آموزش و ترفندها

دانلود فیلم در گوشی اپل؛ بهترین برنامه ها دانلود ویدیو آیفون

یکی از مواردی که هر کاربر گوشی هوشمند با آن مواجه می شود، دانلود فیلم است. روش های متعددی برای دانلود فیلم در سیستم عامل های مختلف وجود دارد. دانلود فیلم در آیفون نیز به روش های مختلف صورت می گیرد. برای دانلود فیلم با گوشی اپل، می توان یکی از روش های دانلود به وسیله ی سافاری (فقط در IOS 13) و یا دانلود به وسیله ی اپلیکیشن های ثالث را استفاده کرد. هر کدام از این روش ها، مزایا و معایب خود را دارند که مطابق با نیاز هر کس، می توانند مورد استفاده قرار بگیرند. در این مقاله از تکفای، نحوه دانلود فیلم در ایفون و همچنین چندین اپ برای دانلود فیلم در ایفون را مورد بررسی قرار می دهیم.

دانلود فیلم در آیفون به وسیله سافاری

کمپانی اپل در IOS 13 این قابلیت را برای کاربران فراهم کرده تا بتوانند به وسیله سافاری، فیلم هایی که می خواهند را دانلود کنند. هنگام دانلود فیلم در ایفون به وسیله ی سافاری، ممکن است به دو حالت برخورد کنیم که در ادامه ی این بخش آن ها را بررسی می کنیم.

 1. لینک دانلود مستقیم
 2. دانلود از سایت هایی مانند یوتیوب و ویمئو

لینک دانلود مستقیم

برای دانلود فیلم در ایفون به وسیله ی لینک دانلود مستقیم، به صورت زیر عمل می کنیم:

 • لینک را لمس کرده و انگشت خود را روی آن نگه دارید.
 • از منویی که نمایش داده می شود، Download Linked File را انتخاب کنید.

همانطور که گفته شد، این روش برای دانلود لینک های مستقیم کاربرد دارد اما اگر می خواستیم به وسیله ی سافاری، از سایت هایی مانند یوتیوب فیلم دانلود کنیم، چاره چیست؟ در ادامه به بررسی این موضوع می پردازیم.

بیشتر بخوانید: بهترین برنامه های ایفون

دانلود از سایت هایی مانند یوتیوب

در گوشی اپل، اگر بخواهیم در سافاری از سایت هایی مانند یوتیوب فیلم دانلود کنیم،‌ باید از سایت های واسطه مانند SaveFrom.net استفاده کنیم. این سایت های واسطه، لینک ویدیو مورد نظر شما را دریافت کرده و یک لینک دانلود به شما ارائه می دهند. برای دانلود فیلم در آیفون به وسیله ی این سایت، باید طبق مراحل زیر عمل کنیم.

 • URL مربوط به ویدیو را کپی می کنیم.
 • سافاری را باز می کنیم.
 • به سایت net می رویم.
 • URL ویدیو را در باکس مربوط paste می کنیم.
 • لینک مربوط به ویدیو را از سایت دریافت می کنیم.
 • لینک را لمس کرده و انگشت خود را روی آن نگه می داریم.
 • گزینه ی Download Linked File را انتخاب می کنیم.
 • در انتها، آیکون دانلود در بالای صفحه را لمس می کنیم.

همانطور که دیدید، برای دانلود فیلم در ایفون از طریق سافاری، نه تنها امکان دانلود از لینک های مستقیم وجود دارد، بلکه می توانیم فیلم مورد نظر خود را از سایت هایی مانند یوتیوب نیز دانلود کنیم. اما به علاوه سافاری، اپلیکیشن های دیگری نیز وجود دارند که برای دانلود فیلم در سیستم عامل آیفون مورد استفاده قرار می گیرند. بسیاری از کاربران این اپلیکیشن ها را به دلیل راحت تر بودن کار با آن، ترجیح می دهند. هر کدام از این سایت ها بر روی دانلود ویدیو از سایت خاصی متمرکز شده (یوتیوب، گوگل درایو و…) و به همین دلیل، می توانند با مشکل کمتری نسبت به دانلود فیلم به وسیله ی سافاری، ویدیو مورد نظر شما را دانلود کنند. برای مثال، اگر آیفون 14 پرو مکس دارید، با ما همراه بوده تا با این اپلیکیشن ها بیشتر آشنا شوید.

اپلیکیشن های دانلود فیلم در آیفون

برای دانلود فیلم در ایفون اپلیکیشن های بسیاری وجود دارد. هر کدام از این اپلیکیشن ها مزایا و معایبی دارند و همچنین بر روی دانلود از منابع خاصی متمرکز هستند و کاربران نظرات مختلفی را درباره ی آن ها ارائه داده اند. تعدادی از آن ها رایگان هستند و برای استفاده از تعدادی دیگر از آن ها باید هزینه پرداخت کرد. در ادامه به معرفی تعدادی از این اپلیکیشن های رایگان می پردازیم.

بیشتر بخوانید: بهترین بازی های ایفون

اپلیکیشن iDownLoader؛ بهترین برنامه دانلود فیلم در آیفون

برنامه iDownLoader

یکی از بهترین اپلیکیشن ها برای دانلود فیلم در ایفون، اپلیکیشن iDownLoader است. مزیت این اپلیکیشن ساده و قابل فهم بودن آن می باشد. این اپلیکیشن با امتیاز ۴.۵ در اپل استور یکی از بهترین و کاربردی ترین اپلیکیشن هایی است که در زمینه ی دانلود فیلم در ایفون مورد استفاده قرار می گیرد.

برای دانلود iDownLoader کلیک کنید.

برنامه FoxFM

برنامه FoxFM

شاید شما هم برای دانلود از سرویس های ابری به مشکل خورده باشید. تمرکز این اپلیکیشن بر روی سامانه های Cloud Service مانند: Dropbox، Google Drive و One Drive است. شما می توانید ویدیو مورد نظر خود را به راحتی از سرویس های ابری مانند سرویس هایی که گفته شد، دانلود کنید. این اپلیکیشن در اپل استور دارای امتیاز ۴.۴ می باشد و می توان آن را از بهترین اپلیکیشن های دانلود فیلم در ایفون نام برد.

برای دانلود FoxFM کلیک کنید.

برنامه Snaptube

برنامه Snaptube

از بهترین اپلیکیشن های دانلود فیلم از یوتیوب، Snaptube می باشد. این اپلیکیشن همچنین به شما این قابلیت را می دهد تا ویدیوی مورد نظر خود را به فایل mp3 تبدیل کرده و سپس فقط صدای ویدیو را دانلود کنید. Snaptube را می توان یکی از پر امکانات ترین اپلیکیشن ها دانست. همچنین این اپلیکیشن از امتیاز بالای ۴.۴ در اپل استور برخوردار می باشد. از دیگر قابلیت های این اپلیکیشن، می توان به قابلیت دانلود موزیک از Sound Cloud نیز اشاره کرد.

برای دانلود Snaptube کلیک کنید.

برنامه Cloud Video Player Pro

برنامه Cloud Video Player Pro

اپلیکیشن Cloud Video Player Pro نیز مانند اپلیکیشن FoxFM بر روی سرویس های ابری متمرکز شده و دانلود از این سرویس ها را برای کاربران سهولت می بخشد. این اپلیکیشن از امتیاز ۴.۲ در اپل استور برخوردار می باشد.

برای دانلود Cloud Video Player Pro کلیک کنید

برنامه Total Files

برنامه Total Files

از دیگر راه های کاربردی دانلود فیلم در ایفون، می توان به این اپلیکیشن اشاره کرد. از نقاط مثبت این اپلیکیشن می توان به کاربر پسند بودن آن و همچنین امکانات جانبی زیاد آن اشاره کرد. نظرات مثبت بسیاری در مورد این برنامه وجود دارد و همچنین این برنامه از پر دانلود ترین برنامه های اپل استور می باشد. نسبت به باقی رقبا نیز از امتیاز بالاتری برخوردار می باشد. امتیاز این برنامه ۴.۷ است.

برای دانلود Total Files کلیک کنید.

بهترین برنامه برای دانلود فیلم در ایفون

در نقد و بررسی برنامه ها در هر موضعی، کاربران به دنبال این هستند که بهترین اپلیکیشن را یافته و از امکانات آن لذت ببرند. همانطور که دیدید، برنامه های متفاوتی برای دانلود فیلم در ایفون موجود می باشد. اما بهترین برنامه کدام است؟ در واقع هیچگاه “بهترین برنامه” وجود ندارد. هر کدام از برنامه ها بسته به نیاز کاربر، می توانند برنامه ای فوق العاده باشند. زیرا همانطور که در بخش قبلی مطالعه کردید، هر کدام از این برنامه ها نیاز خاصی از کاربر را رفع می کنند. شما می توانید بر طبق خواسته خود، بهترین برنامه برای دانلود فیلم در ایفون را انتخاب کرده و از آن استفاده کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین بازی های آنلاین ایفون

سوالات متداول

چگونه با آیفون فیلم و ویدیو دانلود کنیم؟

در گذشته دانلود فیلم با آیفون بسیار دشوار بود اما هم اکنون بعد از عرضه iOS 13 بسیاری از کاربران به راحتی می توانند از طریق مرورگر سافاری یا برنامه های جانبی اقدام به دانلود ویدیوی مورد نظرشان کنند. در این مطلب، دانلود ویدیو در ایفون را به طور کامل آموزش داده ایم و پس از خواندن آن به راحتی می توانید فایل ها یا کلیپ های مورد نظرتان را در گوشی اپل بارگیری کنید.

بهترین برنامه برای دانلود فیلم در آیفون چیست؟

در صورتی که به دنبال بهترین برنامه های دانلود فیلم در آیفون هستید، پیشنهاد ما استفاده از اپلیکیشن هایی همچون iDownloader ،FoxFm ،SnapTube ،Cloud Video Player Pro و Total Files می باشد. برای دانلود و نصب این برنامه ها از سایت اپ استور، ابتدا وارد سایت تکفای شوید تا با لینک مستقیم به صفحات مورد نظر هدایت شوید.

4.4/5 - (5 امتیاز)

تحریریه تکفای

گردآوری جدیدترین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری؛ نقد و بررسی گوشی ها، ساعت های هوشمند، بازی ها و برنامه های کاربردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید