رپورتاژ

کمپرسور اسکرو | بهترین قیمت و خرید ارزان و تعمیرات

جهت مشاوره، تعمیر، استعلام قیمت و خرید کمپرسور اسکرو با شماره 09128529030 تماس بگیرید.

کمپرسور اسکرو چیست ؟

کمپرسور اسکرو دستگاهی است که برای فشرده سازی هوا در صنایع و کارخانجات مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. کمپرسور اسکرو از نوع دورانی و با جابجایی مثبت می‌باشد که کاربردهای فراوانی در صنایع مختلف دارد. کمپرسورهای اسکرو دارای دو روتور مارپیچی نر و ماده هستند که با حرکت دورانی نسبت به هم باعث فشرده سازی هوا می‌شوند.

یکی از این روتورها که روتور اصلی کمپرسور می‌باشد متحرک بوده و روتور دیگر ثابت می‌باشد. با ورود هوا به داخل دستگاه روتور اصلی شروع به حرکت کرده و با حرکت دورانی نسبت به روتور دیگر فشرده سازی هوا صورت می‌گیرد کمپرسورهای اسکرو دارای دو نوع می باشند:

  • کمپرسور اسکرو روغنی

  • کمپرسور اسکرو بدون روغن

در صنایع مختلف از کمپرسورهای اسکرو استفاده می‌شود همانند صنایع غذایی، پزشکی، شیمیایی، الکتریکی، خودروسازی، هوایی و … که قطعات کمپرسور اسکرو وارداتی می‌باشند و توسط شرکت‌های مختلفی این قطعات مونتاژ می‌شوند که کیفیت آنها متفاوت می‌باشد. شرکت هواکاران مدرن شکوهیه تولید کننده ی انواع کمپرسورهای هوا و بهترین تولید کننده ی کمپرسور اسکرو روغنی اویل اینجکت در تهران می‌باشد.

قیمت و خرید کمپرسور اسکرو در تهران - فروش کمپرسور اسکرو تهران

کمپرسور اسکرو در تهران

کمپرسورهای اسکرو از پرکاربردترین دستگاه‌ها در صنایع و کارخانجات می‌باشند که کار آنها تولید هوای فشرده است و انواع مختلفی را دارا می‌باشند. این کمپرسورها از نوع رفت و برگشتی با جابجایی مثبت هستند که در ظرفیت‌های مختلفی تولید و روانه ی بازار می‌شوند. کمپرسور های اسکرو به دو نوع روغنی و بدون روغن تقسیم می شوند و این کمپرسورها در کارخانجات و صنایع مختلفی مختلفی کاربرد دارند. در کمپرسور اسکرو روغنی از روغن به منظور خنک کردن دستگاه و کم کردن اصطکاک استفاده می‌شود و نوع بدون روغنی آن به دلیل نبود روغن در داخل دستگاه دارای هوای خروجی با کیفیت و تمیزی می‌باشد که از این کمپرسور در صنایع حساس مانند صنایع غذایی، دارویی، پزشکی و نظامی استفاده می‌کنند.

شرکت‌های مختلفی کمپرسورهای اسکرو را تولید می‌کنند که کیفیت مونتاژ قطعات آنها با هم متفاوت می‌باشد. شرکت هواکاران مدرن شکوهیه تولید کننده ی انواع کمپرسورهای اسکرو و بهترین تولید کننده ی کمپرسور اسکرو روغنی در تهران است که با به کارگیری بهترین و با کیفیت‌ترین قطعات پیشرو در عرصه ی تولید کمپرسورها می‌باشد.

شما اگر در صدد خرید کمپرسور اسکرو در تهران هستید می‌توانید با مشاوره و خرید از شرکت هواکاران مدرن شکوهیه کمپرسور مورد نیاز خود را خریداری کنید. شما بسته به شرایط کاری و محیطی خود و حجم هوای فشرده‌ای که نیاز دارید بایستی کمپرسور خود را انتخاب و خریداری کنید. در هنگام خرید کمپرسور اسکرو بایستی نکاتی را در نظر بگیرید از جمله شرکت تولید کننده، داشتن گارانتی، ظرفیت تولیدی کمپرسور و نوع کمپرسور.

فروش کمپرسور اسکرو

شرکت هواکاران مدرن شکوهیه با تجربه ی فراوان سال‌هاست که در زمینه ی فروش بهترین کمپرسورهای اسکرو و کمپرسورهای اسکرو اویل اینجکت فعالیت دارد. این شرکت با به کارگیری برندهای معتبر موجود در بازار و تولید کمپرسور اسکرو با داشتن گارانتی پیشرو در عرصه ی تولید کمپرسورهای اسکرو می باشد.

شما می‌توانید با مشاوره و خرید از شرکت هواکاران مدرن شکوهیه تجربه ی خریدی باکیفیت و مطمئن را داشته باشید. قطعات بی‌کیفیت زیادی در بازار موجود می‌باشد و برخی شرکتها این قطعات بی‌کیفیت چینی را به نام قطعات خارجی به فروش می‌رسانند. شما با خرید از شرکت هواکاران مدرن شکوهیه می‌توانید از اصالت کالا و قطعات اطمینان حاصل کنید و کمپرسور مناسب و با کیفیتی را خریداری فرمایید.

قیمت و خرید کمپرسور اسکرو

قیمت کمپرسور اسکرو به عوامل مختلفی بستگی دارد از آن جمله می توان به مواردی مانند شرکت تولید کننده، کیفیت و برند قطعات، شرکت‌های تولید کننده اشاره کرد. شرکت‌های مختلفی وجود دارند که قطعات را با کیفیت‌های مختلف مونتاژ و روانه ی بازار می‌کنند البته هر چقدر شرکت و کیفیت قطعات معتبرتر و باکیفیت تر باشند، قیمت کمپرسور اسکرو نیز بالاتر می‌رود.

قطعات کمپرسورهای اسکرو با برند و کیفیت‌های مختلفی در بازار وجود دارند که دو قطعه ی مهم که تاثیر زیادی در قیمت گذاری کمپرسورها دارند، قطعه ی ایرند و الکتروموتور می‌باشد.

الکتروموتورهای معتبر و با کیفیتی در بازار وجود دارند که می‌توان به زیمنس، موتوژن، جمکو و … اشاره نمود. برای ایرند یا هواساز نیز برند روتوکمپ معتبر می‌باشد که داشتن خدمات پس از فروش نیز در قیمت گذاری تاثیر زیادی دارد. با بالا رفتن حجم و ظرفیت تولیدی کمپرسورها نیز طبعاً قیمت آنها هم بالاتر خواهد رفت. اگر قصد خرید کمپرسور اسکرو را دارید بایستی زمان و دقت کافی صرف این کار کنید چرا که قطعات بی‌کیفیت زیادی در بازار وجود دارند. شرکت هواکاران مدرن شکوهیه تولید کننده ی انواع کمپرسورهای اسکرو و بهترین تولید کننده ی کمپرسور اویل اینجکت می باشد که شما می توانید با خیالی آسوده یک خرید مطمئن و و با کیفیت از این شرکت داشته باشید.

انواع کمپرسور اسکرو چیست؟

کمپرسورهای اسکرو که وظیفه ی آنها تولید هوای فشرده برای استفاده در صنایع و کارخانجات مختلف می‌باشد دارای دو نوع روغنی و بدون روغن می‌باشد. در کمپرسور روغنی از روغن برای خنک کردن و کم کردن اصطکاک بین قطعات استفاده می‌شود و در کمپرسور بدون روغن از هیچ روغنی در داخل دستگاه استفاده نمی‌شود.

از کمپرسورهای بدون روغن به دلیل اینکه هوای خروجی با کیفیت و تمیزی دارند در صنایع حساس مثل پزشکی، غذایی، دارویی استفاده می شود.

در این کمپرسورها به دلیل عدم وجود روغن هوای فشرده ی تولید شده تمیز و بدون آلودگی می‌باشد که از همین رو در صنایعی که با سلامتی و جان افراد ارتباط مستقیم دارند، استفاده می‌شوند. شرکت هواکاران مدرن شکوهیه پیشرو در تولید و عرضه ی کمپرسورهای اسکرو می‌باشد که شما میتوانید قبل از انتخاب کمپرسور اسکرو مورد نظرتان از مشاوره های کارشناسان این شرکت استفاده کنید.

کاربرد کمپرسور اسکرو چیست؟

صنایع و کارخانجات مختلف بسته به حجم و ظرفیت هوای فشرده‌ای که نیاز دارند و حیطه ی کاری خود از انواع کمپرسورها استفاده می‌کنند. کمپرسورهای اسکرو با تولید هوای فشرده حجم هوای مورد نیاز صنایع را تامین می‌کنند و در صنایعی مثل غذایی، پزشکی، شیمیایی، هوایی، خودروسازی، الکترونیک و… کاربرد دارند.

در صنایع پزشکی و دارویی و غذایی به دلیل رعایت مسائل بهداشتی بایستی از کمپرسور اسکرو بدون روغن استفاده کرد. این کمپرسورها با تولید هوای فشرده ی پاک و با کیفیت در صنایع حساس کاربرد فراوانی دارند.

کارخانجات و صنایع مختلف با توجه به حجم هوایی که نیاز دارند و همچنین فضایی که در اختیار دارند، کمپرسور مناسب و مورد نیاز خود را خریداری می‌کنند. شما می‌توانید با مشاوره و خرید از شرکت هواکاران مدرن شکوهیه کمپرسور مورد نیاز و مناسب خود را انتخاب و خریداری کنید.

کمپرسور اسکرو روغنی اویل اینجکت

کمپرسور اسکرو اویل اینجکت یا روغنی نوعی از کمپرسور اسکرو دورانی با جابجایی مثبت می‌باشد که در آن از روغن برای خنک‌کاری و کم کردن اصطکاک بین قطعات استفاده می‌شود. کمپرسور اسکرو اویل اینجکت یا روغنی قادر به تولید هوای متراکم با فشار بسیار بالا می‌باشد و کاربرد آن در صنایع و کارخانجات نسبت به کمپرسور اویل فری بسیار بیشتر است.

طول عمر و بازدهی آن بالا بوده و هزینه ی تعمیر و نگهداری پایینی دارد و در شرایط سخت و در دماهای بالا نیز قابلیت استفاده دارد. کمپرسورهای روغنی بر اساس نحوه ی انتقال انرژی به دو نوع تسمه‌ای و کوپل مستقیم تقسیم می‌شوند.

کمپرسور اسکرو اویل فری

کمپرسورهای اسکرو اویل فری نوعی کمپرسور اسکرو با جابجایی مثبت هستند که در آن هیچ روغنی مورد استفاده قرار نمی‌گیرد. از همین رو هوای خروجی آن با کیفیت و تمیز می‌باشد و در صنایع حساس مثل پزشکی، غذایی، دارویی و نظامی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

در این کمپرسورها هوای ورودی به داخل دستگاه با چرخش بین روتورها متراکم و کم حجم می‌شود و توسط شیر خروجی بیرون رانده می شود و در آن به جای روغن از آب یا هوا برای خنک کردن دستگاه استفاده می‌شود در صنایعی مانند الکترونیک، پتروشیمی، خودروسازی، نساجی نیز از کمپرسور اسکرو اویل فری استفاده می شود.

تعمیر و نگهداری کمپرسور اسکرو اویل فری به دلیل عدم وجود روغن بسیار پایین می‌باشد و سرعت دستگاه کمپرسور اسکرو اویل فری به دلیل نبودن روغن بالا بوده و وزن پایینی نسبت به سایر کمپرسورها دارند.

کابین کمپرسور اسکرو

کابین کمپرسور اسکرو یکی از مهم‌ترین اجزای آن می‌باشد که قطعات تشکیل دهنده ی کمپرسور در آن جای گرفته‌اند و به نحوی محافظ کمپرسور اسکرو نیز می‌باشد. کابین ها به دلیل کار در شرایط سخت یعنی تحمل دما و فشار بالا بدنه‌ای از آلیاژ‌های مقاوم دارند تا در شرایط سخت مشکلی برای دستگاه پیش نیاید.

این کابین‌ها محافظی در برابر ورود آلاینده‌های مختلف مانند رطوبت و گرد و غبار به داخل دستگاه می‌باشند و با برندهای مختلف در بازار موجود می‌باشند. شما می‌توانید با خرید از شرکت هواکاران مدرن شکوهیه که تولید کننده انواع کمپرسور اسکرو در تهران و ایران می باشد، کمپرسوری با کابین مقاوم و با کیفیت خریداری کنید.

کمپرسور اسکرو کوپل تسمه‌ای

کمپرسور اسکرو کوپل تسمه‌ای یکی از انواع کمپرسورها می‌باشد که در آن انتقال قدرت از الکتروموتور به ایرند به وسیله ی تسمه انجام می‌شود و تسمه با قرار گرفتن بر روی شیارهای پولی و با چرخش خود انتقال قدرت را انجام می‌دهد. این کمپرسورها با بازدهی بالایی که دارند از پرکاربردترین کمپرسورهای اسکرو در کارخانجات و صنایع می‌باشند.

هزینه ی تعمیر و نگهداری و مصرف انرژی آنها بسیار پایین می باشد و نصب آسان و کم حجم بودن آنها نیز از دیگر مزیت‌های این کمپرسورها است. از این کمپرسورها در صنایع خودروسازی، الکترونیک، شیمیایی، هوایی، پزشکی استفاده می‌شود.

کمپرسور اسکرو کوپل مستقیم

کمپرسور اسکرو کوپل مستقیم یکی دیگر از انواع کمپرسور اسکرو می‌باشد که در آن انتقال قدرت به صورت مستقیم و بدون واسطه از الکتروموتور به ایرند انجام می‌شود و ایرند و الکتروموتور در یک راستا قرار دارند. این کمپرسور مصرف انرژی پایینی دارد و هزینه ی تعمیر و نگهداری آن به دلیل عدم وجود تسمه پایین می‌باشد. به دلیل کم بودن تعداد قطعات، در حین کار، ارتعاش و صدای کمی ایجاد می‌کند و فضای زیادی را اشغال نمی‌کند و طول عمر بالایی نیز دارد.

کمپرسور پیستونی

کمپرسورهای پیستونی یکی از قدیمی‌ترین کمپرسورهای مورد استفاده در صنایع می‌باشد که از نوع رفت و برگشتی با جابجایی مثبت هستند. در کمپرسور پیستونی، پیستون و سیلندر هوای ورودی را متراکم و فشرده می‌سازند.

بعد از ورود هوا به داخل دستگاه پیستون با حرکت به طرف پایین درون سیلندر هوای ورودی را کم حجم و متراکم می‌کند و در این کمپرسورها دمای دستگاه به دلیل اصطکاک پیستون و سیلندر بالا می‌رود. کمپرسورهای پیستونی قادر هستند هوا را با فشار بسیار بالا تولید کنند و کاربرد این کمپرسورها در صنایع کوچک مانند دندانپزشکی، کارگاه‌های کوچک، غواصی و کشاورزی می‌باشد.

در این کمپرسورها به دلیل نداشتن سیستم خنک کننده دمای آن در حین کار بسیار بالا می‌رود از همین رو نمی‌تواند برای ساعت‌های طولانی و به طور متناوب کار کند و برای خنک کردن دستگاه بایستی آن را خاموش کرد و پس از خنک شدن مجدداً از دستگاه استفاده نمود که قیمت کمپرسورهای پیستونی از دیگر انواع آن پایین تر می‌باشد.

شرکت هواکاران مدرن شکوهیه با سابقه ای طولانی در تولید انواع کمپرسور ها از جمله کمپرسورهای پیستونی و اسکرو در تهران و ایران می باشد که شما می توانید قبل از خرید کمپرسور مورد نظر خودتان با کارشناسان این شرکت مشورت کرده و انتخاب مناسبی داشته باشید.

واحد ایرند یا هواساز کمپرسور اسکرو

واحد ایرند یا هواساز

واحد ایرند یا هواساز از مهمترین بخش‌های کمپرسور اسکرو می‌باشد که مکش هوا و فشرده کردن آن را انجام می‌دهد. ایرند در کمپرسور اسکرو از دو روتر مارپیچی نر و ماده تشکیل شده است که هوا بعد از ورود به داخل دستگاه توسط این دو روتور مارپیچی متراکم و کم حجم می‌شود و توسط شیر خروجی از دستگاه خارج می‌شود.

واحد ایرند یا هواساز در بازار با برندهای مختلفی وجود دارد مانند روتوکمپ، وندل، FSN، SCA که قیمت واحد هواساز به حجم و ظرفیت تولیدی آن و همچنین شرکت تولید کننده ایرند بستگی دارد. شرکت هواکاران مدرن شکوهیه با به کارگیری قطعات از برندهای معتبر و با کیفیت، کمپرسورهای اسکرو با کیفیتی را تولید و روانه ی بازار می‌کند.

جهت خرید کمپرسور اسکرو به سایت هواسازان مدرن شکوهیه مراجعه فرمایید.

https://havakaran.com/portfolio/screw-compressor

https://sakhtemanqom.ir/screw-compressor

4/5 - (1 امتیاز)

تحریریه تکفای

گردآوری جدیدترین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری؛ نقد و بررسی گوشی ها، ساعت های هوشمند، بازی ها و برنامه های کاربردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید