آموزش و ترفندها

بهترین شرکت‌های نقدکننده درآمد یوتیوب در ایران

اگر در یوتیوب فعالیت دارید حتما به یک شرکت نقدکننده درآمد یوتیوب نیاز پیدا خواهید کرد. یک شرکت معتبر که بدون هیچ‌گونه دردسر و مشکل و با دریافت کارمزدی معقول، درآمدتان از این پلتفرم را به شما تقدیم کند. برای پیدا کردن این شرکت‌ها نیازی به جستجوی بسیار نیست، چراکه در ادامه این مطلب علاوه‌بر بررسی کامل شرکت‌های mcn و خدمات آنها، با بهترین گزینه‌ها آشنا می‌شوید.

شرکت نقدکننده درآمد یوتیوب یا MCN چیست؟

شرکت‌های نقدکننده درآمد یوتیوب به نام شرکت‌های mcn یا شبکه‌های چند کانالی هم شناخته می‌شوند. این شرکت‌ها، بسترهایی هستند که خدمات متنوع را برای تولیدکنندگان ویدیو در یوتیوب فراهم می‌کنند. به طورکلی این شرکت‌ها به یوتیوبرها کمک می‌کنند تا درآمد خود را افزایش دهند. قبل از شروع به کسب درآمد از یوتیوب، میتوانید از سایت های محاسبه درآمد یوتیوب برای تخمین میزان درآمد کانال خود استفاده کنید.

شرکت mcn باید مورد تایید یوتیوب باشد تا اعتبار آن تایید شود. این شرکت‌ها به طور رسمی در اروپا و آمریکا فعالیت دارند، البته برخی از شرکت‌های mcn ایرانی هم وجود دارند که به عنوان واسطه بین تولیدکنندگان محتوا و یوتیوب عمل می‌کنند. نحوه عملکرد این شرکت‌ها به‌گونه‌ای است که یک کانال مرکزی به نام ادسنس (adsense) وجود دارد که تمام کانال‌های یوتیوب به آن متصل می‌شوند. در انتهای ماه، پول این کانال‌ها به حساب ادسنس واریز شده و پس از تبدیل به ریال و دریافت کارمزد، بین تولیدکنندگان تقسیم می‌شود.

شرکت نقدکننده درآمد یوتیوب یا MCN چیست؟

آشنایی با خدمات شرکت‌های نقد کننده درآمد یوتیوب

با وجود تحریم‌های موجود در ایران، شرکت‌هایی هستند که خدمات مربوط به گوگل را ارائه می‌دهند. از جمله این فعالیت‌ها می‌توان به دریافت و انتقال درآمدهای حاصل از یوتیوب اشاره کرد که یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های تولیدکنندگان محتوا است. همانطور که می‌دانید ایران توسط گوگل مورد تحریم قرار گرفته، درنتیجه انتقال پول‌های ارزی به کار بسیار دشواری تبدیل شده است. همچنین، از آنجایی که تولیدکنندگان محتوا برای ارائه ویدیوهای مناسب زمان و انرژی زیادی صرف می‌کنند، انتظار دارند که درآمد آنها از طریق تبلیغات در ویدیوها افزایش پیدا کند. این شرکت‌ها می‌توانند به این افراد در این زمینه کمک کنند.

در ادامه با خدمات شرکت‌های mcn بیشتر آشنا می‌شوید:

1.     نقد کردن درآمد از یوتیوب

می‌توان گفت که مهم‌ترین خدمات شرکت‌های mcn نقد کردن درآمدها از یوتیوب است. همانطور که گفتیم، به دلیل تحریم بودن ایران توسط گوگل، نقد کردن این درآمد به یک پروسه بسیار زمان‌بر تبدیل شده است. با وجود این شرکت‌ها، یوتیوبرها با خیال آسوده درآمد خود را دریافت می‌کنند.

2.     تبلیغات محتوای تولید شده

این شرکت‌ها می‌توانند با نمایش تبلیغات کانال شما در کانال‌های مختلف، تعداد کلیک و زمان تماشا یا تعداد سابسکرایبرها را افزایش دهند. از این جهت می‌توانند برای رشد کانال‌های یوتیوب بسیار مفید باشند.

3.     دریافت مشاوره تخصصی از شرکت MCN

شرکت‌های MCN تجربه زیادی در زمینه تولید محتوا در یوتیوب دارند. مشاوران آنها می‌توانند به‌خوبی به شما برای رشد و ارتقا ویدیوهایتان کمک کنند. شما می‌توانید از این افراد برای نحوه هشتگ‏‌گذاری، سبک تولید ویدیو و روش‎های افزایش کاربران یوتیوب مشاوره دریافت کنید.

4.     افزایش درآمد

درمجموع، استفاده از یک شرکت نقدکننده درآمد یوتیوب به شما کمک می‌کند تا درآمد خود از طریق این بستر را افزایش دهید. با انتخاب یک شرکت مناسب می‌توانید به تمام ابهامات در رابطه با فعالیت در یوتیوب پاسخ دهید. بعد از اتصال به کانال مرکزی Adsense، به صورت خودکار cpm بیشتری دریافت می‌کنید و درنتیجه درآمد بیشتری خواهید داشت.

معرفی بهترین شرکت‌های نقد کننده درآمد یوتیوب در ایران

معرفی بهترین شرکت‌های نقد کننده درآمد یوتیوب در ایران

پیش از انتخاب شرکت نقد کننده درآمد یوتیوب، لازم است که به خوبی درمورد گزینه‌های مختلف تحقیق کنید. گزینه مورد انتخاب شما باید معتبر باشد تا با ارائه خدمات مفید، به شما برای رشد در این بستر کمک کند. برای این که تصمیم‌گیری برای شما آسان‌تر باشد، ما درادامه لیستی از بهترین شرکت‌های نقد کننده درآمد یوتیوب در ایران را تهیه کرده‌ایم:

شرکت افراک

افراک یکی از بهترین شرکت‌های نقدکننده درآمد یوتیوب در ایران است. در ابتدای فعالیت افراک در سال 1396، تعداد مشتریان آن تنها 300 نفر بودند، اما امروزه تعداد این افراد به 55 هزار نفر می‌رسد! درحال حاضر، این شرکت یکی از شرکای پریمیر گوگل شناخته می‌شود. این درحالی است که تنها 3 درصد از همکارهای گوگل پریمیر هستند. این مجموعه، از افراد متخصص در دیجیتال مارکتینگ تشکیل شده است که به شما در ارتقا کیفیت فعالیت خود در یوتیوب کمک می‌کنند. تمام این افراد دارای مدرک و گواهی مخصوص گوگل هستند. درنتیجه، این گزینه برای افرادی که به دنبال یک شرکت معتبر در زمینه گوگل ادز هستند انتخاب بسیار مناسبی محسوب می‌شود.

شرکت‌ اندروپی

یکی دیگر از شرکت‌های نقدکننده درآمد یوتیوب در ایران، اندروپی است. این شرکت خدمات مربوط به سرویس یوتیوب اعم از نقد کردن درآمد یوتیوب، افزایش بازدید و سئو کانال را ارائه می‌دهد. این شرکت با 3 سال سابقه در این زمینه و داشتن بیش از 500 یوتیوبر فعال، عملکرد خوبی از خود نشان داده است. درصورت داشتن هرگونه سوال می‌توانید با شماره تماس این شرکت تماس بگیرید تا تمام ابهامات خود را برطرف کنید.

شرکت زیگ زاگ نتورک

یکی دیگر از گزینه‌های نقدکننده درآمد یوتیوب، شرکت زیگ زاگ نتورک است. شروع فعالیت این شرکت به سال 2018 برمی‌گردد. این گزینه می‌تواند با ارائه ابزارهای مدیریت تبلیغات و مدیریت کپی رایت، به تقویت محتوای کانال‌های یوتیوبی شما کمک کند.

شرکت مسترتیوب

شرکت مسترتیوب

شرکت مسترتیوب مجموعه‌ای است که از سال 1395 برای ارائه خدمات بازاریابی ویدیویی به کاربران ایرانی یوتیوب خدمات ارائه می‌دهد. درحال حاضر، مخاطبان این شرکت به بیش از 8 هزار نفر می‌رسند. این شرکت به طور رسمی با گوگل همکاری می‌کند. این مجموعه شامل افرادی باتجربه و بامهارت است که در زمینه محتوای ویدیویی و دیجیتال مارکتینگ تخصص دارند.

شرکت ارزی شو

شما می‌توانید علاوه‌بر نقد کردن درآمد خود از این طریق، به افزایش آن هم کمک کنید. افراد متخصص در این شرکت به شما کمک می‌کنند تا از تمام فرصت‌های ممکن برای کسب درآمد از یوتیوب استفاده کنید.

دکتر یوتیوب

دکتر یوتیوب، مجموعه‌ای شامل یک تیم تحقیقاتی جوان و متخصص است که با هدف افزایش آگاهی درمورد یوتیوب فعالیت می‌کنند. در این شرکت دوره‌های آموزشی متعددی برگزار می‌شود تا همواره مشتریان را نسبت به نحوه کسب درآمد از یوتیوب به‌روز نگه دارد. علاوه‌بر دوره‌های آموزشی، خدمات ارائه شده توسط این شرکت بسیار هوشمندانه و کارآمد هستند.

شرکت جی ادز

در شرکت جی ادز خدمات ارائه شده تنها به انتقال ارز از حساب‌های شرکتی فعالان حوزه یوتیوب محدود می‌شوند. در این شرکت می‌توانید از مشاوره تخصصی حوزه دیجیتال مشاوران آن هم بهره ببرید.

کلام آخر شرکت های نقد کننده درآمد یوتیوب  

آشنایی با شرکت‌های نقدکننده درآمد یوتیوب برای تمام فعالان در بستر یوتیوب ضروری است، چرا که این شرکت‌ها به آنها کمک می‌کنند تا بتوانند درآمد خوبی از یوتیوب کسب کنند. انتخاب یک شرکت خوب می‌تواند تا حد زیادی عملکرد و درآمد شما در این زمینه را ارتقا دهد. بنابراین، برای انتخاب شرکت نقد کننده درآمد یوتیوب باید دقت زیادی به‌خرج دهید. در این مطلب با برخی از بهترین گزینه‌ها برای انتخاب شرکت mcn آشنا شدید. درصورتی‌که درمورد این شرکت‌ها و نحوه عملکرد آنها سوالی دارید، حتما برای ما بنویسید.

4.5/5 - (4 امتیاز)

تحریریه تکفای

گردآوری جدیدترین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری؛ نقد و بررسی گوشی ها، ساعت های هوشمند، بازی ها و برنامه های کاربردی

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید