رپورتاژ

پادری آلومینیومی: انتخاب مدرن برای ورودی ساختمان

انواع مختلف پادری های آلومینومی

1. پادری های یک‌سانتی و دو‌سانتی

پادری آلومینیومی به دو گروه یک‌سانتی و دو‌سانتی تقسیم می‌شوند، که این تقسیم بر اساس ارتفاع یا ضخامت آنها انجام می‌شود. هر دسته شامل مدل‌های مختلف با ترکیبات متنوع موکت، ترکیب موکت و PVC، و تماماً PVC است. حضور PVC شیاردار در پادری آلومینیومی به علاوه از ایجاد اصطکاک و جلوگیری از لیز خوردن، باعث می‌شود که موکت تعبیه شده در آن به مدت زمان بیشتری عمر کند.

2. محاسبه قیمت بر اساس متراژ

قیمت پادری آلومینیومی بر اساس متر مربع محاسبه می‌شود و این متراژ به موارد فنی، کاربرد، و کارایی آن بستگی دارد. ابعاد و اندازه استانداردی برای پادری آلومینیومی وجود ندارد، بنابراین شما می‌توانید آن‌ها را با توجه به محیط اجرایی و سلیقه خود، سفارش دهید.

3. مشاوره تخصصی

کارشناسان شرکت پاخور به شما کمک می‌کنند تا با توجه به نمونه‌های کامل پادری آلومینیومی، بهترین و مناسب‌ترین مدل را بر اساس محیط اجرایی شما انتخاب کنید. قیمت نهایی بر اساس بهترین حالت برای محیط شما ارائه می‌شود.

پادری آلومینیومی در تاریخ

پادری آلومینیومی، عضو همیشگی و ثابت در ورودی‌های ساختمان‌ها، به عنوان مدرن‌ترین اجزا شناخته می‌شود. کلمه‌ی “مت” در لاتین به معنای پادری آلومینیومی است و قدمت استفاده از پادری به سالیان بسیار قدیمی بازمی‌گردد.

تنوع در طراحی و رنگ

استفاده از پادری آلومینیومی نه تنها محیط ورودی ساختمان را تمیز می‌کند بلکه یک ورودی مدرن و به‌روز ارائه می‌دهد. این پادری‌ها به عنوان ترمز پله در ورودی درب‌ها عمل کرده و خطرات ناشی از لغزندگی را کاهش می‌دهند.

مزایای پادری آلومینیومی

  1. جلوگیری از ورود گرد و غبار
  2. مدرن‌سازی فضای ورودی ساختمان
  3. مقاوم در برابر فرسایش و خوردگی
  4. کیفیت و ماندگاری بالا
  5. پاکیزگی محیط ورودی
  6. سفارش در ابعاد و طرح دلخواه
  7. مقاوم در برابر شرایط جوی نامناسب
  8. تنوع در رنگ و طرح

PVC های شیاردار در پادری آلومینیومی

استفاده از PVC های شیاردار در پادری آلومینیومی باعث تمیز شدن کف کفش ها هنگام ورود به ساختمان می‌شود. این پاخورها همچنین در روزهای بارانی به عنوان آبگیر عمل کرده و از ورود آب به داخل ساختمان جلوگیری می‌کنند.

4/5 - (1 امتیاز)

تحریریه تکفای

گردآوری جدیدترین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری؛ نقد و بررسی گوشی ها، ساعت های هوشمند، بازی ها و برنامه های کاربردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید