آموزش و ترفندها

ویزا کارت مجازی یا مستر کارت مجازی؟ کدام را بخرم؟

امروزه با توجه به تحریم‌های اقتصادی، خرید ویزا کارت مجازی یا مستر کارت مجازی برای کاربران داخل ایران بسیار مهم و کاربردی شده و عده زیادی برای خرید محصول یا خدمات از فروشگاه آنلاین‌های بین‌المللی، نسبت به خرید مستر کارت مجازی یا کارت‌های اعتباری اقدام می‌کنند؛ اگر شما هم می‌خواهید یک کارت اعتباری مجازی تهیه کنید اما نمی‌دانید کدامیک برایتان مناسب‌تر است، بهترین راه بررسی تفاوت ویزا کارت مجازی و مستر کارت مجازی است تا یک تجربه عالی و مطمئن از کارت اعتباری مورد نظر خود داشته‌باشید.

ویزا کارت و مستر کارت، دو برند مشهور و محبوب کارت های اعتباری در سراسر جهان هستند. هر دو این برندها بیشتر در فرآیند پرداخت الکترونیکی و خرید اینترنتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در ادامه، به مقایسه مستر کارت مجازی و ویزا کارت مجازی و بررسی ویژگی‌های این دو خواهیم پراخت.

فاکتورهای مهم در خرید ویزا کارت یا مستر کارت

در اولین مرحله به بررسی ویژگی‌های مشترک این دو خواهیم پرداخت که بیانگر ارزش خرید مستر کارت مجازی و ویزا کارت مجازی است.

 1. پذیرفته شدن: هر دو کارت ویزا و مستر کارت بسیار کاربردی هستند و در بیشتر فروشگاه‌های آنلاین و خارجی قابل قبول هستند. با این حال، برخی از سایت‌ها و فروشگاه‌های اینترنتی ممکن است فقط یکی از این دو کارت را قبول کنند، بنابراین قبل از خرید ویزا کارت مجازی یا مستر کارت باید از قبولی کارت مجازی خود در آن فروشگاه اطمینان حاصل کنید.
 2. سطح امنیتی: هر دو کارت ویزا و مستر کارت دارای استاندارد امنیتی بسیار بالایی هستند. هر دو کارت دارای فناوری‌هایی مانند رمزنگاری اطلاعات، تایید هویت دو مرحله‌ای و… هستند که از خطرات سرقت اطلاعات کاربری جلوگیری می‌کنند.
 3. کاربری بین‌المللی: هر دو کارت ویزا و مستر کارت به دلیل پذیرش بین‌المللی، بسیار مناسب برای استفاده در سفرهای خارجی، خرید از فروشگاه‌های آنلاین خارجی و … هستند.
 4. سهولت استفاده: هر دو کارت ویزا و مستر کارت دارای سهولت استفاده بالایی هستند و می‌توانند به راحتی در فروشگاه‌های فیزیکی و آنلاین، خرید از سایت‌های خارجی، پرداخت قبوض و … استفاده شوند.
 5. محدودیت های مالی: پس از خرید مستر کارت مجازی یا ویزا کارت، شما می توانید محدودیت مالی مورد نظر خود را برای این کارت ها تعیین کنید؛ درواقع امکان تنظیم محدودیت مالی در هردو آن‌ها وجود دارد.
 6. تخفیف‌ها و امتیازات: هر دو کارت ویزا و مستر کارت برای کاربران خود برنامه‌های تخفیف و امتیازاتی ارائه می‌دهند که می‌تواند تجربه خرید شما را بهبود بخشد.

به طور کلی، هر دو کارت ویزا و مستر کارت مجازی دارای ویژگی‌های مشابهی هستند و می‌توانند به عنوان یکی از بهترین راه‌های پرداخت الکترونیکی در سراسر جهان، مورد استفاده قرار بگیرند. با این حال، هر کدام از این کارت‌ها می‌توانند برای برخی کاربران بهتر باشند و بسته به نیازهای شخصی و محدودیت های مالی، کاربران می‌توانند بین این دو کارت مجازی انتخاب کنند. در ضمن، برای خرید ویزا کارت مجازی و مستر کارت، باید از فروشگاه‌های معتبری که خدمات فروش کارت اعتباری مجازی را ارائه می‌دهند اقدام کنید تا مشکلی در تراکنش‌های خود نداشته‌باشید.

تفاوت مستر کارت و ویزا کارت مجازی

تفاوت مستر کارت و ویزا کارت مجازی

همان‌طور که در بخش قبلی برای مقایسه مستر کارت مجازی و ویزا کارت مجازی تنها شباهت‌های این دو را بررسی کردیم، می‌توانیم بگوییم تفاوت ویزا کارت مجازی و مستر کارت مجازی در جزئیات آن‌ها وجود دارد که ارزش چندانی ندارند، به عبارتی ارزش خرید مستر کارت مجازی و ویزا کارت مجازی به دلیل شباهت‌های فراوان، تقریبا یکسان است و برای انتخاب هریک از آن‌ها بهتر است با توجه به شرایط استفاده و نوع نیاز خود اقدام کنید.

هر دو کارت‌های اعتباری مجازی هستند که به کاربران این امکان را می‌دهند تا با استفاده از این کارت‌ها، پرداخت‌های خود را به صورت آنلاین و الکترونیکی انجام دهند. در ادامه به 3 مورد از تفاوت‌های جزئی اما قابل توجه بین ویزا کارت مجازی و مستر کارت مجازی پرداخته‌ایم:

 • سفر به خارج: در صورت سفر به خارج از کشور، بهتر است ویزا کارت مجازی را انتخاب کنید، زیرا ویزا به عنوان یک شرکت بین‌المللی، در بیشتر کشورهای دنیا قابل قبول است. اما مستر کارت نیز در بسیاری از کشورها پذیرفته شده است.
 • تخفیف‌ها: هر دو کارت ویزا و مستر کارت بسته‌های تخفیف خود را برای کاربران خود ارائه می‌دهند، اما این بسته‌ها ممکن است برای هر کارت متفاوت باشد. برای مثال، بسته‌های تخفیف مستر کارت ممکن است برای سفر، خرید آنلاین و … متفاوت باشند.
 • ویژگی‌های امنیتی: هر دو کارت دارای ویژگی‌های امنیتی بسیار بالایی هستند. اما هر کارت ممکن است از فناوری‌های متفاوتی استفاده کند. برای مثال، کارت ویزا از رمزنگاری ۲۵۶ بیتی استفاده می‌کند، در حالی که کارت مستر از رمزنگاری ۱۲۸ بیتی استفاده می‌کند. هر دو کارت همچنین از تکنولوژی احراز هویت دو مرحله‌ای استفاده می‌کنند که امنیت پرداخت‌های شما را افزایش می‌دهد.

نحوه خرید مستر کارت یا ویزا کارت مجازی

به‌طور کلی تفاوت ویزا کارت مجازی و مستر کارت مجازی بسیار کم و محدود است و بیشتر به انتخاب شما بستگی دارد که کدام کارت مجازی را برای پرداخت‌های خود انتخاب کنید. بهتر است قبل از خرید کارت اعتباری مجازی، شرایط و قوانین مربوط به هر کارت را به دقت بررسی کنید و از اعتبار و قابلیت پذیرش آن در محل تراکنش خود اطمینان حاصل کنید.

نحوه خرید مستر کارت یا ویزا کارت مجازی

مزایای خرید ویزا کارت مجازی و مستر کارت مجازی از فروشگاه سیب کده

اکنون با مقایسه مستر کارت مجازی و ویزا کارت مجازی به ارزش خرید هریک از آن‌ها پی برده‌ایم، اما با توجه به حساسیت محصول مورد نظر، فروشگاه یا مجموعه‌ای که خرید ویزا کارت مجازی یا مستر کارت مجازی خود را به آن بسپارید نیز بسیار حائز اهمیت است. همان‌طور که در ابتدا نیز به آن اشاره کردیم به دلیل تحریم‌های اقتصادی، تراکنش‌های بین‌المللی با کارت بانکی ایران امکان‌پذیر نیست، به همین دلیل باید خرید ویزا کارت یا مستر کارت خود را توسط فروشگاه‌های معتبری مانند مجموعه سیب کده انجام دهید.

فروشگاه سیب کده به‌صورت قانونی تحریم‌ها را دور زده و خرید مستر کارت مجازی یا ویزا کارت مجازی را برای شما انجام می‌دهد؛ این مجموعه علاوه بر کارت‌های اعتباری، خدمات گسترده دیگری در زمینه فروش اشتراک سرویس‌های بین‌المللی دارد و تاکنون رضایت کاربران زیادی را جلب کرده‌است.

مزایای خرید ویزا کارت مجازی و مستر کارت مجازی از فروشگاه سیب کده

 1. صدور مستر کارت مجازی و ویزا کارت در سیب کده در کم‌ترین زمان ممکن و تا حداکثر 48 ساعت کاری انجام می‌شود.
 2. تحویل سفارش از طریق مشخصات کارت از جمله شماره کارت، تاریخ انقضا و کد امنیتی است.
 3. امکان مشاهده ریز صورتحساب برای هردو کارت وجود دارد.
 4. قابل استفاده در طیف زیادی از وب سایت ها ازجمله اپل ایدی، گوگل پلی و…
 5. خرید ویزا کارت مجازی یا مستر کارت مجازی بدون اتصال به حساب بانکی انجام می‌شود.
 6. فروشگاه سیب کده دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت است.
 7. پس از خرید مستر کارت مجازی یا ویزا کارت مجازی پشتیبانی 24 ساعته سیب کده شامل حالتان خواهد شد.
 8. ارز پایه کارت‌های اعتباری صادر شده در سیب کده دلار است تا در اغلب وب‌سایت‌های بین‌المللی بدون مشکل خرید خود را انجام دهید.

منبع: https://hamyareweb.co/visa-virtual-card-or-virtual-master-card/

4/5 - (1 امتیاز)

تحریریه تکفای

گردآوری جدیدترین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری؛ نقد و بررسی گوشی ها، ساعت های هوشمند، بازی ها و برنامه های کاربردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید