رپورتاژ

پکیج کنکور آسان است

پکیج کنکور آسان است

آیا واقعاً کنکور آسان است؟ چرا بسیاری از دوستان و آشنایانمان از سختی کنکور و ناکامی در آن شاکی هستند و نتوانسته‌اند در رشته و دانشگاه دلخواه خود قبول شوند؟

اگر کنکور آسان است، پس چرا در همه‌جا از غول کنکور و سد کنکور صحبت می‌شود؟ برای فهمیدن واقعیت، ما به مصاحبه‌های رتبه برترهای کنکور در سال‌های اخیر روی آوردیم تا بفهمیم چگونه با وجود سختی کنکور، موفق شده‌اند.

رمز موفقیت رتبه برترهای کنکور چیست؟

همه‌کسانی که در سال‌های اخیر رتبه برتر شده‌اند، تأکید می‌کنند که برای آینده هدف مشخصی داشته‌اند و برای رسیدن به آن، تلاش و کوشش فراوانی انجام داده‌اند. آن‌ها برای طی کردن مسیر موفقیتشان، از برنامه‌های مشخصی استفاده کردند که با همکاری و مشاوره افراد متخصص و با تجربه تهیه شده بودند. رتبه برترهای کنکور علاوه بر مطالعه دقیق و مرور چندباره کتاب‌های درسی، از کتاب‌های کمک‌آموزشی معتبر نیز استفاده کرده‌اند. اکنون با وجود وجود مؤسسات و آموزشگاه‌های بسیار در زمینه کنکور، انتخاب یک مجموعه معتبر و مناسب کار دشواری شده است. آن‌ها برای انتخاب منابع کمک‌آموزشی مناسب، تحقیقاتی انجام دادند و مطالب مطرح شده در هر کتاب را بررسی کردند تا با سرفصل‌های کنکور سراسری همخوانی داشته باشد. همچنین پس از مطالعه هر مبحث، از تست‌های همان بخش برای آزمون مطالبی که یاد گرفته‌اند استفاده کردند. تست زدن هم یک مهارت است. هر چقدر که مطالب یک بخش را خوب بخوانید و تکرار کنید، اگر نتوانید از پاسخ‌های تست‌های آن بخش برآیید، موفقیتی هم به دست نخواهید آورد.

رمز موفقیت رتبه برترهای کنکور

آیا با وجود زندگی در مناطق با امکانات کم، می‌توان گفت که کنکور آسان است؟

آیا افرادی که در مناطق روستایی یا شهرهای کوچک و دور از مرکز زندگی می‌کنند، به دلیل کمبود امکانات و عدم دسترسی به کلاس‌های حضوری اساتید برجسته کشور و نداشتن کتاب‌های کمک‌درسی مشکل دارند، ناامید هستند. شاید فکر کنند که باید در دانشگاهی که علاقه‌ای ندارند قبول شوند و یا حتی تلاش بیشتری برای کسب رتبه‌ی مورد نظرشان نکنند. راه‌حلی برای این داوطلبان حتماً وجود دارد. نظر شما چیست؟ به منظور برقراری عدالت آموزشی بین داوطلبان روستایی، تهرانی و شهرستانی، چه راهکارهایی می‌توان اتخاذ کرد؟

برخی از مؤسسات کنکور در کشور برای این گروه از داوطلبان برنامه‌های کاربردی دارند. آنها تلاش کرده‌اند جزوات و منابع آموزشی قابل ارسال به تمام نقاط کشور را تهیه کنند، به‌طوری که داوطلبان ساکن در آن مناطق بتوانند بدون نیاز به حضور حضوری در کلاس‌های اساتید، از تدریس آنها به‌صورت غیرحضوری بهره‌مند شوند. این پکیج‌های آموزشی امکان استفاده در هر زمانی که داوطلب بخواهد را فراهم می‌کنند و نیازی نیست حتماً در ساعت خاصی حاضر شوید. همچنین می‌توانید یک لوح فشرده را بارها مرور کنید و مطالعه کنید.

چرا کنکور آسان است

چرا کنکور آسان است

یکی از مؤسسات آموزشی کنکور، موسسه آموزشی “کنکور آسان است” نام دارد که از سال ۱۳۷۳ توسط استاد حسین احمدی تأسیس شده است. هدف اصلی این مجموعه، فراهم کردن منابع آموزشی و کمک‌آموزشی مناسب و استفاده از اساتید برتر کشور برای داوطلبان از سراسر کشور است.

موسسه کنکور آسان است، مجوز تولید ویدئوهای آموزشی با کیفیت مناسب برای آزمون کنکور را از سازمان‌های ذی‌ربط دریافت کرده و آنها را به صورت لوح‌های فشرده و جزوات چاپی برای داوطلبان در دسترس قرار می‌دهد.

اساتیدی همچون مهندس امیر مسعودی، مهندس سامان مطلبی و مهندس عارف ربیعیان در انتشارات گیلنا به تدریس مشغول هستند.

برنامه‌های تلویزیونی این موسسه همه روزه ساعت ۱۷ از شبکه دوم سیما با عنوان “برنامه اوج یادگیری” پخش می‌شود.

معرفی انتشارات گیلنا

انتشارات گیلنا، تمام مباحثی که یادگیری و تسلط بر آن‌ها برای موفقیت در کنکور سراسری اهمیت دارد، را در هر سه پایه تحصیلی دهم، یازدهم و دوازدهم متوسطه منتشر کرده است. درس‌های همه گروه‌های آزمایشی کنکور سراسری شامل تجربی، علوم ریاضی و فنی و انسانی در این لوح‌های فشرده درس داده می‌شوند.

هر استاد در درس مربوط به خود علاوه بر تدریس مباحث، نکات تستی آن را نیز بیان می‌کند. آموزش تکنیک‌های تست زدن در هر درس به تسلط بیشتر داوطلب و موفقیت او در کنکور سراسری کمک می‌کند.

اگر هنوز به شکل جدی شروع به درس خواندن نکرده‌اید یا فکر می‌کنید پایه علمی قوی ندارید، ناامید نباشید. در این مجموعه، شیوه تدریس به گونه‌ای است که همه درس‌ها از پایه و به شکل مفهومی تدریس می‌شوند. پس این پکیج برای شما نیز کاربردی است.

استاد فیزیک و ریاضی در موسسه کنکور آسان، مهندس سامان مطلبی و مهندس امیر مسعودی هستند.درس شیمی نیز توسط مهندس عارف ربیعیان در انتشارات گیلنا تدریس شده است.

چگونه می‌توان پکیج‌های موسسه کنکور آسان را تهیه کرد؟

برای تهیه این پکیج‌ها، روش‌های بسیار آسانی وجود دارد. اگر شما یک داوطلب کنکور هستید یا قصد دارید فرزندتان در کنکور شرکت کند، شما می‌توانید اپلیکیشن کنکور آسان را نصب کنید یا به وبسایت آن مراجعه کنید تا درباره فرایند خرید پکیج‌ها، مباحث مورد بحث در آن‌ها و تخفیف‌هایی که به مناسبت‌های مختلف بر روی آن‌ها اعمال می‌شود، اطلاعات کافی را کسب کنید.

در فروشگاه کنکور آسان است ، قیمت هر درس در هر پایه تحصیلی به همراه اطلاعات کاملی مانند نام استادان هر درس و مباحثی که در هر پکیج فشرده شده است، به طور کامل توضیح داده شده است. شما می‌توانید قبل از اقدام به خرید، این اطلاعات را مشاهده کنید.

شماره دفتر مرکزی : 02166552600

4/5 - (1 امتیاز)

تحریریه تکفای

گردآوری جدیدترین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری؛ نقد و بررسی گوشی ها، ساعت های هوشمند، بازی ها و برنامه های کاربردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید