آموزش و ترفندها

لیست بهترین سایت ها برای ثبت آگهی

امروزه بخش بزرگی از بازاریابی مربوط به وبسایت های آگهی بوده و هر کسب و کاری که هدف آن معرفی و تبلیغ می باشد می تواند در بهترین سایت ها برای ثبت آگهی اقدام به تبلیغ کسب و کار خود کند. در ادامه این مطلب شما را با لیست بهترین سایت ها برای ثبت آگهی همچون دیوار، شیپور، نیاز روز، مشاغل جو، ایران تجارت، آگهی24، ایستگاه و… بیشتر آشنا می کنیم و شما عزیزان می توانید با درج آگهی و لینک وبسایت خود، علاوه بر دریافت بازدید، رتبه خوبی را در موتورهای جستجوی گوگل بدست آورید.

بهترین سایت های درج آگهی

بهترین سایت های درج آگهی

بسیاری از وبسایت ها در سطح اینترنت وجود دارند که کاربران می توانند برای تبلیغ کسب و کار خود از آن ها نهایت استفاده را کنند و از این طریق فروش بیشتری را بدست آورند. در بهترین سایت تبلیغ کسب و کار و درج آگهی که در ادامه به بیان هریک می پردازیم، تمامی بیزینس ها همراه با نوع خدمات و دسته بندی آن ها تقسیم بندی شده اند و کاربران سایت می توانند براساس نیازشان با شرکت های مربوطه در ارتباط باشند. در ادامه با لیست بهترین وبسایت های درج آگهی بیشتر آشنا می شوید که عبارتند از:

 • وبسایت دیوار divar.ir

یکی از وبسایت ها نیازمندی که احتمالا شما نیز اسم آن را شنیده اید، دیوار به آدرس اینترنتی divar.ir می باشد که معمولا به دلیل بازدید زیادی که در کشور ما دارد از طرفداران زیادی برخوردار بوده و بعد از گذشت سال ها، به بهترین سایت ثبت آگهی تبدیل شده است. ترافیک روزانه این وبسایت به قدری بالاست که با انتشار آگهی با هر موضوعی می توان انتظار رشد زنگ خور را داشته باشید.

 • شیپور  sheypoor.com

وبسایت شیپور در زمینه خرید و فروش وسایل دست دوم شهرت زیادی دارد و همچنین در سال اخیر اغلب کسب و کارها برای معرفی بیزینس خود به مشتریان هدفمند خود از این وبسایت کمک زیادی می گرفتند. میزان ترافیک این وبسایت به پای دیوار نمی رسد اما هر دو رقیب خوبی برای یکدیگر محسوب می شوند. روند کار این وبسایت بدین گونه بوده خریدار و فروشنده را بدون واسطه و حتی در برخی آگهی های خدماتی با هزینه بسیار کم به یکدیگر متصل می کند. برای ارتباط با مجموعه شیپور می توانید از راه هایی همچون شماره تماس:  02154587 و آدرس اینترنتی:  www.sheypoor.com در تماس باشید.

 •  مشاغل جو  mashagheljoo.com

یکی از وبسایت هایی که جزء بهترین سایت تبلیغ کسب و کار محسوب می شود که در زمینه ثبت آگهی مشغول به فعالیت می باشد, وبسایت مشاغلجو می باشد که عمده تلاش این مجموعه بر رضایت کاربران و ثبت برند و کسب وکار آن ها در گوگل می باشد. شعار این مجموعه مبنی بر دیده شدن کسب و کارها در صفحه اول گوگل می باشد که با ثبت آگهی کاربران، صفحه اختصاصی در اختیار آن ها قرار می گیرد.  برای ارتباط با مجموعه مشاغلجو می توانید از راه هایی همچون شماره تماس:  09351007816 و شماره واتس آپ: 09021850609 و آدرس اینترنتی:  www.mashagheljoo.com در تماس باشید.

 • نیاز روز  niazerooz.com

یکی دیگر از بهترین وبسایت های درج و ثبت آگهی کسب و کارها به نیاز روز متعلق دارد. سایت نیاز روز برای افرادی که بخواهند محصولات و خدمات خود را از این طریق به فروش برسانند گزینه مناسبی محسوب می شود چرا که ترافیک این وبسایت در حد قابل قبولی بوده و افراد می توانند با انتشار آگهی خود به راحتی میزان رشد زنگخورشان را مشاهده بفرمایند. خدمات این وبسایت برای برخی از آگهی ها که خاص هستند و نیاز به دیده شدن در گوگل دارند رایگان نبوده و باید مبالغی را بپردازند. برای ارتباط با مجموعه نیاز روز می توانید از راه هایی همچون شماره تماس:  ۰۲۱۸۸۵۵۴۵۴۹ و شماره واتس آپ: 09037667869 و آدرس اینترنتی: www.niazerooz.com در تماس باشید.

 • ایران تجارت iran-tejarat.com

وبسایت ایران تجارت نوع خدمات خود را مبنی بر معرفی و اطلاع رسانی خدمات کسب و کارها قرار  داده و از این طریق صاحبین کسب و کارها می توانند با خیال راحت اقدام به ثبت و درج آگهی خود در این وبسایت کنند. در وبسایت ایران تجارت به دلیل جستجوی راحت و همچنین تقسیم بندی هوشمندی که در دسته ها صورت گرفته است کاربران می توانند اقدام به ثبت آگهی بیزینس خود کنند. برای ارتباط با مجموعه ایران تجارت می توانید از راه هایی همچون شماره تماس: 02144443335  و شماره واتس آپ: 09387050531 و آدرس اینترنتی: iran-www.tejarat.com در تماس باشید.

 • ایستگاه  istgah.com

از دیگر وبسایت های مشهور برای ثبت آگهی می توان به ایستگاه اشاره کرد که از سال 1380 میزبان کسب وکارها مختلف به جهت انتشار آگهی بوده است. برای ارتباط با مجموعه ایستگاه می توانید از راه هایی همچون شماره تماس: 02122622020 و آدرس اینترنتی: www.istgah.com در تماس باشید.

 • ایفروش eforosh.com

دیگر وبسایتی که در زمینه درج آگهی فعالیت دارد می توان به ایفروش اشاره داشت که خدمات این وبسایت در برخی آگهی ها رایگان و در برخی دیگر در دسته بندی های خاص دارای هزینه می باشد. برای ارتباط با مجموعه ایفروش می توانید از راه هایی همچون شماره تماس: 02122573946 و آدرس اینترنتی: www.eforosh.com در تماس باشید.

 • آگهی چی agahichi.com

یکی دیگر از بهترین وبسایت ها برای درج آگهی می توان به آگهی چی اشاره کرد که کاربران عزیز می توانند در این وبسایت اقدام به ثبت خدمات خود در قالب آگهی کنند.  شعار این وبسایت این بوده که افراد می توانند کالا و یا خدمات خود به صورت رایگان ثبت کرده و از این طریق کسب و کار خود را رونق دهند. برای ارتباط با مجموعه آگهی چی می توانید از راه هایی همچون شماره تماس: 09125041796 و آدرس اینترنتی: www.agahichi.com در تماس باشید.

 • درج آگهی darjeagahi.com

وبسایت درج آگهی با فراهم کردن بستر مناسب در فضای آنلاین توانسته شرایط خوبی را برای کارفرمایان عزیز ایجاد کند تا از این طریق بتوانند آگهی کسب و کار خود را منتشر کنند و از ترافیک خوبی را کسب کنند. در این وبسایت کاربران قادر خواهند بود به راحتی آگهی خود را ثبت کرده و حتی با درج کلمات کلیدی در متن آگهی، قادر به رتبه گرفتن در کلمه مدنظر داشته باشند. برای ارتباط با مجموعه درج آگهی می توانید از راه هایی همچون شماره تماس: 09194885906 و آدرس اینترنتی: www.darjeagahi.com در تماس باشید.

 • نیاز پرداز niazpardaz.com

وب سایت نیازپرداز را جزء وبسایت های تبلیغاتی و اطلاع رسانی برای کالاها و کسب و کارها می دانند و از این طریق می توان انتظار دیده شدن را داشت. هر فردی می تواند در این وبسایت اقدام به ثبت نام کرده و آگهی خود را همراه با درج لینک به صورت رایگان ثبت کند و انتظار بازخورد از این خدمات را داشته باشد. برای ارتباط با مجموعه نیازپرداز می توانید از راه هایی همچون شماره تماس: 02141238 و آدرس اینترنتی: www.niazpardaz.com در تماس باشید.

 •  نیازمندیها niazmandyha.ir

از دیگر وبسایت های درج آگهی می توان به نیازمندی ها اشاره داشت که این وبسایت تمرکز اصلی خود را بر معرفی کسب و کارهای اینترنتی گذاشته و از این طریق قصد معرفی آن ها را به کاربران هدف دارد. برای ارتباط با مجموعه نیازپرداز می توانید از راه هایی همچون شماره تماس: 09394069627 و آدرس اینترنتی: www.niazmandyha.ir در تماس باشید.

 • آگهی24 agahi24.com

شعار مجموعه آگهی 24 مبنی برای عدم نیاز کسب و کارها به صرف هزینه زیاد تبلیغات می باشد چرا که این تیم آگهی 24 درصدد برقراری ارتباط با دیگر وبسایت های تبلیغاتی می باشد. شما عزیزان می توانيد به راحتی در این وبسایت آگهی خود را درج کرده و در صورت تمایل به دریافت خدمات ویژه و تخصصی, اقدام به پرداخت هزینه بیشتر کنید. برای ارتباط با مجموعه آگهی24 می توانید از راه هایی همچون شماره تماس: 02632809522 و آدرس اینترنتی www.agahi24.com در تماس باشید.

 • لوکوپوک locopoc.ir

وبسایت دیگری که در زمینه درج آگهی رشد خوبی را سپری کرده است، لوکوپوک نام دارد که این برند خود را امین تجاری کسب و کارها نامیده و به همین خاطر به هرکسی اجازه می دهد در این وبسایت اقدام به ثبت محصولات خدمات خود به جهت تبلیغ عموم کند. برای ارتباط با مجموعه لوکوپوک می توانید از راه هایی همچون شماره تماس: 02128429921 و آدرس اینترنتی www.locopoc.ir در تماس باشید.

 • صد نما 100nama.com

وبسایت صدنما با اهدافی همچون ایجاد فضای امن برای نمایش آگهی کسب و کارها و همچنین معرفی بیزینس های تجاری و محصولات و خدمات آن ها توانسته رضایت زیادی را از مشتریان بدست آورد. این مجموعه تلاش نموده تا با گردآوری متخصصین حرفه ای و همچنین بهرمندی از امکانات و… بتواند شرایط مطلوبی را از درج آگهی مشتریان داشته باشد. برای ارتباط با مجموعه صدنما می توانید از راه هایی همچون شماره تماس: 09191074474 و آدرس اینترنتی www.100nama.com در تماس باشید.

 • شهر 24 shahr24.com

شهر24 با هدف توسعه کسب و کار از نظر تبلیغات و دیده شدن می تواند خدمات ارزنده ای را برای کاربران وبسایت خود به همراه داشته باشد. به همین خاطر اگر شما نیز همانند کاربران دیگر وبسایت شهر24 از خدمات خاصی بهرمند هستید می توانید با هدف فروش بیشتر و معرفی کسب وکارتان در موتور جستجوی گوگل هم اینک اقدام کنید.  برای ارتباط با مجموعه صدنما می توانید از راه هایی همچون شماره تماس: 09032607387 و آدرس اینترنتی www.shahr24.com در تماس باشید.

 • گوگل آگهی googleagahi.com

وبسایت گوگل آگهی از دیگر وبسایت ها در زمینه ثبت و درج آگهی بوده که در جهت پاسخگویی به نیاز کاربران و صاحبین برند توانسته نیازهای بازاریابی آن هار رفع کند. این مجموعه از سال 1394 تاسیس و فعالیت خود را از این سال با اهداف رشد کسب وکارها و بازاریابی آن ها در این وضعیت اقتصادی آغاز کرده است.  برای ارتباط با مجموعه گوگل آگهی می توانید از راه هایی همچون شماره تماس: 09333599775 و آدرس اینترنتی www.googleagahi.com در تماس باشید.

 • قو ایران ghooiran.com

قوایران را با نام درج آگهی کسب وکارها می شناسند چرا که با اپلیکیشن خاصی که در این زمینه طراحی کرده است توانسته رشد خوبی را به جهت معرفی بیزینس ها داشته باشد. برای ارتباط با مجموعه صدنما می توانید از راه هایی همچون شماره تماس: 09029351850 و آدرس اینترنتی www.ghooiran.com در تماس باشید.

 •  ایران مشاغل iranmashaghel.com

تیم متخصص و حرفه ای ایران مشاغل در جهت ارائه خدمات ثبت آگهی و دیده شدن کسب وکارها توانسته ارزش زیادی را در این رابطه برای بیزینس ها ایجاد کند. در واقع در ایران مشاغل معرفی هر چه بیشتر کسب وکارها با اهداف بازاریابی و جستجو آن ها در گوگل صورت می گیرد تا افراد زیادی با مجموعه کاربران و مشتریان آشنا شوند. برای ارتباط با مجموعه ایران مشاغل می توانید از راه هایی همچون شماره تماس: 09055971384 و آدرس اینترنتی www.iranmashaghel.com در تماس باشید.

دیگر وبسایت های درج و ثبت آگهی

از دیگر وبسایت های که در زمینه درج و ثبت آگهی قادر به ارائه خدمات به کاربران هستند می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • سایت آگهی سازه – hagahisazeh.com
 • سایت آگهی فای – www.agahify.com
 • سایت بازارها – www.bazarha.ir
 • سایت جویشگر – www.jooyeshgar.com
 • سایت رایگان بفروش – www.sellfree.ir
 • سایت بالون آگهی – www.balonagahi.com
 • سایت سانیاز – www.saniaz.com
 • سایت 1 اشاره –  www.1eshareh.com
 • سایت نهایت تبلیغ – www.adsover.ir

مهمترین ویژگی وبسایت های ثبت آگهی رایگان

مهمترین ویژگی وبسایت های ثبت آگهی رایگان

وبسایت هایی که در زمینه درج و ثبت آگهی قادر به ارائه خدمات به مشتریان هستند از ویژگی و مزیت هایی برخوردار می باشند که مهترین آن ها عبارتند از:

 • داشتن دسته بندی و گروه اختصاصی
 • امکان بهینه سازی آگهی و نمایش آگهی در گوگل
 • دارای پنل کاربری آسان و راحت
 • مراحل ثبت نام آسان
 • امکان درج تصاویر و ویدئو
 • امکان درج لینک
4.5/5 - (2 امتیاز)

تحریریه تکفای

گردآوری جدیدترین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری؛ نقد و بررسی گوشی ها، ساعت های هوشمند، بازی ها و برنامه های کاربردی

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

 1. سایت بهترین ها در اصفهان هم خوبه به نظرم
  تو این لیستتون اضافه کنید
  ثبت آگهی هاش رایگانه و این خوبه به نظر من

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید