رپورتاژ

قیمت و سفارش چاپ هولوگرام امنیتی فوری تعداد کم از کجا؟

چاپ هولوگرام ابزاری برای نشان دادن اصالت کالا و بالابردن ارزش برند به شمار می آید. برچسب ‌های هولوگرام سفارشی، برچسب ‌های امنیتی هستند که می ‌توانند با اطلاعات چاپی، مانند آرم ‌های شرکت و سریال ‌سازی، سفارشی شوند. این هولوگرام ها می توانند یک لایه اضافی برای محافظت از لایه دوم محصول شما در نظر گرفته شوند.

فناوری هولوگرام چگونه کار می کند؟

هولوگرام ها با ثبت پرتوهای لیزر و انعکاس آن ها بر روی سطح خاصی ایجاد می شوند. از آنجایی که لیزر چندین بار منعکس می شود، نور به طور فزاینده ای منحرف می شود. هنگامی که نور به دوربین برخورد می کند، به یک تصویر کاملاً واضح تبدیل می شود. برای ایجاد تصور جزئیاتی مانند کلمات یا تصاویر، سطح هولوگرام با پوشش خاصی که این نور را به عقب منعکس می کند، ایجاد می شود. این فرآیند به هولوگرام اجازه می دهد تا تصویری بدون اندازه یا شکل تعیین شده ایجاد کند.

چندین روش مختلف برای استفاده از فناوری هولوگرام وجود دارد. رایج ترین روش استفاده از تصاویر هولوگرام روی بسته بندی یا نمایشگر نقطه فروش (POS) است. در این مورد، خرده فروشان می توانند هولوگرام هایی ایجاد کنند که یک محصول خاص را برجسته می کند. آن ها همچنین می توانند از تصاویر هولوگرام به عنوان راهی برای افزایش حس یک تجربه خرید استفاده کنند. مشتریان ممکن است بتوانند هولوگرام ‌ها را در حین مرورگر لمس کنند، یا ممکن است بتوانند در طول فرآیند پرداخت، هولوگرام‌ ها را دور بزنند.

چاپ هولوگرام برای خرده فروشی

در چند سال گذشته، چاپ هولوگرام افزایش قابل توجهی در محبوبیت داشته است. این روش چاپ چندین مزیت را برای خرده فروشان ارائه می دهد، از جمله توانایی ایجاد هولوگرام های با کیفیت بالا با قیمت های مقرون به صرفه. در عین حال، این فرصت را برای برندها فراهم می کند تا از رقبا متمایز شوند. ممکن است متوجه فناوری جدید هولوگرام در قفسه فروشگاه ها یا آنلاین شده باشید. این هولوگرام ها برای ایجاد یک تجربه واقعی طراحی شده اند و به مشتریان بینشی در مورد محصولی که خریداری می کنند، می دهند.

برای ایجاد تصاویر هولوگرافیک برای خرده فروشی، بازرگانان می توانند از چاپ دیجیتال یا چاپ سیلک استفاده کنند. چاپ دیجیتال مقرون به صرفه است و در طیف گسترده ای از فناوری های چاپ در دسترس است. در همین حال، چاپ افست نیز بسیار موثر است، اما به طور قابل توجهی گران تر است. همانطور که ممکن است متوجه شده باشید، خرده فروشان بیشتری به هولوگرام روی می آورند. آن ها تعدادی مزیت را ارائه می دهند. به عنوان مثال، آن ها می توانند محصولات را برای مشتریانی که نیازهای دسترسی دارند، در دسترس تر کنند. آن ها همچنین می توانند تعامل مشتری را افزایش دهند و به نظر برسد که مشتریان واقعاً با محصول مورد علاقه خود در تعامل هستند.

چاپ لیبل هولوگرام برای بسته بندی چگونه است؟

چاپ لیبل هولوگرام برای بسته بندی چگونه است؟

تکنولوژی چاپ لیبل نیز شاهد افزایش قابل توجهی در محبوبیت است. چاپ لیبل هولوگرافی که توسط اکثر شرکت های چاپ ارائه می شود، روشی مقرون به صرفه برای چاپ تصاویر با کیفیت بالا بر روی بسته بندی است. این ممکن است شامل تصاویر محصول، اطلاعات تغذیه ای یا سایر اطلاعات مرتبط باشد. در نتیجه، این بسته می‌ تواند حتی برای مشتریان جذاب ‌تر باشد و به آن ها امکان می‌ دهد تا خرید بسیار سریع ‌تری انجام دهند.

چاپ لیبل هولوگرام ممکن است راه حل ساده ای به نظر برسد، اما مزایای زیادی دارد. اول می تواند محصولات شما را در قفسه برجسته کند. دوم می تواند دسترسی به محصولات شما را آسان تر کند و رضایت مشتری را افزایش دهد. و در نهایت، می تواند دید برند و شناخت محصول را افزایش دهد.

کاربرد بج سینه برای حضور در نمایشگاه ها چیست ؟

بج سینه یکی از کالاهای پر مصرفی است که اغلب در همایش ها و نمایشگاه ها برای شناخت بیشتر برند به کار می رود. بج سینه اغلب با نام های بج کت، اتیکت سینه یا دکمه سینه نیز شناخته میشود. حداقل سفارش این بج های سینه ۱۰ عدد است و در کمترین زمان آماده می شود. برای گرفتن مشاوره رایگان و یا ثبت سفارش خود با شماره ۰۹۱۲۱۷۱۵۰۳۲ در تماس باشید.

اهمیت استفاده از برچسب های هولوگرام در برند شما چیست؟

اهمیت استفاده از برچسب های هولوگرام در برند شما چیست؟

همه برندها در معرض خطر جعل هستند و برچسب های هولوگرام به شما کمک می کند با افزودن ویژگی هولوگرام امنیتی بالاتر به محصولات خود از یکپارچگی برند خود محافظت کنید. برچسب هولوگرافیک حاوی چیزی بیش از چیزی است که یک چشم می تواند ببیند، به همین دلیل است که هولوگرام های امنیتی به سختی قابل تکرار هستند و به عنوان راه حل احراز هویت محصول استفاده می شوند.

یک کسب و کار به دلیل افزایش موارد تقلبی می تواند زیان های سنگینی داشته باشد، با این حال افزودن یک برچسب هولوگرام به محصولات آن ها می تواند به لطف فناوری نوآورانه آن ها با الگوی رمزگذاری شده و رمزگذاری اطلاعات محصول، به یک راه حل قدرتمند تبدیل شود. یک برچسب هولوگرام را فقط می توان با استفاده از هولوگرام اصلی تکرار کرد، در نتیجه بسیاری از جعل کنندگان با دیدن هولوگرام امنیتی روی محصولات منصرف می شوند.

همانطور که می دانید برچسب های هولوگرام برای انواع صنایع قابل استفاده هستند. از داروسازی، مواد غذایی و زیبایی گرفته تا الکترونیک، منسوجات و مواد شیمیایی. یک برچسب هولوگرافی منحصر به فرد ارزش درک شده بالاتری را برای مشتریان ایجاد می کند.

همچنین، از برچسب های هولوگرام می توان برای احراز هویت اسناد رسمی، کارت های عضویت، بلیط های رویداد، کوپن ها و هر محصولی که نیاز به محافظت تقلبی دارد، استفاده کرد. از برچسب‌ های هولوگرام می ‌توان به ‌عنوان ابزار نهایی برای تکمیل بسته ‌بندی و ارتقای برند با افزودن ویژگی برای جذابیت قفسه استفاده کرد.

برچسب های هولوگرافیک روشی مقرون به صرفه برای محافظت، تبلیغ و احراز هویت محصولات شما ارائه می دهند و بسیار متنوع هستند. استفاده از برچسب هولوگرافیک روی محصولات شما طراحی چشم نوازی را به همراه دارد و در عین حال امنیت برند را در برابر تقلبی حفظ می کند.

بسیاری از برندهای معروف دنیا از هولوگرام های امنیتی بر روی محصولات خود استفاده می کنند. به همین دلیل است که افزودن یک برچسب هولوگرافیک به بسته بندی و محصولات شما به افزایش ارزشی که مصرف کنندگان از برند شما درک می کنند، کمک می کند.

همچنین برچسب های هولوگرافی کاملا سفارشی شده اند. با افزودن یک هولوگرام امنیتی منحصر به فرد به بسته بندی خود، محصولات شما را از رقبای خود متمایز می کند. هنگامی که مصرف کنندگان یک برچسب هولوگرافی روی محصولات می بینند، تصور می کنند که محصولات دارای استاندارد بالاتری نسبت به محصولات بدون برچسب هولوگرافی هستند.

با ارائه طیف گسترده ای از راه حل های هولوگرام امنیتی مانند برچسب های هولوگرافی که محصولات شما را از تقلبی ایمن می کند، به شما در محافظت و حفظ نام تجاری خود کمک کنیم. برچسب‌ های هولوگرام ما دارای جوهرهای مختلف، لایه‌ های شفاف، اندازه ‌های قالب سفارشی و سایر پس ‌زمینه ‌های هولوگرافیک هستند.

چاپ هولوگرام فوری ارزان از کجا ؟

اگر برای شما نیز دغدغه است که هدایای تبلیغاتی خود را از یک فروشگاه معتبر خریداری کنید، ما به شما پیشنهاد می کنیم که از یکی از معتبرترین فروشگاه های هدایای تبلیغاتی در ایران یعنی مجموعه بهار گیفت بازدید کنید.

هدایای تبلیغاتی بهار گیفت ارائه دهنده انواع هدایای تبلیغاتی ارزان، هدایای تبلیغاتی نمایشگاهی، هدایای تبلیغاتی مهندسی، هدایای تبلیغاتی نوروزی، هدایای تبلیغاتی الکترونیکی دیجیتال که از انواع این هدایا می توان به بج سینه، پوشه دکمه دار، خودکار تبلیغاتی، آفتابگیر ماشین تبلیغاتی، چاپ تیشرت تبلیغاتی، چاپ پرچم تبلیغاتی، ساعت دیواری تبلیغاتی، لیوان تبلیغاتی ماگ، سررسید و تقویم رومیزی و دیواری، انواع تندیس و کاپ قهرمانی، لوح تقدیر، جلد لوح تقدیر، فلش تبلیغاتی و پاور بانک تبلیغاتی و … می باشد، می توان اشاره کرد.

شما می توانید با مراجعه به سایت https://www.bahargift.com از نمونه کارهای این فروشگاه دیدین کنید و با شماره گیری ۰۹۱۲۱۷۱۵۰۳۲ از مشاوره رایگان بهره ببرید.

4/5 - (1 امتیاز)

تحریریه تکفای

گردآوری جدیدترین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری؛ نقد و بررسی گوشی ها، ساعت های هوشمند، بازی ها و برنامه های کاربردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید