رپورتاژ

آشنایی با وکیل بیمه باربری و وکیل بیمه آتش سوزی

صاحبان صنایع و بازرگانان، با توجه به نوع فعالیتشان، در طول عمر کاری خود حتماً به وکیل بیمه باربری و وکیل بیمه آتش سوزی نیاز پیدا می‌کنند. در این یادداشت این دو نوع وکیل را معرفی کرده و ضرورت مراجعه به آن‌ها را بیان می‌کنیم.

وکیل بیمه باربری

صاحبان کسب‌وکار، به‌خصوص بازرگانان، دائم در حال حمل‌ونقل محموله‌های از سایر نقاط کشور و یا جهان هستند. برای کاهش ریسک این حمل‌ونقل و پیش‌گیری از ایراد خسارت به کسب‌وکار، استفاده از بیمه باربری الزام پیدا می‌کند.

تا زمانی که خسارتی ایجاد نشده است، همه‌چیز درست به نظر می‌آید، اما به‌محض بُروز خسارت، شرکت بیمه تلاش می‌کند تا کمترین غرامت ممکن را پرداخت کند. اینجاست که برای وصول غرامت حداکثری، باید یک پرونده حقوقی ایجاد کرده و از طریق سیستم قضایی غرامت خود را وصول کرد.

وکیل بیمه باربری

طبیعتاً برای حضور در دادگاه به یک وکیل نیاز خواهیم داشت، اما وکیلی که بتواند در برابر وکلای شرکت بیمه حرفی برای گفتن داشته باشد. لازمه این اتفاق آن است که این وکیل، به قوانین بیمه باربری و آئین‌نامه‌های آن تسلط کامل داشته و با رویه‌های حقوقی پرونده‌های بیمه باربری اشراف داشته باشد. اینجاست که باید به یک وکیل بیمه باربری مراجعه کرد.

گروه وکلای سوبارش، با ارائه خدمات حقوقی تخصصی در زمینه‌های بیمه، ملک و بانک، یکی از بهترین مراکز برای به دست گیری پرونده بیمه باربری شما است. وکیل بیمه باربری و حمل‌ونقل سوبارش می‌تواند شما را در مراجع قضایی همراهی کرده و شرکت بیمه را محکوم به پرداخت حداکثر غرامت ممکن کند.

وکیل بیمه آتش سوزی

تقریباً همه کسب‌وکارهای بزرگ، دارای انبارهایی برای نگه‌داری کالاهای خود هستند. در کنار این، وجود دستگاه‌ها و ماشین‌آلات گران‌قیمت در کارخانه‌ها، ارزش مالی محیط کسب‌وکار را دوچندان می‌کند. این ارزش مالی، وجوب خرید بیمه آتش سوزی را مشخص می‌کند.

خرید بیمه آتش سوزی یک‌سوی ماجرا و وصول غرامت پس از وقوع حادثه سوی دیگر آن. واقعیت آن است که در حوادث آتش سوزی، وکلای شرکت‌های بیمه، با ساده‌ترین روش‌ها از پرداخت کامل غرامت خودداری می‌کنند. ازاین‌رو در چنین مواقعی به یک وکیل کاربلد و مسلط به قوانین بیمه آتش سوزی نیاز پیدا خواهید کرد. بدیهی است که وکیل بیمه آتش سوزی، مانند یک کارشناس دادگستری، به تمامی مسائل مربوط به آتش سوزی و نحوه تعیین خسارت به‌طور کامل آشنا است.

وکیل بیمه آتش سوزی

گروه وکلای حقوقی سوبارش، با داشتن سال‌ها تجربه در عرصه حل‌وفصل دعاوی حقوقی مربوط به بیمه آتش سوزی و سابقه گرفتن رأی در پرونده‌های متعدد مرتبط، یکی از برترین مراکز برای به دست گیری پرونده حقوقی بیمه آتش سوزی شما است. وکیل بیمه آتش سوزی سوبارش از همان ابتدای وقوع حادثه در کنار شما خواهد بود تا وصول غرامت حداکثری کارخانه شما از شرکت بیمه را ضمانت کند.

بهترین وکیل بیمه کجاست؟

با توضیحاتی که در بالا خواندید، برایتان روشن شد که برای دعاوی بیمه، باید سراغ وکیل متخصص رفت تا از هدر رفت وقت و بربادرفتن غرامت جلوگیری کرد. همان‌طور که گفتیم گروه وکلای حقوقی سوبارش یکی از پیشروترین مراکز تخصصی وکالت دعاوی بیمه‌ای است.

با مراجعه به سوبارش و سپردن وکالت دعاوی بیمه‌ای خود، از وصول غرامت حداکثری از شرکت‌های بیمه مطمئن خواهید بود. همین حالا و با جست‌وجوی «وکیل حقوقی سوبارش» در اینترنت، به وب‌سایت ما مراجعه کرده و از کارشناسان ما مشاوره رایگان دریافت کنید.

4/5 - (1 امتیاز)

تحریریه تکفای

گردآوری جدیدترین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری؛ نقد و بررسی گوشی ها، ساعت های هوشمند، بازی ها و برنامه های کاربردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید