رپورتاژ

فروشگاه اینترنتی رفرششو؛ بهترین سایت خرید قهوه

قهوه یکی از محبوب‌ترین نوشیدنی‌های جهان است که در ایران نیز طرفداران زیادی دارد. خرید قهوه نیز مانند هر کالای دیگری می‌تواند از دو روش مختلف انجام شود: خرید قهوه از مراکز فروش قهوه به صورت حضوری و خرید از سایت‌های قهوه. خرید اینترنتی قهوه سالهاست که از طریق سایت های معتبر خرید قهوه در جهان ارائه می شود و این سایت ها به کشورهای دیگر نیز قهوه می فروشند در میان همه سایت ها می توان به آراماتیکو  و کافی بین شاپ اشاره کرد. هر کدام از این روش‌ها مزایا و معایب خاص خود را دارند که در این مقاله به مقایسه آن‌ها خواهیم پرداخت .

معیارهای انتخاب بهترین سایت های خرید قهوه

گرفتن عنوان « بهترین سایت خرید » قهوه اتفاقی نیست و به هر سایتی، بهترین سایت قهوه  نمی  توان گفت . لذا باید گفت بهترین سایت های خرید قهوه، سایت هایی هستند که دارای ویژگی های زیر هستند:

 • تنوع بالای محصولات: بهترین سایت های فروش قهوه، تنوع بالایی از قهوه های مختلف را ارائه می دهند. این قهوه ها می توانند از انواع مختلفی از دانه های قهوه، از مناطق مختلف جهان و با روش های مختلف تولید شده باشند.
 • کیفیت بالای محصولات: سایت قهوه فروشی ، قهوه های باکیفیت را ارائه می دهند. این قهوه ها باید تازه و باکیفیت باشند.
 • ارائه قیمت مناسب : بهترین سایت قهوه فروشی، قهوه ها را با قیمت مناسب ارائه می دهند.
 • خدمات خوب: بهترین سایت فروش عمده قهوه، خدمات خوبی را به مشتریان ارائه می دهند. این خدمات می تواند شامل تحویل سریع، ضمانت بازگشت کالا و پشتیبانی مشتری و قرار دادن درگاه پرداخت اینترنتی معتبر باشد.

البته باید توجه نمود که برای انتخاب بهترین سایت خرید قهوه، باید نیازها و ترجیحات خود را در نظر بگیرید.

معیارهای انتخاب بهترین سایت های خرید قهوه

نحوه انتخاب بهترین سایت های خرید قهوه

در اینجا چند نکته برای انتخاب بهترین سایت خرید قهوه آورده شده است:

 • نظرات مشتریان را بخوانید: نظرات مشتریان می تواند به شما کمک کند تا در مورد کیفیت قهوه و خدمات سایت خرید قهوه اطلاعات کسب کنید.
 • قیمت ها را مقایسه کنید: قیمت قهوه در سایت های مختلف خرید قهوه متفاوت است. قبل از خرید، قیمت ها را در چند سایت مقایسه کنید.
 • ضمانت بازگشت کالا را بررسی کنید: برخی از سایت های خرید قهوه، ضمانت بازگشت کالا ارائه می دهند. این ضمانت به شما این امکان را می دهد که اگر از قهوه خریداری شده راضی نیستید، آن را بازگردانید.

تفاوت‌های خرید اینترنتی قهوه و خرید از فروشگاه های قهوه 

مزایا خرید قهوه از مرکز فروش قهوه

 • امکان ارائه مشاوره : در خرید قهوه از فروشگاه اغلب امکان مشاوره گرفتن از فروشنده وجود دارد. لذا وقتی شما دوست دارید قهوه پر کافئین میل کنید او به شما کمک می کند که کدام نوع قهوه مناسب تر است.
 • امکان تست طعم : در خرید حضوری قهوه، می توانید مزه قهوه را امتحان کنید تا مطمئن شوید که متناسب با سلیقه شماست.

معایب خرید قهوه از مراکز فروش قهوه

 • تنوع محدود: یکی از معایب خرید قهوه حضوری است. فروشگاه ها معمولاً فقط محصولات قهوه محبوب و پرفروش را ارائه می‌دهند و گزینه‌های محدودی برای محصولات قهوه خاص یا محصولات قهوه از برندهای خاص دارند.
 • قیمت بالاتر: یکی دیگر از معایب خرید قهوه از فروشگاه است. قیمت محصولات قهوه در سوپرمارکت‌ها و مراکز فروش قهوه معمولاً بالاتر از قیمت محصولات قهوه در سایت‌های آنلاین است.
 • صرف وقت: شما برای حضور در فروشگاه فروش قهوه باید زمان زیادی صرف کنید تا به مغازه مورد نظر برسید به ویژه اگر ترافیک هم در مسیر باشد اما در خرید اینترنتی قهوه در منزل خود نشسته و به راحتی سفارش قهوه می دهید.

معایب خرید قهوه از مراکز فروش قهوه

مزایا خرید قهوه از سایت‌های آنلاین

 • راحتی در خرید : خرید آنلاین قهوه راحت تر است زیرا نیازی به مراجعه حضوری به فروشگاه نیست و می توان قهوه را در هر زمان و مکانی سفارش داد. خرید حضوری قهوه سخت تر است زیرا باید به فروشگاه مراجعه کنید و قهوه مورد نظر خود را پیدا کنید.
 • سهولت دسترسی : مهم‌ترین تفاوت بین خرید قهوه از فروشگاه و سایت‌های فروش قهوه، سهولت دسترسی است. مرکز فروش قهوه در همه جا وجود ندارند و دسترسی به آن‌ها سخت است. در حالی که امروزه دسترسی به سایت‌های آنلاین قهوه معمولاً در همه مناطق  از شهرهای بزرگ گرفته تا مناطق روستایی ممکن شده است. برای نمونه باید گفت امروزه قهوه در شهرها و روستاهای شمال ایران بسیار محبوب شده است و این به دلیل این است که سایت های خرید قهوه دسترسی همه مناطق به قهوه با قیمت مناسب را ممکن کرده اند.
 • تنوع گسترده: یکی از مهم‌ترین مزایای خرید قهوه از سایت‌های آنلاین است. سایت‌های فروش قهوه معمولاً طیف گسترده‌ای از محصولات قهوه را ارائه می‌دهند، از جمله قهوه فوری، قهوه آسیاب شده، قهوه دانه‌ای، قهوه‌های مختلف از نظر نوع، برند، و قیمت. بنابراین، شما می‌توانید با توجه به نیاز و بودجه خود، قهوه مورد نظر خود را انتخاب کنید. لذا تنوع قهوه در فروشگاه های آنلاین نسبت به فروشگاه های فیزیکی بیشتر است. زیرا فروشگاه های آنلاین می توانند از قهوه های تولیدکنندگان مختلف در سراسر جهان عرضه کنند. فروشگاه های فیزیکی معمولاً قهوه های محدودتری را ارائه می دهند.
 • قیمت پایین‌تر :  یکی دیگر از مزایای خرید قهوه از سایت‌های آنلاین است. قیمت محصولات قهوه در سایت‌های آنلاین معمولاً پایین‌تر از قیمت محصولات قهوه در مراکز فروش قهوه است. زیرا فروشگاه های آنلاین نیازی به اجاره مکان ندارند. فروشگاه های فیزیکی هزینه های بیشتری برای اجاره مکان، نیروی کار و سایر عوامل دارند.
 • امکان مقایسه قیمت‌ها : یکی دیگر از مزایای خرید قهوه از سایت‌های آنلاین است. در سایت‌های آنلاین فروش قهوه، شما می‌توانید قیمت محصولات قهوه مختلف را از فروشگاه‌های مختلف با هم مقایسه کنید و بهترین قیمت را انتخاب کنید.
 • سیاست های ارجاع و ضمانت کالا: در سایت های خرید قهوه سیاست هایی مثل ارجاع و ضمانت بازگشت کالا وجود دارد در حالی که در مراکز فروش قهوه حضوری غالبا چنین سیاست هایی وجود ندارد. لازم به ذکر است ضمانت بازگشت کالا به این معنی است که اگر از قهوه خریداری شده راضی نباشید، می توانید آن را بازگردانید.

معایب خرید قهوه از سایت‌های آنلاین

 • عدم امکان تست : عدم امکان مشاهده حضوری محصول، یکی دیگر از معایب خرید قهوه از سایت‌های آنلاین است. شما نمی‌توانید محصول قهوه را قبل از خرید مشاهده کنید و مطمئن شوید که محصول مورد نظر خود را خریداری می‌کنید. در این نوع خرید شما باید بر اساس اطلاعات ارائه شده در سایت فروشگاه، قهوه را انتخاب کنید. البته برخی از سایتهای فروش قهوه نیز  با پیش گرفتن به ندرت برخی سیاست ها این امکان را به مشتریان می دهند.
ویژگی خرید آنلاین قهوه خرید حضوری قهوه
راحتی راحت تر سخت تر
تنوع بیشتر کمتر
قیمت معمولاً ارزان تر معمولاً گران تر
ضمانت ممکن است وجود داشته باشد معمولاً وجود ندارد
امکان تست امکان پذیر نیست امکان پذیر است
مشاوره امکان پذیر است امکان پذیر است
صرفه جویی در وقت دارد ندارد

خرید آنلاین قهوه و خرید حضوری قهوه هر دو مزایا و معایب خاص خود را دارند. در نهایت باید گفت  انتخاب بین خرید آنلاین قهوه و خرید حضوری قهوه به ترجیحات شخصی شما بستگی دارد. بنابراین اینکه کدام روش خرید قهوه برای شما مناسب‌تر است، به عوامل مختلفی مثل سهولت دسترسی، تنوع محصولات، قیمت، و نیاز و بودجه شما بستگی دارد. اگر به دنبال تست طعم و بوی قهوه هستید، خرید حضوری قهوه می تواند گزینه مناسبی است. اما اگر به دنبال قیمت پایین‌تر و امکان مقایسه قیمت‌ها هستید، من خرید قهوه از سایت رفرششو را  که بهترین سایت خرید قهوه  و مرکز خرید قهوه و نسکافه در تهران است، را پیشنهاد می کنم زیرا فروشگاه اینترنتی رفرششو علاوه بر مزایای فوق راه هایی برای امکان تست برای مشتریان نیز در نظر گرفته است. همچنین با خرید از این سایت و در واقع خرید از مرکز فروش قهوه در بازار تهران می توانید در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنید و از طرفی نگران کیفیت و تازه بودن قهوه هم نباشید زیرا قهوه را مستقیما از بازار تهران و کارخانه های پخش عمده عرضه نموده و به همین جهت هم محصولات را با قیمت مناسب و تخفیف‌ و پیشنهادهای ویژه ارائه می دهد. بنابراین می توان گفت فروشگاه اینترنتی رفرششو به عنوان مرکز فروش انواع قهوه و کافی میکس عمده در تهران با امکان ارسال به سایر شهرستان ها و حتی خارج از کشور بهترین سایت خرید قهوه  است که انواع محصولات قهوه را به صورت عمده و خرده و فله با قیمت بازار به عموم مردم و سایر فروشگاه ها، هتل ها، رستوران ها و کافه ها ارائه می کند.

4.7/5 - (3 امتیاز)

تحریریه تکفای

گردآوری جدیدترین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری؛ نقد و بررسی گوشی ها، ساعت های هوشمند، بازی ها و برنامه های کاربردی

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید