رپورتاژ

چگونه با مدرک فنی و حرفه ای icdl مهاجرت کنیم؟

ما در آموزشگاه جامع پرداز دانا سعی کردیم برای گرفتن مدرک icdl بدون کلاس و غیرحضوری راهی مطمئن و البته قانونی را به شما پیشنهاد دهیم. با استفاده از بسته آموزشی مهارت های هفتگانه کامپیوتری، مدت زمان گرفتن مدرک icdl برای شما به نسبت دیگران به حداقل خواهید رسید.

آزمون آنلاین کاربر ICDL با مدرک فنی و حرفه ای که از سوی آموزشگاه فنی و حرفه ای جامع پرداز دانا (آکادمی آریاداناک) طراحی شده و اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که نیاز به اخذ مدرک icdl فوری و با کمترین هزینه را دارید؛ اما فرصت شرکت در کلاس های حضوری را ندارید و به صورت تئوری یا تجربی مهارت های هفتگانه icdl را آموزش دیده اید می توانید در این آزمون شرکت نمایید.

ما در آموزشگاه جامع پرداز دانا سعی کردیم برای گرفتن مدرک icdl بدون کلاس و غیرحضوری راهی مطمئن و البته قانونی را به شما پیشنهاد دهیم. با استفاده از بسته آموزشی مهارت های هفتگانه کامپیوتری، مدت زمان گرفتن مدرک icdl برای شما به نسبت دیگران به حداقل خواهید رسید.

این آزمون به صورت آنلاین و غیر حضوری بوده و تمامی افراد در سراسر کشور می توانند به وسیله یک موبایل یا تبلت و یا رایانه شخصی و بهره مندی از اینترنت در این آزمون شرکت کرده و با کسب نمره قبولی مدرک معتبر فنی و حرفه ای را دریافت کنند.

برای شرکت در آزمون آنلاین کاربر ICDL می توانید اینجا را کلیک کنید.

شما می توانید با استفاده از کد icdl30  تا پایان شهریور ماه 1402 از تخفیف 30 درصدی شرکت در این آزمون هم بهره مند شوید.

به این مهارتهای هفتگانه کامپیوتری در داخل اروپا ECDL و در خارج اروپا ICDL گفته می شود. گواهینامه کاربر ICDL مدرکی معتبر و مورد تایید ۱۴۹ کشور جهان، سازمان های بین المللی، ادارات و … است. این استاندارد پس از گذراندن ۷ مرحله آموزش به کاربر داده خواهد شد.

در حال حاضر مهارت های هفت گانه رایانه به مدرک استانداردی تبدیل شده که در کشورهای غیراروپایی کاربرد دارد و برنامه درسی آن مشابه دروس ECDL است. به همین دلیل هم داشتن مدرک این مهارت ها میتواند در پیشرفت و تثبیت جایگاه شغلی شما موثر باشد.

آزمون آنلاین کاربر ICDL با مدرک فنی و حرفه ای چه کاربردی دارد؟

مدرک icdl یا همان مهارت های هفتگانه کامپیوتر برای کاریابی، مهاجرت، شرکت در آزمون های استخدامی و … به کار می رود و مدرک مهمی است که داشتن آن تقریبا برای تمامی آزمون های استخدامی اجباری شده و وجود آن در رزومه شما الزامیست.

هرچند مدرک icdl فنی حرفه ای از اعتبار بین المللی برخوردار است اما مدرک آموزشگاهی جامع پرداز دانا نیز اعتبار بالایی در کشور دارد. از موسساتی که مدرک icdl آموزشگاه فنی و حرفه ای را معتبر دانسته و قبول کرده اند می توان موارد زیر را نام برد:

حکم سردفتری و دفتر یاری

اداره ثبت و اسناد

قوه قضاییه و شورای حل اختلاف

شرکتهای بیمه

شهرداری ها

ادارات برق و گاز و …

شرکت نفت

نیروهای مسلح

نیروی انتظامی

شرکتهای خصوصی

آموزش و پرورش

آزمون آنلاین کاربر ICDL با مدرک فنی و حرفه ای چه کاربردی دارد؟

چه کشورهایی مدرک فنی و حرفه ای را تایید می‌کنند و پذیرش مهاجر دارند؟

حتما برای شما هم که دارای مدرک فنی و حرفه ای هستید این سوال پیش آمده که چه کشورهایی مدرک فنی و حرفه ای را تایید می‌کنند؟

یکی از مدارکی که بسیاری از افراد دارای آن هستند، مدرک فنی و حرفه ای است. این مدرک را کسانی اخذ کرده اند که خواسته اند پس از یک دوره کوتاه تحصیلی وارد بازار کار خود بشوند.

می‌خواهیم بدانیم که چه کشورهایی مدرک فنی و حرفه ای را تایید می‌کنند و برای مشاغل مختلف، درخواست نیرو دارند. مهاجرت با مدرک فنی و حرفه ای، به تنهایی کافی نمی‌باشد و دارای شرایط خاصی است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

در این مقاله، سعی شده است تا راهنمایی های لازم برای افرادی که می‌خواهند با این مدرک مهاجرت کنند را داشته باشیم. همچنین کمک خواهیم کرد که بهترین کشور را برای با توجه به شرایط خود، انتخاب کرده و نسبت به مهاجرت اقدام کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا راهنمای کاملی از این موضوع را برایتان ارائه دهیم.

همان طور که گفتیم، بسیاری از افراد این سوال را دارند که چه کشورهایی مدرک فنی و حرفه ای را تایید می‌کنند و نیاز به چه میزان سابقه کاری دارند.

لازم به ذکر است که بگوییم، مدرک فنی و حرفه ای شما باید به گونه ای باشد که قابل ترجمه باشد. همچنین در صورت داشتن تخصص در حرفه مورد نظر، شانس پیدا کردن کار برایتان بسیار افزایش پیدا خواهد کرد.

مهاجرت با مدرک فنی و حرفه ای، به گونه ای مهاجرت کاری است. یعنی شما با پیدا کردن کار، ویزای کار در کشور مقصد را دریافت خواهید کرد و به راحتی به کار خود شروع خواهید نمود. البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که آشنایی نسبی با زبان کشور مقصد، می‌تواند کمک کننده شما باشد و یک مزیت محسوب شود.

مهاجرت با مدرک فنی و حرفه ای از طریق تحصیل در دانشگاه

حال می‌خواهیم بگوییم که چه کشورهایی مدرک فنی و حرفه ای را تایید می‌کنند و می‌توان علاوه بر کار، تحصیل نیز نمود. کشور هایی مانند آلمان، استرالیا و کانادا که امکان مهاجرت از طریق سابقه کار و مهارت فنی را فراهم کرده اند، مهاجرت تحصیلی را نیز به بسیاری از مهاجران واجد شرایط، مهیا کرده اند.

کسانی که می‌خواهند با مدرک فنی و حرفه ای خود مهاجرت کرده و به تحصیل خود ادامه دهند، باید به نکات مهمی توجه داشته باشند. برای مثال، بسیاری از دانشگاه ها، مدارک فنی و حرفه ای ۱۱ ساله و بسیاری نیز ۱۲ ساله را پذیرش می‌کنند. باید حتما قبل از اقدام به مهاجرت، به این نکات توجه داشت تا بعدا دچار مشکل نشویم.

مهاجرت با مدرک فنی و حرفه ای از طریق تحصیل در دانشگاه

بهترین کشورها برای مهاجرت با مدرک فنی و حرفه ای

بسیاری از افراد دوست دارند تا پس از دریافت مدرک خود، وارد بازار کار شوند. این افراد پس از این که در کشور خود کار کردند و سابقه کاری خوبی را برای خود ساختند، می‌توانند به کشورهایی مانند آلمان، کانادا، آمریکا و یا استرالیا مهاجرت کنند.

این کشور ها امکان پیدا کردن کار با مدرک فنی و حرفه ای را به مهاجران خود داده اند. البته، نسبت به شرایط افراد، باید در انتخاب کشور دقت کنند. زیرا شرایط اقتصادی و هزینه های کشور مقصد و همچنین زبان کشور مقصد نیز از اهمیت زیادی برخوردار است.

رشته هایی که بیشترین بازار کار را در کشورهای مقصد دارند، رشته های عکاسی، خیاطی، برق و الکترونیک و کامپیوتر است. این رشته ها در تمام کشور ها از اهمیت ویژه ای برخوردار هستند.

کشورهایی مانند اتریش، ترکیه و فرانسه نیز از جمله کشور هایی هستند که با این رشته های تحصیلی، پذیرش مهاجر دارند. البته، شرایط پذیرش در کشور ترکیه نسبت به سایر کشورها راحت تر است.

برای شرکت در آزمون آنلاین کاربر ICDL می توانید اینجا را کلیک کنید.

شما می توانید با استفاده از کد icdl30  تا پایان شهریور ماه 1402 از تخفیف 30 درصدی شرکت در این آزمون هم بهره مند شوید.

4/5 - (1 امتیاز)

تحریریه تکفای

گردآوری جدیدترین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری؛ نقد و بررسی گوشی ها، ساعت های هوشمند، بازی ها و برنامه های کاربردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید