رپورتاژ

قیمت خرید و چاپ کاغذ پوستی چقدر است؟

کاغذ پوستی اغلب برای مزون ها و فروشگاه های لباس برای بسته بندی یک ضرورت به حساب می آید. بسته بندی با کاغذ پوستی با لوگو و نام تجاری چاپ شده یکی از ابزارهای ارتباطی و برندسازی است.انتخاب بسته ‌بندی خوب و مناسب اکنون شامل عوامل زیادی است و پیچیده ‌تر از گذشته می باشد که محصولات را به سادگی در یک جعبه یا کیسه نایلونی قرار داده و به مشتری تحویل می دادند.اگر تمایلی به خوندن ادامه مطلب ندارید و میخواهید همین حالا سفارش خود را ثبت کنید می توانید با شماره ۰۹۱۲۵۷۸۶۱۳۹ در تماس باشید.

چرا استفاده از کاغذ پوستی در بسته بندی محصول مهم است؟

بسته بندی در غیاب هر پیام بازاریابی دیگری، متشکل از علامت تجاری، طرح، رنگ و اطلاعات تنها ارتباط دهنده ماهیت برند است. به عبارت دیگر وقتی امکان تبلیغات و بازاریابی ندارید، بسته بندی یکی از ابزارهای بازاریابی شما است.

بسته بندی محصول نقشی حیاتی در تأثیرگذاری بر رفتار خرید مشتریان در بخش خرده فروشی ایفا می کند. این اولین چیزی است که مشتری هنگام مواجه شدن با یک محصول متوجه آن می شود و پتانسیل ایجاد یا شکست فروش را دارد. بسته بندی محصولات می تواند محصولات را از رقبا متمایز کند، ارتباط عاطفی با مشتریان ایجاد کند و فروش را افزایش دهد. همچنین یک ابزار ضروری برای ارتباط اطلاعات محصول و ایجاد آگاهی از برند است. ابزارهای بسته بندی مانند کاغذ پوستی بر رفتار خرید در فروشگاه های خرده فروشی تأثیر می گذارد و خرده فروشان می توانند از آن برای افزایش نرخ تبدیل فروش و سود استفاده کنند.

استفاده از کاغذ پوستی در بسته بندی محصولات خرده فروشی چه فوایدی دارد؟

بسته بندی محصول طراحی، ارزیابی و تولید یک پکیج برای فروش کالاهای خرده فروشی است. اغلب خرده فروشان برای جذب مشتریان و افزایش فروش، با چاپ لوگو خود بر روی اجزای بسته بندی، یک تجربه بسته بندی مبتنی بر برند ایجاد می کنند. علاوه بر این، استراتژی ‌های بسته‌ بندی خرده ‌فروشی معمولاً شامل لوگو برند، لیبل، رنگ ‌ها و پیام‌ هایی در داخل و خارج است. این ویژگی ها به یک برند کمک می کند تا در میان دیگر محصولات در بازار برجسته شود.

استفاده از کاغذ پوستی نیز به عنوان یکی از ابزارهایی که جلوه ی بسیار زیبایی به بسته بندی می بخشد و نیز از محصولات محافظت می کند، تمایز زیادی ایجاد می کند. بسیاری از خرده فروشان از کاغذ پوستی استفاده نمی کنند، در حالی که برندهای بزرگ و برجسته، کاغذ پوستی را به عنوان یکی از اجزای ثابت بسته بندی خود دارند. استفاده از این کاغذها بخصوص با چاپ لوگو نمایشی حرفه ای از برند ایجاد می کند که تاثیر بسیار زیادی در دید مشتریان می گذارد.

چرا خرید و چاپ ساک دستی آماده ؟

چرا خرید و چاپ ساک دستی آماده ؟

استفاده از ساک دستی های آماده طرحدار و ساده ارسال سریعتر را به همراه دارد. اغلب برای مشتریانی که نیاز به ساک دستی های فوری دارند ساک دستی های آماده بهترین گزینه است. یکی دیگر از مزایای ساک دستی های آماده سفارش آنها در تعداد 50 عددی است.

ساک دستی آماده اغلب انواع مختلفی مانند ساک دستی پارچه ای آماده، ساک متقال آماده، ساک دستی گلاسه آماده، ساک کرافت آماده، ساک طرحدار آماده دارد و اغلب برای مزونها و فروشگاه های بزرگ کارایی زیادی دارد. برای مشاهده نمونه کارها و قیمت ساک دستی آماده به صفحه ساک دستی آماده مراجعه فرمایید. برای مشاوره و خرید نیز می توانید با شماره ۰۹۱۲۵۷۸۶۱۳۹ در تماس باشید.

کارکردهای اساسی کاغذ پوستی برای بسته بندی محصولات خرده فروشی چیست؟

حفاظت از محصول

هدف اولیه بسته بندی محصول ایمن نگه داشتن محصول در طول حمل و نقل بین کارخانه تولید و خرده فروش و جلوگیری از آسیب دیدن محصول در ارسال به مشتری است. به عنوان مثال، بسته بندی باید محتویات را در برابر شکستگی در برابر افتادن، له شدن یا لرزش در حین حمل و نقل محافظت کند و کاغذهای پوستی به عنوان پر کننده و یا یک لایه محافظتی از آسیب رسیدن به محصولات شکننده کمک می کنند. علاوه بر این، از محصولات در برابر آلودگی ها و کثیف شدن نیز محافظت می کند.

ارائه لوکس و جذابیت محصول

این بسته بندی به عنوان ارائه اولیه یک محصول عمل می کند و آن را به یک ابزار بازاریابی حیاتی تبدیل می کند. یک بسته بندی که به خوبی طراحی شده باشد، باید علاقه خریداران را جلب و حفظ کند و احتمال تبدیل فروش را افزایش دهد. استفاده از کاغذ پوستی اختصاصی بر زیبایی محصول می افزاید و بسته بندی را لوکس می کند. کاغذهای پوستی شیک هستند و همچنین برند شما را در نظر مشتری یادآوری می کنند، که این یک ابزار تبلیغاتی قدرتمند و شیک است.

قابلیت استفاده و عملکرد مصرف کننده

بسته بندی کاربردی مزایای ارزش افزوده ای مانند سهولت استفاده و راحتی ذخیره سازی را ارائه می دهد. از نظر شکل، اندازه و کاربردی، بسته بندی باید بادوام، باز یا بسته شدن آسان و حمل راحت باشد. بسیاری از مشتریان کاغذهای پوستی را نگه داشته و بدور محصول در بسته بندی نگه می دارند تا محصول خریداری شده آسیب نبیند و در کمد یا کشو حفظ شود.

سازگار با محیط زیست و پایدار

برندهای دوستدار محیط زیست از بسته بندی های تجدیدپذیر، پلاستیک های زیستی قابل کمپوست و مواد بسته بندی بازیافتی یا زیست تخریب پذیر استفاده می کنند. بسته بندی سازگار با محیط زیست برای کاهش اتلاف منابع طبیعی برای تولید و آلودگی طراحی شده است. کاغذهای پوستی جزء بسته بندی های سازگار با محیط زیست، زیست تخریب پذیر و قابل بازیافت می باشند که برند شما را سبز و حامی محیط زیست نشان می دهند.

در مجموع، بسته‌ بندی یک محصول نقش خیلی مهمی در جذب مشتریان، برای خرید یک محصول خاص دارد. طراحی یک بسته بندی می تواند درک خریدار مبنی بر تازه، منحصر به فرد و جالب بودن یک محصول را افزایش دهد. این ادراکات به نوبه خود مستقیماً بر تصمیم خرید مشتری و به طور غیرمستقیم بر رضایت آن ها تأثیر می گذارد. از این رو، بسته ‌بندی برای خرده‌ فروشی بیش از چیزی برای نمایش یا نگهداری محصولات است. این بسته‌ بندی به محافظت از کالاها کمک می‌ کند، یک ابزار بازاریابی است، اطلاعات محصول را ارائه می ‌دهد و بر رفتار مصرف‌ کننده تأثیر می ‌گذارد.

خرید کاغذ پوستی طرحدار ۱۰۰ عددی از کجا؟

خرید کاغذ پوستی طرحدار ۱۰۰ عددی از کجا؟

اگر می خواهید در سریع ترین زمان معتبرترین و بهترین مجموعه برای ارائه خدمات در زمینه چاپ و بسته بندی (کاغذ پوستی آماده، جعبه آماده یا ساک دستی آماده) را پیدا کنید باید این نکته را در نظر بگیرید که تخصص و تعهد مجموعه، مهمترین ملاک انتخاب شما باشد.

حال اگر نظر کارشناسی ما را بخواهید؛ اگر بخواهیم یکی از مجموعه‌های متخصص در زمینه تولید و چاپ بسته بندی از جمله جعبه های آماده را به شما معرفی کنیم که سابقه فعالیت بیش از ۱۰ سال در این زمینه را دارند، می‌توانیم به مجموعه چاپ و تبلیغات پانیک https://panick.pro اشاره کنیم. این مجموعه فروش محصولاتی  مانند ساک دستی آماده، جعبه آماده، ساک پارچه ای آماده، کاغذ پوستی آماده، چاپ روبان در متراژ کم، فروش بند ساک دستی و خدمات مربوط به هدایای تبلیغاتی را را انجام می‌دهد. برای گرفتن مشاوره رایگان می‌توانید با شماره ۰۹۱۲۵۷۸۶۱۳۹ تماس حاصل فرمایید.

4/5 - (1 امتیاز)

تحریریه تکفای

گردآوری جدیدترین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری؛ نقد و بررسی گوشی ها، ساعت های هوشمند، بازی ها و برنامه های کاربردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید