رپورتاژ

راهنمای خرید پکیج آموزش آیلتس برای سطح مبتدی تا پیشرفته

آیلتس یکی از بهترین آزمون های بین المللی است که سطح زبان انگلیسی شما را نشان می دهد. در این مقاله قصد داریم یکی از شگفت انگیزترین پکیج های آموزش آیلتس برای سطح مبتدی تا پیشرفته را به شما معرفی کنیم. امید است که با راهنمایی گفته شده در این صفحه، انتخاب درست را در مسیر مهاجرت خود بردارید.

صفر تا صد آیلتس

سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی (IELTS) برای کمک به مهاجرت کاری، تحصیلی یا مهاجرت به کشوری که زبان انگلیسی زبان اصلی آن است، طراحی شده است. IELTS در سراسر جهان به عنوان مدرکی برای اثبات توانایی برقراری ارتباط به زبان انگلیسی به عنوان زبان دوم در سطح نمره گروهی که در آزمون خود به دست آورده اید، شناخته می شود. کشورهایی مانند استرالیا، کانادا، نیوزلند، بریتانیا و ایالات متحده از جمله مهمترین مقصد مهاجران هستند.

در آزمون آیلتس، توانایی شما در گوش دادن (Listening)، خواندن (Reading)، نوشتن(Writing) و صحبت کردن (Speaking) مورد ارزیابی قرار می گیرد. آیلتس از نمره 1 الی 9 درجه بندی می شود. ایده‌آل ترین نمره برای مهاجرت نمره 6.5 الی 7 است. برگذار کنندگان آیلتس شورای بریتانیا، IDP استرالیا و انتشارات دانشگاه کمبریج است.

 • مهارت شنیداری – برای اینکه ببینید چقدر ایده ها را درک می کنید، نظرات را تشخیص می دهید و توسعه یک استدلال را متوجه می شوید.
 • مهارت Reading – برای اینکه ببینید چقدر خوب حس کلی، ایده‌های اصلی و جزئیات متن را متوجه می شوید و همچنین میزان استنباط‌ها و نظرات نویسنده را چقدر درک می‌کنید.
 • مهارت نوشتاری – برای اینکه ببینید چقدر خوب و با دقت انشاء می نویسید، ایده های خود را سازماندهی می کنید و از واژگان و دستور زبان گسترده استفاده می کنید.
 • مهارت Speaking – برای اینکه ببینید چقدر می توانید نظرات و اطلاعات خود را در مورد موضوعات روزمره و تجربیات رایج به اشتراک بگذارید و نظرات خود را بیان و توجیه کنید.

دو ماژول از آزمون آیلتس وجود دارد – آیلتس آکادمیک و آیلتس جنرال. آیلتس آکادمیک همانطور که نامش مشخص است، برای افرادی است که می خواهند در یک کشور انگلیسی زبان تحصیل کنند. آیلتس جنرال برای افرادی است که مایل به کار یا مهاجرت به انگلستان، استرالیا، کانادا یا نیوزلند هستند.

چرا باید در آزمون آیلتس شرکت کنیم؟

اگر به دنبال کار، زندگی یا تحصیل در یک کشور انگلیسی زبان هستید، باید از سطح زبان انگلیسی قابل قبولی برخوردار باشید. توانایی برقراری ارتباط به زبان مادری کشوری که می خواهید در آن کار یا تحصیل کنید، دارای مزیت‌های فراوانی است. همچنین برای فرصت های شغلی و ادغام در جامعه ضروری است.

آیلتس محبوب ترین آزمون برای کسانی است که به دنبال مهاجرت به هلند، آلمان، ایتالیا، سوئد و سایر کشورهای اروپایی هستند. بیش از 11000 کارفرما، دانشگاه، مدرسه و سازمان مهاجرتی از جمله 3400 موسسه در ایالات متحده آمریکا آن را در سطح جهانی به رسمیت می شناسند.

نخستین گام برای شروع یادگیری آیلتس

اولین قدم در یادگیری آیلتس، انجام تعیین سطح زبان انگلیسی است. اگر ندانید که الان در چه سطحی هستید، منابع و آموزش های صحیح و متناسب را انتخاب نمی کنید. در حقیقت برای هر سطح از زبان انگلیسی، کتاب‌ها جزوات، ویدیوها و پادکست متفاوتی وجود دارد و شما همیشه باید براساس سطح خودتان منابع آیلتس را انتخاب کنید.

بهترین پکیج آموزش آیلتس

بهترین پکیج آموزش آیلتس

آماده شدن برای آزمون آیلتس ممکن است دشوار به نظر برسد، اما با بهترین پکیج آموزش آیلتس جای نگرانی نیست. تا زمانی که صبر، تمایل به یادگیری و اراده داشته باشید، به خوبی خواهید توانست نمره بالا بدست بیاورید. پکیج آموزش آیلتس به شما کمک می کند تا مطالب مطرح شده در آزمون را بهتر درک کنید، نمره بالایی کسب کنید و از دیگران متمایز شوید. اما این پکیج آیلتس چیست!

پکیج آموزش آیلتس سایت Zandi English همه آن چیزی که شما نیاز دارید را در اختیار شما می گذارد. این پکیج طلایی، تمامی مهارت های آیلتس از جمله Listening ، Reading ، Writing و Speaking را از مبتدی تا پیشرفته آموزش می دهد و شما را به نمره بالای 7 می رساند.

در پکیج عضویت طلایی استاد زندی، بیش از 100 ویدیو و جزوه ارزشمند تهیه شده، که تمامی آنها به‌صورت کاملاً حرفه‌ای و هوشمند برای موفقیت شما زبان آموزان عزیز در آزمون آیلتس فراهم‌شده است. تردید نکنید که با خرید این پکیج آموزش IELTS شگفت‌انگیز و دانلود تمام فایل‌های مهارت‌های آزمون آیلتس، به هیچ منبع و کلاس دیگری برای آزمون خود احتیاج نخواهید داشت. از جمله ویژگی های این پکیج عبارت است از:

 • یادگیری تکنیک های آیلتس
 • فرمول های پیشرفته برای مهارت Writing
 • 20 ساعت ویدیو رایتینگ آیلتس
 • گرامر آیلتس از مبتدی تا پیشرفته
 • تقویت واژگان سطح بالا برای آیلتس
 • نحوه پیدا کردن کلیدواژه در ریدینگ
 • انواع سوالات بخش Listening و Reading

آموزش ریدینگ آیلتس

در پکیج آموزش ریدینگ آیلتس استاد زندی که برخی از درس های آن به صورت رایگان آمده است، همه تکنیک ها و روش ها را به شما یاد داده شده تا در این مهارت نمره قابل قبولی بدست آورید. بدون شک یکی از بی‌نظیرترین آموزش‌های طبقه بندی شده مهارت Reading آیلتس را در سایت Zandi English پیدا می‌کنید.

در پکیج Reading ، شما می توانید علاوه بر تکنیک ها، دو مجموعه لغات ضروری آیلتس و 1100 واژه ضروری را دانلود و مطالعه کنید. هر دو بسته لغات به صورت ویدیو، Audio و جزوه pdf است و کمک شایانی به شما می کند تا نمره خود را افزایش دهید. در مهارت ریدینگ تکنیک ای به عنوان paraphrase وجود دارد که به معنی “دو جمله با مفهوم یکسان اما کلمات متفاوت” است. به همین دلیل است که در ریدینگ آیلتس، شما یک کلمه را در متن می بینید، اما مترادف آن در سوال آمده است. بنابراین برای پاسخ دادن به این سوالات، باید با طیف گسترده‌ای از لغات آشنا باشید.

 • ویدیو تکنیک های ریدینگ به مدت چهار ساعت
 • بسته 1100 واژه بارونز به مدت 9 ساعت
 • آموزش تست زنی و پاسخ به سوالات
 • نحوه پاسخ دادن به سوالات True/False/Not Given
 • بررسی سوالات چالشی Match Heading
 • نحوه تند خوانی متن ریدینگ و پیدا کردن سریع جواب
 • پیدا کردن کلیدواژه ها در متن و سوال

همه این موارد فقط قطره ای از مشخصات پکیج استاد زندی است، برای کسب اطلاعات بیشتر حتما از سایت ایشان دیدن کنید. شما می توانید با سرچ Zandi English در گوگل، سایت را پیدا کنید.

آموزش لیسنینگ آیلتس

بخش مهارت شنیداری در سال های اخیر بسیار چالشی شده است. مثلاً سرعت حرف زدن مکالمات گویندگان تقریباً نیم برابر بیشتر از سابق است، به همین جهت، باید آموزش هایی را ببینید تا رشته کلام از دست تان در نرود.

در پکیج Listening استاد زندی، تمرین های فراوانی برای برطرف کردن نقاط ضعف شما گنجانده شده است. همه این درس ها قطره قطره نمره و مهارت شما را در IELTS Listening بالا می برد. این پکیج از سیر تا پیاز مهارت لیسنینگ را آموزش می دهد و شما برای کسب نمره بالای هفت آماده می کند. از جمله درس های این پکیج عبارتند از:

 • بسته 1200 لغت غلط انداز برای تمرین دیکته
 • کلمات و لغات مربوط به سوالات Lable a map
 • دانلود پادکست برای تقویت زبان انگلیسی
 • آموزش تکنیک Distractors در سوالات Gap-fill و Matching
 • نحوه پاسخگویی به سوالات Multiple Choice سه و پنج گزینه ای

آموزش رایتینگ آیلتس

آموزش رایتینگ آیلتس

رایتینگ آیلتس به دو بخش Task 1 و Task 2 تقسیم می شود. در Task 2 ماژول جنرال و آکادمیک یکسان است، اما برای Task 1 متفاوت هستند.

در ماژول Task 1 General شما باید یک نامه بنویسید. اولین کاری که باید انجام دهید این است که لحن و سبک نامه را تشخیص دهید. نوع نامه در IELTS جنرال بسیار اهمیت دارد. اگر نامه به “دوست” ارسال شده باشد، حتی اگر نامه به یک دوست در یک محتوای تجاری باشد، همیشه informal است، اما اگر به رئیس، مدیر، شورای محله، سردبیر روزنامه و غیره نوشته شود، سبک نامه Formal است.

در ماژول Task 1 Academic شما باید یک گزارش از نمودار داده شده بنویسید. نمودار ها بصورت استاتیک یا داینامیک هستند. لغات مختلفی برای نوشتن این رایتینگ وجود دارد که همگی در پکیج طلایی سایت Zandi English توضیح داده شده است. همچنین گرامر این بخش بسیار مهم است، زیرا اگر به درستی استفاده نکنید، نمره‌ی به شدت پایینی خواهید گرفت.

پکیج رایتینگ Zandi English شما را برای کسب نمره بالای 7 آموزش می دهد. این پکیج ویژگی های فراوانی دارد از جمله:

 1. در مجموع 52 درس برای Task 1 ماژول جنرال و آکادمیک
 2. 26 درس برای جنرال و 26 درس برای آکادمیک
 3. بیش از 12 ساعت ویدیو برای Task 1
 4. لغات تاپیک های مختلف
 5. حدود 8 ساعت ویدیو Task 2
 6. گرامر پایه تا پیشرفته

آموزش اسپیکینگ آیلتس

در آزمون آیلتس، معمولاً از شما خواسته می‌شود تا شخصی، مکانی، شیء، فعالیتی و حادثه ای را توصیف کنید. مثلاً برای شخص/person می تواند یکی از اعضای خانواده، یک دوست، یک شخصیت تاریخی یا حتی یک فرد مشهور باشد. در این مدل سوالات شما نیاز دارید که درباره Personality و Character صحبت کنید. در پکیج آموزش اسپیکینگ آیلتس سایت Zandi English شش دسته بندی برای کسب نمره بالای 7 آمده است.

شما باید از ایده های یکسان برای جواب دادن به سوالات اسپیکینگ آیلتس استفاده کنید. اگر برای هر سوال یک جواب متفاوت بدهید، روانی و انسجام خود را از دست می دهید.

سخن آخر

مخاطبان آیلتس به دو گروه تقسیم می شوند.

 1. دسته اول کسانی هستند که ابتدای کار هستند و نمی دانند از کجا و با چه منابعی شروع کنند.
 2. دسته دوم کسانی اند که ماه هاست در حال مطالعه اند، اما هنوز نتیجه دلخواه خود را نگرفته اند.

در هر دسته ای که هستید فرقی ندارد، با پکیج آموزش آیلتس سایت Zandi English به بالاترین نمره آیلتس میرسید. همه آن چیزی که شما نیاز دارید در این بسته آموزشی گفته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت سر بزنید و درس های رایگان را مشاهده کنید. در انتها می توانید خرید کنید و تمامی فایل ها را از کاربری دانلود کنید.

4/5 - (1 امتیاز)

تحریریه تکفای

گردآوری جدیدترین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری؛ نقد و بررسی گوشی ها، ساعت های هوشمند، بازی ها و برنامه های کاربردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید