رپورتاژ

دلایل  مهمی که میتوانید از پشتیبان وردپرس استفاده کنید (آپدیت بهار 1403)

با توجه به گسترش فعالیت­های اینترنتی و افزایش تعداد سایت­ها، نیاز به افرادی که در خصوص نگهداری سایت و پشتیبانی مهارت و تجربه کافی داشته باشند، روز­به­روز در حال افزایش است. همچنین با وجود محبوبیت وردپرس به علت سهولت استفاده، انعطاف­پذیری، مقیاس­پذیری، کتابخانه وسیع افزونه­ها و قالب­های رایگان موجود یا شرایط سئو بهتر، سایت­های وردپرسی در حال افزایش و گسترش هستند؛ بنابراین نیاز به پشتیبان وردپرس، یعنی شخصی که بتواند سایت وردپرسی را پشتیبانی کند و در هر لحظه آماده رفع مشکلات باشد، بیش از پیش حس می­شود.

شخصی که پشتیبانی وردپرس را انجام می­دهد باید در هر لحظه در دسترس باشد و نسبت به تمام خدمات مورد نیاز سایت آگاهی کامل داشته باشد. آقای پشتیبان به عنوان یک سایت اینترنتی فعال در حوزه ارائه پشتیبانان برتر اینجاست تا خیال را شما از بابت پیدا کردن یک پشتیبان ماهر و در عین حال باتجربه راحت کند. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را بیشتر با خدمات و ویژگی­های آقای پشتیبان آشنا کنیم.

خدمات پشتیبانی سایت وردپرس

آقای پشتیبان اعتقاد دارد که شما با استخدام پشتیبانی وردپرس بر روی سایت خود سرمایه گذاری می­کنید و دریافت خدمات پشتیبانی به هیچ وجه، به معنای خرج اضافه نیست! بلکه شما با پشتیبانی سایت وردپرسی خود بر روی سایت موجود سرمایه گذاری می­کنید. به این صورت که با افزایش عملکرد سایت و رفع سریع مشکلات، سایت شما بیشترین بازدهی را خواهد داشت و در نتیجه سود بیشتری در حوزه کاری خود کسب خواهید کرد. به همین علت آقای پشتیبان مجموعه­ای از پکیج­های پشتیبانی را ارائه می­دهد که شما می­توانید با توجه به نیاز خود، پکیج مناسب سایت­تان را انتخاب کنید. از نمونه مهم­ترین خدماتی که در این پکیج­های توسط پشتیبانی وردپرس ارائه می­شود:

خدمات پشتیبانی سایت وردپرس

بروزرسانی افزونه­ های نصب شده

یکی از مهم­ترین نیازهای سایت­های وردپرسی، بروزرسانی افزونه­ها است که بر عهده پشتیبان سایت می­باشد. بروزرسانی افزونه­ها منجر به افزایش سرعت، بهبود امنیت، دسترسی به امکان جدید و بهبود سازگاری افزونه می­شود که تاثیر مثبتی در روند فعالیت سایت دارند. در واقع باید بگوییم که بسیاری از امکانات سایت وردپرسی به دلیل نصب همین افزونه­ها در دسترس هستند و اگر بروزرسانی افزونه­ها در زمان درست انجام نشود، امکان پیشامد اختلال در امکانات وجود دارد.

بروزرسانی هسته وردپرس

اگر سایت وردپرسی دارید، به هیچ وجه از اهمیت بروزرسانی هسته وردپرس و قالب آن قافل نشوید. در واقع با هر بروزرسانی هسته وردپرس توسط پشتیبان سایت یا حتی بروزرسانی قالب مورد استفاده، قدم موثری در مسیر بهینه سازی و افزایش امنیت سایت برداشته­اید. چرا که بروزرسانی هسته وردپرس در راستای از بین بردن اشکالات، اضافه شدن امکانات جدید و رفع حفره­های امنیتی، تاثیر بسیار زیادی دارد.

فعال سازی قابلیت ضد اسپم

افزونه­های ضد اسپم به منظور جلوگیری از ورود هرزنامه به وبسایت مورد استفاده قرار می­گیرند. این افزونه­ها اسپم را فیلتر کرده و در زمان شناسایی اسپم به شخص اطلاع می­دهند. البته برخی از این افزونه­ها قابلیت حذف اسپم را به صورت خودکار دارند. در حالت کلی به منظور افزایش امنیت سایت و جلوگیری از ارسال اسپم­ها به سایت، باید قابلیت ضد اسپم برای سایت فعال سازی شود. این فرآیند نیز بر عهده پشتیبانی وردپرس است تا از تخریب سایت شما به علت دریافت اسپم، جلوگیری کند.

بررسی امنیت وبسایت

می­دانیم که در هر سایتی امنیت اصل مهمی است که عدم توجه به آن می­تواند با نابودی سایت برابر باشد. به همین علت بررسی امنیت وبسایت باید بر عهده شخصی آگاه و باتجربه باشد تا در شرایط ضروری بهترین تصمیم را برای سایت شما بگیرد. در واقع بحث امنیت آن­قدر حائز اهمیت است که آقای پشتیبان خدمات امنیتی وردپرس برای وبسایت­ها ارائه می­دهد که در آن به موارد زیر پرداخته می­شود:

 • افزایش امنیت سایت
 • نصب افزونه امنیتی اورجینال
 • اجرای تنظیمات امنیتی ویژه
 • فعال کردن تایید هویت دو مرحله­ای
 • محدود کردن دسترسی­ها
 • پاک سازی قالب­ها و افزونه­ها
 • حذف افزونه­ها و فایل­های مخرب
 • تغییر آدرس ورود پیشخوان

بکاپ گیری

از دیگر وظایف مهم پشتیبان وردپرس می­توان به بکاپ گیری اشاره کرد که در صورت بروز مشکل و از دست دادن اطلاعات، پشتیبان سایت به سرعت آخرین اطلاعات را بکاپ گرفته و ضررهای وارده را کاهش می­دهد.

افزایش سرعت سایت

از نمونه موثرترین ویژگی­های کاربرپسند بودن یک سایت می­توان به سرعت سایت اشاره کرد که پشتیبانی وردپرس با اجرای روش­های افزایش سرعت، در این مورد نیز نقش به سزایی را ایفا می­کند. چند مورد از وظایف پشتیبان سایت برای افزایش سرعت، عملیات زیر هستند:

 • بروزرسانی هسته، قالب و افزونه­ها
 • استفاده از آخرین نسخه PHP
 • بهینه سازی تصاویر
 • حذف افزونه­های استفاده نشده
 • استفاده از CDN
 • و…

بررسی سئو داخلی و خارجی

بحث سئو از کارآمدترین مواردی است که بهینه بودن فعالیت سایت را به نمایش می­گذارد. برای همین هم بررسی سئو داخلی و خارجی نیز از وظایف مهم پشتیبان وردپرس به شمار می­آید.

بهترین پشتیبان وردپرس چه ویژگی ­هایی دارد؟

بهترین پشتیبان وردپرس چه ویژگی ­هایی دارد؟

پشتیبانان آقای پشتیبان همیشه در تلاش هستند که با افزایش تجربه و کسب مهارت در حوزه کاری خود، به معیارهای بهترین پشتیبان وردپرس دست پیدا کنند. بنابراین تمام مواردی که در ادامه عنوان می­کنم، از ویژگی­های اساسی پشتیبانان ما هستند.

تجربه و سابقه

واقعیت امر این است که بسیاری از مهارت­ها بر اثر تجربه و سابقه کاری حاصل می­شوند، بنابراین پشتیبانان تیم ما با بیش از 8 سال سابقه کاری، آماده روبه­رویی با هر چالشی هستند.

پشتیبانی لحظه ­ای

هر زمان که حس کردید سایت شما با اختلال مواجه شده، خونسردی خود را حفظ کنید چون پشتیبانان ما در کنار شما هستند تا در سریع­ترین زمان ممکن، مشکل به وجود آمده را رفع نمایند.

نظارت و مانیتورینگ

پشتیبانی وردپرس که از سوی آقای پشتیبان ناظر سایت شما باشد، همیشه آنلاین است تا سایت شما را در همه حال رصد کند.

مشاوره و راهنمایی

یکی از مهم­ترین مزایای آقای پشتیبان مشاوره و راهنمایی پیش از شروع کار است، آن هم به صورت کاملا رایگان! بنابراین تیم ما آماده پاسخگویی به تک تک سوالات شما است؛ لطفا تماس بگیرید.

تعهد به کار و انجام مسئولیت

از دیگر ویژگی­های مثبت پشتیبان وردپرس، تعهد وی به کار و حس مسئولیت است. چرا که اگر پشتیبان سایت تمام تلاش و دانش خود را در راستای عملکرد بهتر سایت به کار بگیرد، سایت مذکور بهترین بازدهی را خواهد داشت.

پشتیبانی وردپرس را از کجا پیدا کنیم؟

حتما می­دانید که پاسخ ما به این سوال پشتیبان وردپرس با آقای پشتیبان است. چرا که ما در آقای پشتیبان در تلاش هستیم که در همه حال از تمام توان خود بهره ببریم تا سایت شما در مسیر رشد و موفقیت قدم بردارد. در واقع ما در آقای پشتیبان موفقیت شما را موفقیت خود می­دانیم و برای همین هم هرچه در چنته داریم را ارائه می­دهیم تا موفقیت شما موفقیت ما را رقم بزند.

بهره­مندی از یک پشتیبان سایت کارآمد و حرفه­ای خیال شما را از مدیریت و روند صحیح فعالیت سایت راحت می­سازد. لذا پیش از هر اقدامی می­توانید با همکاران ما صحبت کنید و مشاوره آنلاین داشته باشید تا خیال­تان از بابت خدمات مورد ارائه راحت شود. از آن­جایی که آقای پشتیبان برای سرمایه و وقت شما ارزش قائل است، پس از مشاوره رایگان، در صورت عدم رضایت­تان، هیچ­گونه همکاری بین ما و شما صورت نخواهد گرفت. هرچند که ما از خدمات و تبحر تیم خود در حیطه پشتیبانی مطمئن هستیم و می­توانیم به شما نیز اطمینان بدهیم که بهترین خدمات پشتیبانی را برای سایت شما ارائه خواهیم داد.

با آقای پشتیبان، خیال­تان از پشتیبان راحت

4.7/5 - (4 امتیاز)

تحریریه تکفای

گردآوری جدیدترین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری؛ نقد و بررسی گوشی ها، ساعت های هوشمند، بازی ها و برنامه های کاربردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید