آموزش و ترفندها

مشکلات رایج برای اسباب کشی آمل چیست؟

معمولا به هنگام اسباب کشی آمل و جمع آوری وسایل منزل، افراد اجاره‌نشین دچار مشکلات زیادی می‌شوند که همین امر باعث ایجاد استرس و تنش فکری آن‌ها می‌گردد؛ بنابراین کسب آگاهی و به دست آوردن اطلاعات لازم و رعایت اصول و نکات مهم در این مورد از به وجود آمدن این مشکلات جلوگیری به عمل آورده و سبب یک اسباب کشی راحت و در عین حال بی دغدغه می‌شود. در ادامه این مطلب برای آشنایی بیشتر با این مشکلات و کسب راه حل‌های مناسب در زمینه اسباب کشی آمل با ما همراه باشید.

عدم انتخاب شرکت باربری مطمئن و مناسب

شرکت‌های باربری زیادی در زمینه اسباب کشی آمل مشغول فعالیت و خدمت‌رسانی هستند. انتخاب یک شرکت باربری مطمئن و کاربلد از اهمیت بالایی برخوردار است؛ چرا که به دلیل تجربه و تبحر لازم در کار اسباب کشی منزل اولا از وسیله نقلیه مناسب استفاده می‌نمایند و ثانیا هزینه‌ها و تعرفه‌های باربری آن‌ها منصفانه است ما در شرکت های باربری فعال در آمل ، شرکت باربری بارتازان را به شما معرفی میکنیم

بسته‌بندی لوازم حین اسباب کشی

لازم است تا قبل از اسباب کشی تمامی وسایل بسته‌بندی اصولی شوند چرا که بسته‌بندی همزمان با اسباب کشی سبب‌ بی‌نظمی و شلختگی محیط اطراف و سردرگمی شخص شما و عدم بسته‌بندی درست و صحیح و در نهایت خرابی و خسارت به وسایل منزل‌تان می‌گردد.

عدم بسته‌بندی صحیح وسایل منزل

یکی دیگر از مشکلات رایج به هنگام اسباب کشی آمل عدم بسته‌بندی صحیح و اصولی اسباب و اثاثیه منزل است. هر کدام از وسایل باید در کارتن و بسته‌بندی های مخصوص به خود و به روش مناسب قرار گیرند تا در برابر ضربه و تکان خوردن در هنگام حمل و جابه‌جایی دچار شکستگی و آسیب نگردند.

عدم رعایت نظم و ترتیب به هنگام اسباب کشی

برای جلوگیری از این مشکل، هنگام بسته‌بندی لوازم شکستنی و کوچک را در کنار اسباب و وسایل سنگین و بزرگ خود قرار ندهید زیرا نادیده گرفتن این نکته باعث از بین رفتن و شکستن وسایل شما می‌گردد.

عدم برآورد هزینه‌ها و تهیه نکردن کارتن مناسب و با کیفیت برای وسایل منزل

زمانی که می‌خواهید وسایل منزل را برای اسباب کشی آمل بسته‌بندی کنید،‌ ممکن است حجم لوازم بیشتر از تعداد کارتن تهیه شده باشد. اگر کارتن مناسب و چسب و دیگر وسایل ضروری جهت بسته‌بندی کمتر از مقدار لازم باشد بالاجبار باید همزمان با بسته‌بندی وسایل اقدام به خریداری مجدد این گونه لوازم آن هم با قیمت گزاف نمایید. پس تعداد مناسبی از کارتن‌ها را در ابعاد مختلف تهیه نمایید.

عدم استفاده از وسایل غیر ضروری

عدم استفاده از وسایل غیر ضروری به هنگام اسباب کشی

معمولا زمانی که به مدت چندین سال در یک خانه مستأجر بوده باشید بسیاری از وسایل اعم از کوچک و بزرگ و تزئینی و غیره را خریداری می‌نمایید که به هنگام نقل مکان و اسباب کشی این وسایل دچار مشکل و سردرگمی شما می‌شود.

عدم مراقبت از اسناد و اشیا قیمتی حین اسباب کشی

از مشکلات رایج به هنگام اسباب کشی آمل عدم مراقبت از اسناد و اشیا قیمتی همچون سند ازدواج، طلا و جواهرات و عیره است که بیشتر در معرض مفقود شدن قرار دارند؛ بنابراین لازم است این گونه وسایل را در یک مکان امن نگهداری کنید و برای اطمینان به هنگام اسباب کشی در وسیله نقلیه خودتان قرار دهید.

عدم تهیه بسته‌بندی مناسب جهت وسایل ضروری و شخصی

تهیه یک کیف دستی و یا یک کارتن مناسب جهت قرار دادن وسایلی همچون مسواک و حوله و دارو و غیره باعث راحتی کار شما به هنگام نقل مکان به منزل جدید می‌گردد.

عدم توجه به وسایل الکتریکی خصوصا کامپیوتر و لپ تاپ هنگام اسباب کشی

لازم است اگر از اسناد و مدارک خود در کامپیوتر و یا لپ تاپ تان اسکن گرفته‌اید و یا اطلاعات مهم و یا فایل عکس‌های خانوادگی در آن ذخیره نموده‌اید، یک نسخه پشتیبان از آن‌ها تهیه کنید.

برنامه‌ریزی نادرست برای جابه‌جایی وسایل

بسیاری از افراد روزهای آخر هفته و یا تعطیلات رسمی را برای جابه‌جایی و اسباب کشی وسایل منزل خود در نظر می‌گیرند اما همین امر باعث به وجود آمدن مشکلات زیادی می‌شود چرا که در این روزها علاوه بر شلوغی و ترافیک، هزینه باربری هم افزایش قابل توجهی نسبت به دیگر روزهای هفته دارد. بنابراین سعی کنید روزهای اول و یا وسط هفته را برای اسباب کشی راحت‌تر خود جهت صرفه‌جویی در وقت و هزی   نه باربری در نظر بگیرید.

4/5 - (1 امتیاز)

تحریریه تکفای

گردآوری جدیدترین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری؛ نقد و بررسی گوشی ها، ساعت های هوشمند، بازی ها و برنامه های کاربردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید