آموزش و ترفندها

مشاوره کامل امور ثبتی با دکتر دریایی

اگر شما جزء آن دسته از افرادی هستید که برای‌ ثبت نام تجاری شرکت خود با مشکلاتی مواجه شده‌اید، پیشنهاد می‌کنیم که با توصیه‌های دکتر دریایی همراه شوید.

دکتر دریایی معاون سابق اداره مالکیت فکری در هلدینگ ملاصدرا بعنوان مشاور ارشد امور ثبتی و حقوقی میفرماید:

بسیاری از افراد برای ثبت نام تجاری خود به مراکز نامعتبر و فاقد صلاحیت لازم در این زمینه‌ مراجعه می‌کنند که این امر باعث بروز مشکلات جدی در فرآیند آغاز به کار این دسته از شرکت‌ها خواهد شد.

بسیاری از افرادی که به هلدینگ ما مراجعه می‌کنند، با دریافت نکات مربوط به ثبت شرکت دانش بنیان از بنده، مشکلات مربوط به آغاز فعالیت رسمی این دسته از مراکز را برطرف می‌کنند.

ثبت ملاصدرا به ارائه روش‌های موثر برای ثبت اختراع یا نام تجاری سريع‌تر مراکز می‌پردازد. کارشناسان ما برای تسهیل روند خدمت‌رسانی به شما، مشاوره‌های تخصصی رایگان در زمینه ثبت گواهینامه ایزو یا استاندارد برای شرکت‌ها را در اختیارشما قرار می‌دهند.

هلدینگ ملاصدرا یکی از شرکت‌های سهامی موفق در زمینه ثبت برند‌های مختلف است که امروزه با کسب مهارت و تجارب بسیار بالا در این حوزه به یکی از برترین شرکت‌های حقوقی و ثبتی تبدیل شده است. کسب مشاوره تخصصی از کارشناسان ما باعث تسهیل روند پیگیری امور مرتبط با مالیاتی شرکت‌ها شده و  پیشرفت روزافزون هرچه بهتر برند‌های داخلی و بین‌المللی را به همراه دارد.

کسب مشاوره کامل امور ثبتی با شرکت ما از مهم‌ترین راهکار‌های مناسب برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت برند شرکت‌ها است که انجام این روش طبق فرآیند کاملا تخصصی انجام می‌شود و از ایجاد مشکلات مربوط به سرقت نام شرکت جلوگیری خواهد کرد.

هلدینگ ملاصدرا دارای دفتر رسمی واقع در سعادت آباد است و سایر شعب دیگر آن در اکثر نقاط تهران مشغول به کار هستند که این موضوع باعث می‌شود افراد با خیالی راحت امورات حقوقی خود را به شرکت ما بسپارند.

معرفی هلدینگ ملاصدرا

هلدینگ ملاصدرا با ارائه روش‌های موثر برای ثبت اختراع یا نام تجاری سريع‌تر مراکز می‌پردازد.

بسیاری از افرادی که به هلدینگ ما مراجعه می‌کنند، با دریافت نکات مربوط به ثبت شرکت دانش بنیان از بنده، مشکلات مربوط به آغاز فعالیت رسمی این دسته از مراکز را برطرف می‌کنند.

بسیاری از افراد برای ثبت نام تجاری خود به مراکز نامعتبر و فاقد صلاحیت لازم در این زمینه‌ مراجعه می‌کنند که این امر باعث بروز مشکلات جدی در فرآیند آغاز به کار این دسته از شرکت‌ها خواهد شد.

هلدینگ ملاصدرا دارای دفتر رسمی واقع در سعادت آباد است و سایر شعب دیگر آن در اکثر نقاط تهران مشغول به کار هستند که این موضوع باعث می‌شود افراد با خیالی راحت امورات حقوقی خود را به شرکت ما بسپارند.

خدمات قابل ارائه در هلدینگ ملاصدرا

خدمات قابل ارائه در هلدینگ ملاصدرا

به گفته دکتر دریایی ملاصدرا یکی از هلدینگ‌های قدرتمند در حوزه رسیدگی به مسائل مربوط به مالیاتی و ثبتی شرکت‌ها است. این شرکت با همراهی و مدیریت دکتر دریایی در زمینه بررسی بسیاری از مشکلات حقوقی مربوط به مراکز تجاری عمل می‌کند.

بسیاری از افراد درخصوص خدمات قابل ارائه در شرکت ما بی‌اطلاع هستند و معمولا برای رسیدگی به مشکلات ثبتی خود، با دشواری‌هایی روبه‌رو می‌شوند. برخی از خدمات مهم قابل ارائه در این شرکت به شرح زیر است:

 • ثبت برند با هلدینگ بین ‌المللی ملاصدرا برای قانونی‌شدن عملکرد شرکت‌ها و جلوگیری از سوءاستفاده کلاهبرداران از نام تجاری
 • اخذ مجوز رسمی و معتبر شناخته‌شدن شدن شرکت در میان بانک‌ها برای دریافت وام یا سپرده‌های سرمایه‌گذاری
 • شناسایی نام شرکت در میان افراد و ایجاد اعتبار تجاری برای عموم مردم با ثبت شرکت
 • ایجاد وجه تمایز میان برند ثبت‌شده با سایر رقبا برای داشتن کیفیت بهتر در ارائه عملکرد
 • تأسیس نمایندگی و دریافت حق امتیاز بیشتر از ثبت نام تجاری شرکت به روش کاملا قانونی و صحیح
 • اختصاص نام محصول یا اختراع منحصر به تولیدکننده با به ثبت رسیدن نام و مشخصات شناسایی آن
 • ثبت تغییرات و درج آن در اطلاعات شرکت در سریع‌ترین زمان ممکن با ارائه شناسه معتبر
 • دریافت جواز تأسیس شرکت برای شروع فعالیت رسمی و ارائه خدمات مربوط به حوزه فعالیتی آن
 • ثبت و معرفی انواع گواهینامه ایزو برای شرکت‌های تولیدی
 • ثبت اطلاعات شخصیت‌های تجاری برای دریافت کارت فعالیت بازرگانی

در بخش بالا به برخی از خدمات قابل ارائه توسط کارشناسان شرکت ملاصدرا پرداختیم. شرکت ما به کمک مهارت و تخصص بسیار بالای افراد مشغول در این هلدینگ به رسیدگی مشکلات ثبتی و حقوقی مراکز تجاری می‌پردازد. شما می‌توانید به کمک دریافت مشاوره کامل امور ثبتی، نام تجاری شرکت خود را بدون هیج‌گونه دغدغه‌ای به ثبت ملاصدرا بسپارید.

مزایای کار با هلدینگ ملاصدرا

استفاده از خدمات شرکت ثبتی مزیت‌های بسیار زیادی را به همراه دارد و باعث تسهیل روند ثبت شرکت در میان سایر برند‌های دیگر می‌شود. بسیاری از افراد در خصوص انجام فرآیند اداری ثبت نام تجاری با مشکلات جدی روبه رو می‌شوند که این عمل تنها با سپردن امور ثبتی به متخصصان هلدینگ ما برطرف خواهد شد.

با این حال بسیاری از افراد از فواید استفاده از خدمات امور ثبتی شرکت‌ها بی‌اطلاع هستند. به گفته دکتر دریایی برخی از مزیت‌های مهم استفاده از خدمات هلدینگ ملاصدرا به شرح زیر است:

 • استفاده از متخصصان باتجربه و کاملا آموزش‌دیده برای رسیدگی به امور ثبتی و حقوقی شرکت‌ها
 • کسب رتبه اول ارائه خدمات مشاوره در زمینه ثبت نام تجاری شرکت و اختراع
 • ارائه مشاوره‌های رایگان تخصصی توسط کارشناسان ما برای کاهش مشکلات مربوط به امور مالیاتی
 • داشتن دفتر رسمی و فعالیت چندین شعبه فعال از شرکت در کشور برای ارائه خدمات هرچه بهتر
 • پیگیری سریع و بدون فوت وقت امورات محوله برای صرفه‌جویی در زمان شما

در بخش بالا به برخی از مهم‌ترین مزیت‌های استفاده از خدمات شرکت ما از نظر دکتر دریایی اشاره کردیم. هلدینگ ملاصدرا متشکل از متخصصان حرفه‌ای و متخصص در زمینه امور حقوقی و ثبتی است و شما می‌توانید با مراجعه به شرکت و دریافت مشاوره ثبتی از متخصصان هلدینگ ما، مشکلات مربوط به امور مالیاتی را برطرف کنید.

دکتر دریایی معاون سابق اداره مالکیت فکری در هلدینگ ملاصدرا بعنوان مشاور ارشد امور ثبتی و حقوقی

جمع‌بندی

از نظر دکتر دریایی هلدینگ ملاصدرا یکی از شرکت‌های بزرگ ثبت برند در ایران محسوب می‌شود که پیشینه معتبری داشته و در حوزه رسیدگی به امور ثبتی و حقوقی، از مهارت و تخصص بسیار بالایی برخوردار است. شرکت ما به کمک نیروهای مستقر در هلدینگ، در جهت افزایش رضایت و بهبود پروسه ثبت شرکت عمل می‌کند.

شما می‌توانید با مراجعه به سایت هلدینگ ما، برند مورد نظر خود را با رعایت تمامی موازین قانونی و حقوقی به‌صورت داخلی و بین‌المللی ثبت کرده و از مزیت‌های مهم این شرکت که در طول فرآیند خدمت‌رسانی به شما ارائه می‌شود استفاده کنید.

تیم اجرایی ما سوابق کاری درخشانی در زمینه مسائل حقوقی یا ثبت شرکت‌های دانش بنيان دارد و تمامی امورات مالیاتی را به‌طور کامل بر عهده می‌گیرد. هدف مشاورین مستقر در هلدینگ ما، جلوگیری از سرقت برند و کلاهبرداری از شرکت‌ها است.

4/5 - (1 امتیاز)

تحریریه تکفای

گردآوری جدیدترین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری؛ نقد و بررسی گوشی ها، ساعت های هوشمند، بازی ها و برنامه های کاربردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید