رپورتاژ

برداشتن خال و زگیل | با محلول گیاهی

برداشتن خال با محلول گیاهی

مجموعه خال درمانی با بیش از 2 سال سابقه در زمینه محصولات گیاهی و بهداشتی و آرایشی توانسته اعتماد شما عزیزان را بدست آورد تیم ما در این 2 سال تمام تلاشش بر پایه این بوده تا بتواند رضایت شما عزیزان را بدست آورد و تا الان در این امر موفق بوده است.

برداشتن انواع خال های گوشتی ، سطحی سیاه انواع زگیل ها از نوع دور گردن ، روی صورت ، زگیل های روی دست یا پا ، انواع زگیل های تناسلی ، انواع دانه های چربی ، کک و مک ، برداشتن خال و زگیل میخچه در کمتر از 10 روز با محلول کاملا گیاهی ، زیر نظر طب سنتی

مزیت های خوب این محلول

 • بدون عوارض 
 • بدون بازگشت
 • بدون خونریزی
 • بدون درد 

این محلول واقعا گیاهی است ؟

این محلول کاملا گیاهی میباشد این محلول کاملا بدون عوارض بوده و اینکه به هیچ عنوان بعد از زدن این محلول خال دیگر برنمیگردد چون این محلول خال را از ریشه خشک میکند و برای زگیل هم به همین نحو میباشد. هنگام زدن این محلول فقط سوزش کمی در حد 2 تا 3 دقیقه را حس میکنید و دیگر تمام میشود. این محلول به هیچ عنوان خونریزی باعث خونریزی نمیشود پس خیالتان راحت باشد.

برداشتن خال با محلول گیاهی

نحوه زدن محلول روی خال و زگیل

اولین نکته ای که قابل گفتن میباشد این هست که این محلول با محلول هایی که در عطاری ها فروخته میشود کاملا تفاوت دارد.

برای زدن محلول باید به نکات زیر توجه کرد:

این محلول مخصوص خال ، زگیل ، کک و مک ، میخچه ، دانه های چربی میباشد.

بعد از رسیدن محلول قبل از اینکه درب ظرف را بازکنید اگر محلول حالت برفکی داشت حتما در جای گرم قرار دهید.

نکات ایمنی که حتما باید رعایت کنید.

هنگام بازکردن محلول خیلی مواظب باشید که محلول روی دستتان نریزد.

محلول را از دسترس کودکان دور نگه دارید.

حتما قبل از استفاده کلیپ آموزشی را تماشا کنید.

از تماس محلول روی سطوح داخلی بدن و اطراف چشم خودداری کنید.

طریقه استفاده محلول :

ابتدا محل مورد نظر را شستشو دهید و سپس خشک نمایید.

فقط و فقط محلول توسط خلال دندان زده شود و هرگز از گوش پاک کن استفاده نکنید. علت آن این هستکه کمترین میزان محلول روی موضع انتقال پیدا کند.

از چکاندن محلول با سوزن و گوش پاک کن خودداری کنید.

نوک خلال دندان را در محلول فروبرده و به اندازه ای که نوک آن کمی مرطوب شود نگه دارید.

سوال ) چرا باید از خلال دندان استفاده شود؟

چون خلال دندان مایع اضافی را به خود جذب میکند و نمیگزارد به پوست برسد و چکه کند.

محلول را در حدی روی خال ، زگیل و غیره… بگذارید که فقط سطح آن خیس شود.

محلول را فقط روی موضع مورد نظر بگذاریدو به هیچ عنوان محلول را روی پوست اطراف خال یا زگیل و غیره …. نزنید.

از تماس محلول روی سطوح داخلی بدن و اطراف چشم خودداری کنید.

بعد از گزاشتن محلول روی خال یا زگیل سوزش کمی را احساس میکیندکه طبیعی میباشد و نگران نباشید.

سپس محل مورد نظر شروع به سفید شدن میکند و به مدت 7 تا 10 روز جای زخم از بین میرود.

بعضی از خال ها یا زگیل ها به خاطر ریشه دار بودن یا گوشتی بودن نیازمند هستن که 2 یا 3 بار این عمل تکرار شود تا به نتیجه برسد.

چرا از محلول گیاهی استفاده کنیم و چرا لیزر نکنیم ؟

 • اولین مزایای این محلول نسبت به لیزر گیاهی بودن این محصول میباشد.
 • دومین مزایای این محلول نسبت به لیزر این است که ، محلول هم خال و هم زگیل را از ریشه خشک میکند . در صورتی که در این 2 سالی که فروشگاه خال درمانی فعالیت داشته مورد های زیادی به ما مراجعه کردن و گفته بودن که قبل از استفاده از این محلول لیزر کردن و دوباره خال آن ها برگشته پس نتیجه میگیریم با این روش نگران برگشتن خال مون نباشیم.
 • این محلول در کمتر از 10 روز خال یا زگیل را به صورت طبیعی می اندازد البته نا گفته نماند بعضی از خال ها به دلیل گوشتی بودن یا ریشه دار بودن مدت زمان این عمل بیشتر میشود.
 • این محلول توسط طب سنتی تایید شده است.
 • این محلول ماندگاری بالایی دارد و میتوان تا 2 سال این محلول را نگه داشت.
 • هزینه این محلول نسبت به لیزر خیلی ناچیز هست و باید به این نکته اشاره کرد که با این محلول تا 50 عدد خال را میتوان برداشت.
 • و نکته آخر اینکه شما هر ناحیه از بدنتان زگیل یا خال باشد به راحتی خودتان میتوانید از محلول استفاده کنید ولی برای بعضی ها شاید خجالت آور باشد که پیش دکتر بروند و بخواهند بعضی از نقاط بدن را لیزر کنند.

برداشتن زگیل

برداشتن خال – سوزاندن خال – پماد برداشتن خال – اسم قطره برداشتن خال – از بین بردن خال صورت در یک روز – از بین بردن خال صورت در خانه – محلول از بین بردن خال صورت – هزینه برداشتن خال صورت – عوارض برداشتن خال صورت – بهترین فصل برای برداشتن خال صورت – برداشتن خال صورت در خانه – بهترین پماد بعد از برداشتن خال – مراقبت بعد از برداشتن خال – برداشتن خال با لیزر – هزینه برداشتن خال – هزینه برداشتن خال چقدره – برداشتن خال با مواد گیاهی و خلال دندان -برداشتن خال با محلول گیاهی – برداشتن خال در خانه – ۲۳ روش خانگی عالی و به‌صرفه برای برداشتن خال بدون درد

سالن های زیبایی یا آرایشگاه ها میتوانند از این محلول استفاده کنن یا نه ؟

بله ، سالن های زیبایی یا آرایشگاه های زنانه میتوانند به راحتی با این محلول کسب درآمد کنند به این صورت میباشد که برای برداشتن هر خال کوچک میتوانند مبلغ بین 50 تا 100 تومن و برای زگیل ها مبلغ 50 تا 80 تومن را دریافت کنند.

سوالات متداول در مورد محلول :

اگر خال دفعه اول نرفت چند روز بعد باید محلول را دوباره بزنیم ؟

شما فقط مجاز به زدن یکبار محلول روی موضع مورد نظر هستید اما بعضی خال ها یا زگیل ها به دلیل گوشتی بودن یا ریشه دار بودن نیاز است بعد از 10 روز دوباره این عمل تکرار شود تا خال یا زگیل بیفتد.

بعد از استفاده محلول چه کارهایی باید انجام داد؟

بعد از زدن محلول بعد از 15 دقیقه هر کاری میتوان انجام داد و شستشو و حمام کردن مشکلی ندارد ولی از لیف کسیدن روی موضع خودداری کنید و بعد از حمام قسمت مورد نظر را حتما خشک کنید

وقتی خال یا زگیل خشک شد میتوان آن را کند یا نه؟

حتما بزارید که جای زخم خودش به خودی خود بیفتد.

آیا اگر از محلول استفاده کنم و خالم بیفتد جای آن باقی میماند؟

شما اگر لیزر هم انجام دهید جای آن باقی میماند ولی به این نکته توجه کنید بعد از زدن محلول و افتادن خال جای خیلی کمرنگی از آن باقی میماند که بعد از 3 ماه آن هم ازبین میرود ولی اگر که دوست دارید جای ان زودتر از بین برود حتما از کزم های ضد لک استفاده کنید.

محلول تا کی تاریخ انقضا دارد ؟

محلول را تا 2 سال میتوان در فضای معمولی یا همان فضای اتاق نگه داری کرد.

این محلول توانایی برداشتن چند عدد خال را دارد؟

با این محلول به راحتی میتوان 50 عدد خال را برداشت پس اصلا نگران نباشید.

برداشتن زگیل با محلول گیاهی

برای برداشتن زگیل همانند خال باید مراحل بالا طی شود ولی زگیل ها نسبت به خال ها خیلی سریع تر می افتند. و جای آن ها هم نسبت به خال ها به سرعت از بین میرود با استفاده از محلول گیاهی

زگیل تناسلی

و اما رسیدیم به اصل ماجرا  زگیل تناسلی که خیلی ها مشکل دارند و در رابطه خود احساس ضعف میکنند و برای رهایی از این مشکل هرکاری میکنند.

خیلی از ما برای رهایی از این مشکل هرکاری میکنیم ولی باید قبول کنیم مطرح کردن این مشکل کمی خجالت آور است یا رفتن پیش دکتر

اما راه کار خال درمانی چیست؟

شما عزیزان با استفاده از این محلول گیاهی به تنهایی میتوانید از شر این عارضه خلاص شوید . و میتوانید این محلول را تهییه فرمایید و در منزل خودتان استفاده کنید.

آیا بعد از درمان زگیل تناسلی میتوان رابطه داشت ؟

مردانی که تحت درمان زگیل های تناسلی در ناحیه آلت، بیضه یا مجرای ادرار قرار می گیرند، باید تا زمان بهبودی ناحیه تحت درمان و از بین رفتن درد، از برقراری رابطه جنسی با دخول خودداری کنند که معمولاً، بسته به اندازه محدوده تحت درمان، ۱ تا ۳ هفته طول می کشد.

زمان بهبودی شما، به محل و تعداد زگیل های برداشته شده بستگی دارد که معمولا در ۲ تا ۴ هفته اتفاق می افتد. تا زمان بهبودی ناحیه تحت درمان و رفع درد، از رابطه جنسی خودداری کنید. (این مسئله معمولاً ۱ تا ۳ هفته طول می کشد و به اندازه ناحیه تحت درمان بستگی دارد.)

 • ممکن است برای ۱-۳ هفته، ترشح واژینال آبکی داشته باشید.
 • به مدت ۲ تا ۳ هفته باید به جای تامپون از دستمال های بهداشتی استفاده نمایید.
 • تا زمان بهبودی ناحیه تحت درمان، معمولاً طی ۱ تا ۳ هفته، از برقراری رابطه جنسی با دخول یا دوش گرفتن خودداری کنید.

چرا زگیل روی دست یا پا ایجاد میشود؟

عامل اصلی به وجود آمدن زگیل روی نقاط مختلف پا و دست نوعی از ویروس اچ پی وی یا همان پاپیلوم انسانی می باشد. این زائده ها به شکل های مختلف مسطح، خوشه ای یا تکی رشد می کنند. البته لازم به ذکر است که اندازه و شکل آنها بستگی به ضخامت پوست فرد و میزان مقاومت بدن با ویروس دارد.

علائم زگیل پا و دست

رشد زگیل ها روی دست و پا می تواند باعث به وجود آمدن مشکلاتی شود. ممکن است که زگیل های پا اکثرا با میخچه یا پینه به اشتباه گرفته شوند. پس به خوبی باید با علائم زگیل دست و پا آشنا باشید تا در صورت ابتلا بتوانید به خوبی آنها را تشخیص دهید. این نشانه ها عبارتند از:

 •  خارش خود زائده و اطراف آن
 • قرمزی و التهاب
 • احساس درد یا سوزش در اثر تماس با اجسام
 • برآمدگی های زبر و سفت

برداشتن زگیل – درمان صد در صد زگیل – فیلم برداشتن زگیل – پماد برای از بین بردن زگیل – درمان سریع زگیل – درمان سریع زگیل – پماد زگیل دست – درمان سریع زگیل – درمان صد در صد زگیل صورت – درمان خانگی زگیل صورت – درمان خانگی زگیل گوشتی – درمان خانگی زگیل دور گردن – درمان خانگی زگیل دور چشم – درمان زگیل های ریز گردن – درمان زگیل گردن و زیر بغل – پماد زگیل گردن – درمان صد در صد زگیل – زگیل تناسلی – زگیل تناسلی مردان – زگیل تناسلی زنان – علت بروز زگیل تناسلی – زگیل تناسلی – درمان قطعی زگیل تناسلی – قاتل زگیل تناسلی – کشف داروی جدید زگیل تناسلی – برداشتن زگیل با محلول گیاهی

برداشتن زگیل روی صورت

برداشتن زگیل روی صورت با استفاده از محلول گیاهی به آسانی انجام میگیرد علاوه بر اینکه زگیل ها سریع می افتند جای آن ها هم به سرعت ناپدید میشود.

چگونه از ابتلا به زگیل جلوگیری کنیم؟

 • خودداری از تماس فیزیکی با افرادی که زگیل دارند.
 • اگر شخصی هستید که عادت به جویدن ناخن دارد، سریعا این عادت را ترک کنید. زیرا اکثرا ویروس و میکروب زیر ناخن ها جمع می شود و شما ممکن است با جویدن آنها، ویروس را مستقیما وارد بدن خود کنید.
 • عدم استفاده از وسایل شخصی دیگران مانند حوله، ناخن گیر و… می تواند شانس انتقال را کاهش دهد.
 • زمان رفتن به استخر یا سونا های بخار و خشک حتما حوله به علاوه دمپایی شخصی به همراه داشته باشید.

فروش انواع لوازم آرایشی و بهداشتی اصل

فروش لوازم آرایشی و بهداشتی اصل و باکیفیت در فروشگاه خال درمانی سعی ما بر این اسست که بهترین و پرفروش ترین لوازم آرایشی را به شما عزیزان معرفی کنیم

فروش انواع : کرم نرم کننده و مرطوب کننده ، ماسک صورت و بدن ، رژ لب ، پاک کننده صورت ، تونر ، مراقبت از بدن ، ریمل ، آرایش چشم ، آرایش ابرو ، آرایش لب ، ابزار آرایشی ، لاک ناخن

تماس با ما

برای ارتباط با ما میتوانید با شماره 09383060139 تماس بگیرید مشاوران ما پاسخگو شما عزیزان میباشند.

4.7/5 - (6 امتیاز)

تحریریه تکفای

گردآوری جدیدترین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری؛ نقد و بررسی گوشی ها، ساعت های هوشمند، بازی ها و برنامه های کاربردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید