیر بار تعمیر غیر حرفه ای پرینتر نرفته و شما را ملزم به پراخت هزینه مجدد خواهند کرد.

خبر خوب آنکه نمایندگی Hp تعمیر به عنوان یکی مراکز معتبر در زمینه تعمیر انواع پرینتر، گارانتی تعمیرات پرینتر را به کاربران خود ارائه می دهد و با وجود این گارانتی، اگر پرینتری که توسط تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه hp تعمیر تعمیر شده و دچار خرابی از همان ناحیه شود، متخصصین ما بدون دریافت هزینه تعمیرات، پرینتر شما را مجددا تعمیر خواهند کرد.

همه ی خدمات ما دارای 3 ماه گارانتی است که شامل خرید پرینتر استوک، تعمیرات پرینتر، شارژ و خرید کارتریج می شود.

گارانتی تعمیرات پرینتر اچ پی تعمیر

کارتریج چیست؟

لازم است قبل از آگاهی راجعبه بهترین زمان برای شارژ کارتریج بدانیم کارتریج پرینتر چیست و چه نقشی دارد؟

کارتریج ، منبع تامین رنگ در پرینتر است. بنابراین حضور کارتریج سبب چاپ تمامی خطوط و تصاویر بر روی کاغذ چاپ می‌شود. کارتریج دارای محفظه‌ای است که درون آن تونر یا جوهر ریخته می‌شود.

در پرینترهای لیزری، کارتریج نگهدارنده تونر است اما در پرینترهای جوهر افشان کارتریج نگهدارنده جوهر است. بنابراین متناسب با نوع پرینتر، درون کارتریج جوهر یا پودر تونر ریخته می‌شود. شارژ کارتریج در زمان درست سبب داشتن کیفیت چاپ بالا خواهد بود.

بهترین زمان شارژ کارتریج

تشخیص بهترین زمان شارژ کارتریج بسیار ساده است. بر روی نمایشگر پرینتر، پیغامی دال بر اتمام جوهر یا تونر کارتریج ظاهر می گردد. ممکن است پرینتر های قدیمی برخی ادارات فاقد صفحه نمایش باشند که در این صورت با کاهش کیفیت چاپ در پرینتر، متوجه زمان شارژ کارتریج پرینتر می شوید.

لازم به ذکر است که مادامی که بدنه اصلی کارتریج سالم باشد، هیچ محدودیتی در تعداد دفعات شارژ کارتریج وجود ندارد. کیفیت موادی که برای شارژ کارتریج استفاده می کنید بسیار حائز اهمیت است، لذا هرگز کیفیت را فدای هزینه و کمیت نکنید چرا که سبب صدمه خوردن پرینتر می شوید.

ممکن است طول عمر کارتریج شما تمام شده باشد و نساز به تعویض کارتریج خود داشته باشید. hp تعمیر نمایندگی خرید کارتریج اورجینال است که شما می توانید به آن اعتماد کنید.

شارژ کارتریج در محل

شارژ کارتریج در محل

در صورتی که به هر دلیل امکان جابجایی دستگاه وجود نداشته باشد، می توان از سرویسدر محل hp تعمیر استفاده کرد. با یک تماس با اچ پی تعمیر، کارشناسان ما برای شارژ کارتریج پرینتر عازم دفتر کار شما می شوند، گام اول تخلیه تونر یا جوهر اضافه باقی مانده در کارتریج است که توسط دستگاه مکنده انجام می شود، و پس از تمیز کاری کارتریج پرینتر، اقدام به شارژ مجدد محفظه کارتریج می شود.

خرید پرینتر دست دوم

خرید پرینترهای دست دوم یک گزینه مقرون به صرفه است، زیرا می‌توانید پرینتر با کیفیت بالا را با قیمتی کمتر از پرینتر جدید بخرید. در زیر چند نکته را برای خرید پرینترهای دست دوم مرور می‌کنیم:

hp تعمیر نمایندگی فروش پرینتر های دست دوم hp, canon, samsung و sharp در تهران است.

اگر شما به دنبال خرید پرینتر با کیفیت و با قیمت مناسب هستید، پیشنهاد ما خرید پرینتر استوک می‌باشد. پرینترهای استوک، دستگاه‌هایی هستند که قبلاً توسط کاربران دیگر استفاده می‌شده‌اند، اما پس از تعمیرات و آزمایش‌های کیفیتی، به حالت کاملاً سالم و عملکرد برتر بازگردانده می‌شوند.

مزایای خرید پرینتر دست دوم 

 • قیمت پایین‌تر پرینتر های استوک

پرینترهای استوک عموماً با قیمت کمتری نسبت به مدل‌های جدید عرضه می‌شوند، اما با توانایی ارائه کیفیت پرینت بالا.

 • عملکرد قابل اعتماد پرینتر های دست دوم

با تعمیرات و بازسازی مرتبط، پرینترهای استوک اغلب به عملکرد ایده‌آل خود بازمی‌گردند و از ایجاد مشکلات احتمالی جلوگیری می‌شود.

در زمان خرید پرینتر دست دوم به چه نکاتی دقت کنیم؟

همان‌طور که اشاره شد، پرینترهایی که کم کارکرد باشند نوسازی می‌شوند. قطعات معیوب تا جای ممکن تعمیر شده و در غیر این صورت، تعویض می‌شوند. اقلام مصرفی با اقلام درجه یک جایگزین شده و پس از تعمیر پرینتر، یک پرینتر سرحال و آماده به کار تحویل مشتری می‌شود.

چرا نمایندگی تعمیرات پرینتر hp تعمیر

 • تعمیر پرینتر در محل بدون دریافت هزینه اضافی
 • شارژ کارتریج رایگان برای نوبت بعد
 • تحویل رایگان در تهران
 • ارسال پرینتر جایگزین برای مشتری در زمان تعمیر پرینتر
 • ارائه گارانتی تعمیر
 • استفاده از قطغات اورجینال و غیر چینی
 • سرعت در ارائه خدمات
 • و در نهایت دارای تیمی از مهندسین متخصص با قابلیت تعمیر انواع پرینتر

َکلیه خدمات و قراردادهای تعمیر و نگهداری ماشین های اداری در قالب فاکتور رسمی به مراکز و شرکت های دولتی، خصوصی و ارگان ها قابل ارائه می باشد.

4/5 - (1 امتیاز)

تحریریه تکفای

گردآوری جدیدترین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری؛ نقد و بررسی گوشی ها، ساعت های هوشمند، بازی ها و برنامه های کاربردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید