آموزش و ترفندها

برترین آژانس های طراحی سایت اصفهان

امروزه، اکثر مردم، اگر نگوییم همه، برای خرید یا شناخت بیشتر محصولات یا شرکت‌های مختلف از اینترنت استفاده می‌کنند. به همین دلیل، حضور در بستر اینترنت برای فروشگاه‌ها و شرکت‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. با حضور در اینترنت، فروشگاه‌ها قطعاً فروش بالاتری را تجربه خواهند کرد و شرکت‌ها اعتبار بیشتری نزد مردم پیدا خواهند کرد. دیده شدن به کسب و کارها کمک می‌کند تا سود بیشتری را کسب کنند و این موضوع تنها با داشتن یک وب سایت حرفه‌ای میسر است.

آژانس های طراحی سایت مختلفی در شهرهای بزرگ وجود دارند و انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت برای کسب و کارها، نسبتاً چالش‌برانگیز است. اصفهان به عنوان سومین شهر پرجمعیت ایران، یکی از شهرهای مهم صنعتی ایران است که تعداد نسبتاً بالایی از شرکت‌ های طراحی سایت در این شهر مشغول به فعالیت هستند. به عنوان صاحب یک کسب و کار برای کسب اعتبار و سود بیشتر، باید از خدمات بهترین شرکت های طراحی سایت استفاده کنید. اما این که کدام شرکت طراحی سایت بهترین است، موضوع مهمی است که باید آن را به دقت بررسی کنید. بهتر است قبل از انتخاب، با موارد مهمی که در انتخاب برترین آژانس طراحی سایت نقش دارند، آشنا شوید.

در همین راستا، در این مطلب قصد داریم ویژگی های بهترین آژانس طراحی سایت را بررسی کنیم و در ادامه، برترین آژانس های طراحی سایت اصفهان را معرفی می‌کنیم تا بتوانید تصمیم‌گیری بهتری را تجربه کنید. برای داشتن یک سایت تخصصی می‌توانید از خدمات برترین شرکت های طراحی سایت در اصفهان بهره ببرید.

ویژگی های مهم در انتخاب شرکت طراحی سایت

موارد مختلفی در انتخاب شرکت طراحی سایت نقش دارند که در ادامه، مهم ترین آن‌ها را بررسی می‌کنیم:

  • نمونه کار های شرکت: هر یک از آژانس های طراحی سایت دارای نمونه کارهای مختلفی هستند که می‌توانید قبل از واگذاری پروژه، آن‌ها را بررسی کنید. در ابتدا، بهتر است از شرکت مورد نظر خود نمونه کار درخواست کنید و آن‌ها را به سلیقه خود بررسی کنید. ممکن است شرکت مد نظر شما، سایتی مشابه با اهداف کسب و کار شما را طراحی کرده باشد، به همین دلیل، بررسی نمونه کار از اهمیت بالایی برخوردار است.
  • امکانات و ویژگی‌ها: برخی از شرکت‌های طراحی سایت، یک سری از ویژگی‌ها و امکاناتی را به صورت پیش فرض به شما ارائه می‌دهند که این موضوع می‌تواند به نوعی صرفه‌جویی در هزینه برای شما باشد. شما می‌توانید هنگام انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت، این موضوع را نیز مد نظر قرار دهید و از آن‌ها بخواهید امکاناتی را که برای وب سایت شما در نظر می‌گیرند را به شما توضیح دهند.
  • سطح پشتیبانی و خدمات پس از فروش: برخی از شرکت‌ها، خدمات پشتیبانی را نیز به مدت چند ماه ارائه می‌دهند که این موضوع می‌تواند یک مزیت برای شما باشد. زیرا، پشتیبانی سایت در دراز مدت، هزینه بالایی دارد و ممکن است برخی از آژانس های طراحی سایت فقط در ابتدا کار در کنار شما باشند.

قیمت و تعرفه طراحی سایت در اصفهان

قیمت و تعرفه طراحی سایت در اصفهان

قیمت، یکی از عوامل مهم در خرید یا انتخاب هر چیز است. هنگام سفارش طراحی سایت به قیمت نیز توجه کنید. معیارهای مختلفی وجود دارند که هزینه طراحی سایت را تعیین می‌کنند. ممکن است برخی از آژانس‌ها، هزینه 5 میلیون تومان را از شما درخواست کنند و برخی دیگر نیز پیشنهاد مبالغ بالای 100 میلیون را می‌دهند. بهتر است با مدل های قیمت گذاری طراحی سایت آشنا شوید تا بتوانید مناسب‌ترین را انتخاب کنید.

مدل های قیمت گذاری طراحی سایت به این صورت است که کمترین مبالغ برای قالب‌های آماده پیشنهاد می‌شوند که دارای نقاط ضعف بسیار مهمی هستند. از مهم‌ترین معایب طراحی سایت با قالب آماده می‌توان به اختصاصی نبودن طراحی و تکراری بودن ظاهر سایت اشاره کرد که ممکن است تاثیری در جذب مشتری نداشته باشد. همچنین، بر روی سایت‌هایی که با قالب آماده طراحی می‌شوند، هیچ یکی از اقدامات سرعت، سئو یا بهینه سازی بر روی سایت انجام نمی‌شود. اما هزینه کم آن، مهم‌ترین مزیت این مدل طراحی سایت است.

طراحی سایت اختصاصی وردپرسی، یکی از مدل‌های طراحی سایت با قیمت متوسط است که از زیر ساخت وردپرس برای طراحی استفاده می‌کنند و این گزینه، محبوب‌ترین مدل طراحی سایت است که ظاهر آن با اهداف کسب و کار و هویت برند مطابقت دارد.

سایت‌هایی که از صفر تا صد برنامه نویسی می‌شوند، بالاترین قیمت را دارند و برای شرکت‌های بزرگی مناسب است که ویژگی‌های بسیار خاصی را برای وبسایت خود مد نظر دارند که با ورد‌پرس نمی‌توان آن‌ها را فراهم نمود. اما به طور کلی، مدل‌های طراحی سایت اختصاصی با وردپرس، بهترین گزینه برای کسب و کارها است.

تفاوت طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی

طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی دارای تفاوت‌هایی هستند که مهم‌ترین تفاوت آن‌ها در اهداف کسب و کار است. سایت‌های فروشگاهی، وبسایت‌هایی هستند که به درگاه پرداخت متصل می‌شوند و امکان فروش آنلاین را دارند. سایت‌های شرکتی، سایت‌هایی هستند که برای معرفی یک شرکت یا شخص طراحی می‌شوند. با توجه به اینکه سایت‌های فروشگاه‌های دارای امکانات و ویژگی‌های بیشتری هستند، تعرفه طراحی سایت های فروشگاهی بیشتر از مدل شرکتی است.

در ادامه، با در نظر گرفتن تمام ویژگی‌های طراحی سایت، بهترین شرکت های طراحی سایت در اصفهان را معرفی می‌کنیم تا بتوانید تصمیم گیری بهتری داشته باشید.

شرکت طراحی سایت دومیم

شرکت طراحی سایت دومیم، یکی از بهترین آژانس‌های طراحی سایت است که در شهر اصفهان واقع شده است. این شرکت، خدمات خود را در 3 مدل اصلی طراحی سایت آماده، سایت وردپرس اختصاصی و سایت با کدنویسی اختصاصی ارائه می‌دهد تا بتوانید با توجه به نیاز کسب و کار خود، گزینه مدنظر خود را انتخاب کنید. مجموعه دومیم متشکل از بهترین متخصصان در زمینه سئو، طراحی سایت، گرافیک و … است و هر بخش از کار توسط متخصص آن حوزه انجام می‌شود تا بهترین نتیجه را به شما ارائه دهند. دومیم، مناسب‌ترین قیمت برای طراحی اختصاصی متناسب با هویت برند شما را بین گزینه‌های لیست ارائه می‌دهد.

شرکت طراحی سایت داده ورزان

یکی دیگر از معروف‌ترین شرکت های طراحی سایت ایران، داده ورزان است که تخصص آن‌ها در زمینه طراحی سایت‌های کدنویسی شده و حرفه‌ای است. خدمات این شرکت برای کسانی مناسب است که قیمت برای آن‌ها اهمیتی ندارد و به دنبال سایت‌های کدنویسی شده هستند.

شرکت طراحی سایت وبسیما

وبسیما، یکی دیگر از مطرح‌ترین شرکت های طراحی سایت‌ در ایران است که معروفیت زیاد این شرکت، باعث شده قیمت‌های پیشنهادی آن‌ها بالاتر از سایر شرکت‌های طراحی سایت در اصفهان باشد. البته ممکن است برای شرکت‌های بزرگ که به کدنویسی اختصاصی نیاز دارند، قیمت‌های اعلامی وبسیما برای آن‌ها چندان غیرمنطقی نباشد اما در کل، نیازی به این چنین هزینه‌های اضافی نیست.

شرکت طراحی سایت وب رمز

یکی دیگر از شرکت های مطرح طراحی سایت در کشور، وب رمز است که از یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های آن این است که پلن‌های مختلفی برای طراحی سایت ارائه می‌کند. این شرکت خدمات هاست و سرور را نیز ارائه می‌کند.

شرکت طراحی سایت ایران سایت

یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های طراحی سایت، شرکت طراحی سایت ایران سایت است که در این زمینه، خدمات متنوعی را ارائه می‌دهد.

تفاوت طراحی سایت شرکتی و فروشگاهی

جمع ‎بندی

انتخاب بهترین آژانس طراحی سایت در اصفهان به اهداف کسب و کار، نیاز و بودجه شما بستگی دارد. بنابراین، برای انتخاب بهترین گزینه، می‌توانید خدمات تمام شرکت‌هایی که معرفی کردیم را بررسی کنید و با توجه به بودجه، مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید. شرکت‌هایی که در این مطلب معرفی کردیم، از معروف‌ترین و محبوب‌ترین شرکت‌های طراحی سایت هستند.

در این مقاله سعی کردیم نکاتی را بیان کنیم که برای سفارش طراحی سایت، بهتر است به آن‌ها توجه کنید. توجه به این نکات به شما کمک می‌کند تا انتخاب بهتری داشته باشید. همچنین، می‌توانید با شرکت‌هایی که معرفی کردیم مشاوره تلفنی داشته باشید تا درک بهتری از خدمات آن‌ها پیدا کنید. برای تماس با کارشناسان شرکت‌های طراحی سایت اصفهان می‌توانید به وبسایت آن‌ها مراجعه کنید.

4/5 - (1 امتیاز)

تحریریه تکفای

گردآوری جدیدترین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری؛ نقد و بررسی گوشی ها، ساعت های هوشمند، بازی ها و برنامه های کاربردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید