رپورتاژ

معرفی تعمیر ماکروفر پاناسونیک و ناسیونال مایکروفیکس در تسنیم

به گزارش وب سایت تکفای و به نقل از خبرگزاری تسنیم، در این مطلب به معرفی و بررسی ویژگی های خدمات تعمیر ماکروفر پاناسونیک و ناسیونال مرکز تعمیر ماکروفر مایکروفیکس در تهران می پردازیم.

آیا تعمیرات مایکروفر و مایکروویو منزل تان ذهن شما را مشغول کرده است؟

اگر مایکروفر یا مایکروویو پاناسونیک و ناسیونال شما با مشکل روبرو شده است، به خیال راحت باشید؛ مرکز تعمیر ماکروفر مایکروفیکس (microwavefixer.com) با تیم متخصص و کارآزموده خود آماده خدمت‌رسانی به مشتریان عزیز است. تخصص اصلی ما در تعمیر مایکروفر پاناسونیک و ناسیونال است، و کارشناسان ما با تجربه در مرکز تعمیرات مایکروفیکس در تهران آماده به خدمت شما هستند.

تعمیرکاران ما در هر مکانی که شما انتخاب کنید، تعمیرات دستگاه شما را به بهترین شکل انجام خواهند داد. ما در این تعمیرگاه از قطعات اصلی استفاده کرده و تعمیرات را با ضمانت کامل و در کمترین زمان ممکن انجام می‌دهیم. رفع مشکلات مایکروفر شما توسط نمایندگی تعمیر ماکروفر مایکروفیکس ۱۲ ماه گارانتی دارد و در هر مرحله از پشتیبانی فنی و مشاوره ای با ما در ارتباط خواهید بود.

تمام خدمات ارائه شده به شما با فاکتور صادر می‌شود و نمایندگی تعمیر ماکروفر مایکروفیکس شعب فعال در تمام نقاط استان تهران دارد.

مرکز تعمیر مایکروفر ناسیونال و پاناسونیک در تهران تمام تلاش خود را به کار می‌بندد تا ایرادات قطعات دستگاه شما را برطرف نماید و حتی الامکان از تعویض آنها جلوگیری کند، تا هزینه‌های شما بهینه شود. این مرکز در تمام ساعات شبانه روز برای ارائه مشاوره و پشتیبانی به شما در دسترس است. کادر فنی مجرب مایکروفیکس دوره‌های ویژه در زمینه تعمیر مایکروفر و مایکروویوهای پاناسونیک و ناسیونال گذرانده‌اند و دارای تخصص کافی در این زمینه می‌باشند. نمایندگی تعمیر ماکروفر مایکروفیکس با کمترین هزینه و در سریع‌ترین زمان ممکن، تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین خدمات فنی به شما مشتریان عزیز می‌کند.

برخی از ایرادات و معایب دستگاه های شما در منزل و با ساده ترین روش ها قابل حل است. در زیر به برخی از هشدارهای مایکروفر و مایکروویو پاناسونیک و ناسیونال، معایب و نکات مهم نگهداری این دستگاه ها می پردازیم:

معایب معمول در تعمیر مایکروفر و ماکروویو پاناسونیک و ناسیونال

مشکلات و معایب معمول در تعمیر مایکروفر و ماکروویو پاناسونیک و ناسیونال و چگونگی رفع آن­ها

هنگامی که دستگاه مایکروفر پاناسونیک و ناسیونال کار نمی کند در ابتدا چه باید بکنیم؟

در ابتدا دستگاه را بررسی کنید تا در وضعیت آزمایشی قرار نداشته باشد. وقتی دستگاه در حالت DEMO است، تمام عملکردهای دستگاه قابل اجراست. ولی در این وضعیت چیزی گرم نمی شود. یک شیوه راحت برای سنجش حالت DEMO ، تنظیم زمان پخت و شروع به کار دستگاه است. در وضعیت دمو تایمر دستگاه سریع تر از حد معمول عمل شمارش معکوس را انجام می دهد. اگر مایکروفر شما در حالت آزمایشی است در مورد خارج کردن دستگاه از این حالت می توانید از دفترچه راهنمای مایکروفر کمک بگیرید و یا با مشاوران مرکز تعمیر مایکروفر و مایکروویو پاناسونیک و ناسیونال در تهران تماس بگیرید.

در هنگام کار از دستگاه دود خارج می شود:

اگر مایکروفر را 2-3 بار خاموش و روشن کنید مشکل حل می شود. اگر دستگاه در برنامه مایکرو دود تولید نمی کند و فقط در برنامه گریل و یا کانوکشن دود از دستگاه خارج می شود. با تمیز کردن چربی و غذاهای مانده از تمام قسمت های دستگاه، این ایراد برطرف و رفع می شود.

در هنگام کار با مایکروفر بوی سوختگی یا پلاستیک سوخته به مشام می رسد

برای جلوگیری از این مشکل، از ظرف های مخصوص مایکروفر بهره ببرید.

از درون دستگاه بوی نامطبوعی متصاعد می شود:

این بود ناشی از ماندن باقی غذا یا سوختن خرده پلاستیک های همراه غذاست که باعث بوی نامطبوع می شود

عملیات پخت غذا در مایکروفر به درستی انجام نمی شود:

اگر در حالی که دستگاه در حال پخت غذاست، درب فر را باز و بسته می کنید، این کار باعث می شود عملیات پخت و پز به خوبی انجام نگیرد.

مایکروفر کار می کند ولی غذا گرم نمی شود:

یک احتمال این است که حجم غذا زیاد باشد و به زمان بیشتری برای گرم شدن نیاز داشته باشد، یا داخل دستگاه کثیف باشد. در ضمن در ساعات اوج مصرف دستگاه از کارایی دستگاه کاسته می شود.در صورت خرابی هریک از قطعات دستگاه با نمایندگی تعمیر ماکروفر مایکروفیکس جهت رفع عیب مایکروفر پاناسونیک و ناسیونال خود تماس بگیرید.

مایکروویو جرقه می زند:

احتمال دارد ظرف فلزی یا لب پر در داخل مایکروویو قرار داده باشد یا داخل دستگاه مشکل اتصالی برق رخ داده باشد. احتمال کثیفی قطعات داخلی دستگاه را هم در نظر بگیرید.

سینی دستگاه چرخش ندارد:

ممکن است در درون محفظه مایکروویو، سینی و ریل زیر سینی کثیف باشد.

دستگاه روشن نمی شود:

از سلامت پریز برق مطمئن شوید. از سه راهی برای اتصال برق استفاده نکنید. اگر دستگاه در حالت قفل کودک باشد دستگاه روشن نمی شود. قفل کودک را به مدت 5 ثانیه فشار دهید تا حالت قفل کودک بی اثر شود.

صدای زیاد دستگاه:

وضعیت ریل و سینی را بررسی کنید. از تمیز بودن ریل سینی اطمینان پیدا کنید. از قرار دادن ظروف سنگین روی ریل سینی پرهیز کنید. احتمال دارد صدا از فن دستگاه باشد. در حالت ماکرو از سه پایه حتما بهره ببرید.

کار نکردن گریل دستگاه:

احتمال دارد در ترموستات یا برد و یا المنت ایرادی باشد. برای این منظور و بررسی این مورد می توانید با مرکز تعمیر مایکروفر و مایکروویو پاناسونیک و ناسیونال در تهران تماس حاصل فرمایید.

لامپ مایکروویو کار نمی کند:

در صورتی لامپ به هیچ وجه کار نمی کند؟ف احتمال زیاد لامپ سوخته است. اگر چشمک می زند باید لامپ را تعویض کرد، و اگر نور آن کم شده به تنظیمات دستگاه ارتباط دارد. تعویض لامپ دستگاه به راحتی قابل انجام است. به دلیل اینکه لامپ در نزدیکی خازن تعبیه شده است. و احتمال ایجاد ایراد در این قسمت ها نیز وجود دارد. پس بهتر است با مراکز تعمیرات مایکروفر و مایکروویو پاناسونیک و ناسیونال در سطح تهران تماس بگیرید. در برخی موارد لامپ به دلیل استفاده دستگاه در حالت قدرت کم، کم نور شده است.

دستگاه هنگام کار، خاموش می شود:

شاید قفل درب دستگاه معیوب شده است یا قطعات فن موتور، ترانسفورمتر یا تاچ بد دستگاه ایراد پیدا کرده است. احتمالا به دلیل بهره بردن مداوم ودر طول زمان، قطعاتی مثل سوئیچ ها و خازن ها فرسوده شده باشند.

پاور دستگاه کار نمی کند:

در این صورت یک پیام در صفحه نمایشگر دستگاه روئیت خواهد شد که به راحتی رفع عیب می شود. در ضمن شما با تماس با نمایندگی تعمیر ماکروفر مایکروفیکس می توانید به سرعت و با کم ترین هزینه نسبت به تعمیر دستگاه خود اقدام کنید.

معیوب شدن قفل درب دستگاه:

وقتی که قفل درب دستگاه را می بندید در حالی که لامپ همچنان روشن است؛ این به معنای معیوب شدن آن است. قفل درب بیشتر بر اثر استفاده مداوم و فشار زیاد در حین باز و بسته کردن، دچار ایراد می شود. شما می توانید برای رفع این ایراد با مرکز تعمیر مایکروفر و مایکروویو پاناسونیک و ناسیونال در تهران تماس گرفته و از مشاوره های تخصصی این مرکز بهره مند شوید.

دستگاه در هنگام کار، صدا می دهد:

یکی از علل صدای دستگاه می تواند از معیوب بودن خازن باشد که باید هر چه سریع تر خازن معیوب تعویض گردد.

از چه طریقی از نحوه تعمیر مایکروفر یا مایکروویو پاناسونیک و ناسیونال مطلع شویم؟

نمایندگی تعمیر مایکروفر مایکروفیکس (microwavefixer.com) با سابقه ای درخشان در زمینه تعمیرات مایکروویوهای پاناسونیک و ناسیونال، با اعتماد به تیمی ماهر و فعال در تمام ساعات شبانه روز، آماده به ارائه خدمات به مشتریان عزیز می‌باشد. تخصص فنی متخصصان ما این امکان را فراهم می‌سازد که دلایل خرابی دستگاه شما را با دقت ثبت نموده و پس از پذیرش در مرکز تعمیر، تحت نظر متخصصان ما قرار گیرد. عیب یابی دستگاه شما توسط تیم تعمیر مایکروفر و مایکروویو پاناسونیک و ناسیونال در تهران، با سرعت و دقت انجام خواهد شد و هزینه و زمان لازم برای عیب یابی به شما اطلاع داده خواهد شد.

پس از اتمام عملیات تعمیر، تحویل دستگاه به شما توسط مشاوران ما با دقت انجام خواهد شد. اطلاعات مربوط به نحوه تحویل، آدرس و زمان تحویل نیز توسط مشاوران ما به شما اعلام خواهد شد. تیم متخصص ما با دقت و حساسیت کامل به تعمیر دستگاه شما می‌پردازد، تا اطمینان حاصل شود که پس از تحویل دستگاه، شما از عملکرد بهینه و رضایتمندی کامل بهره‌مند گردیده‌اید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

4.5/5 - (2 امتیاز)

تحریریه تکفای

گردآوری جدیدترین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری؛ نقد و بررسی گوشی ها، ساعت های هوشمند، بازی ها و برنامه های کاربردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید