رپورتاژ

همه چیز درباره موسسه حفاظتی و مراقبتی حافظان آسایش یاس

موسسه حفاظتی و مراقبتی حافظان آسایش یاس موسسه ای است که در بخش خصوصی تاسیس شده است و وابسته به هیچ ارگان دولتی نمیباشد. رسالت این موسسه ایجاد و حفظ امنیت مشتریان خود است که برای رسیدن به این هدف نیز خدمات ارزنده ای را فعال کرده اند که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

همه چیز درباره موسسه حفاظتی و مراقبتی حافظان آسایش یاس

بهتر است ابتدا به هدف از تاسیس این نوع موسسات حفاظتی و مراقبتی بپردازیم تا بیشتر با فعالیت آنان آشنا شویم و سپس به معرفی خدمات موسسه حافظان آسایش یاس بپردازیم.

موسسات حفاظتی مراقبتی با هدف ایجاد امنیت بیشتر و بهتر در جامعه و ارتقاء ظرفیت مقابله و پیشگیری از وقوع جرم، زیر نظر مرکز انتظام پلیس پیشگیری فراجا مجوز فعالیت میگیرند. هدف این موسسات تقویت امنیت عمومی و پیشگیری از وقوع جرایم با بهره گیری از تجهیزات و فناوری جدید و نیروی مردمی است.

با تشکیل و افزایش فعالیت در این حوزه توسط بخش غیر دولتی، موسسات حفاظتی توانسته اند با بهره وری مناسب از ظرفیت موجود، کیفیت خدمات حفاظتی را نیز افزایش دهند. از این رو می توان گفت علاوه بر ایجاد شرایط سهل و سریع در ارائه خدمات انتظامی و حفاظتی، ظرفیت جدیدی نیز برای تامین امنیت در جامعه به وجود آماده است.

پس تا اینجا به طور کامل با این موسسات آشنا شدیم و متوجه آن شدیم که این موسسات کاملا خصوصی هستند و وابسته به هیچ ارگانی نیستند و فقط  مجوز فعالیت خود را از مرکز انتظام پلیس پیشگیری فراجا دریافت کرده اند.

خدمات موسسه حفاظتی مراقبتی حافظان آسایش یاس

از جماه خدماتی که موسسه حفاظتی مراقبتی حافظان آسایش یاس به مشتریان خود ارائه میدهد در دو بخش حفاظت الکترونیکی و حفاطت فیزیکی خلاصه میشوند.

حفاظت فیزیکی

حفاظت فیزیکی منوط به حضور نگهبان (پلیس یار) در محل مورد نظر است، مانند نگهبانان برج های مسکونی و شهرک های صنعتی، در این روش حفاظت فیزیکی میتوان به خدمات زیر اشاره کرد:

  1. حفاظت از اماکن (شهرک های صنعتی و مسکونی)
  2. حفاظت از مجالس و همایش ها
  3. حفاظت از اشخاص (بادیگارد)
  4. حفاظت از بانک ها موسسات مالی و اعتباری
  5. حفاظت از پایانه های مسافربری
  6. و…

حفاظت الکترونیکی

حفاظت الکترونیکی همان سامانه مهیا (مرکز هشدار های الکترونیکی حافظان آسایش یاس) میباشد. در این روش سیتم های حفاظت الکترونیکی مانند دوربین های مداربسته و آژیر خطر در محل مورد نظر شما وصل میشود و به محض احساس خطر یا درآمدن صدای آژیر گشت ویژه موسسه حافظان آسایش یاس در محل حضور پیدا میکند تا مورد را بررسی کند و درصورتی که مورد دستبرد قرار گرفته باشد سارق را دستگیر مینمایند.

با استفاده از سامانه مهیا میتوانید به راحتی اسناد و مدارک خود را در خانه بگذارید و به مسافرت بروید، فقط کافی است هنگام خروج از خانه آژیر را فعال کنید تا با کوچک ترین حرکتی آژیر به صدا در بیاید و در لحظه به مرکز پیام موسه پیام خطر ارسال شده و گشت موسسه به سرعت در محل حضور یابد.

گشت ویژه موسسه حافظان آسایش یاس

فروش تجهیزات دفاع شخصی

درصورتی که نیازی به دریافت حفاظت فیزیکی یا حفاظت الکترونیکی مدارید، میتوانید به راحتی از موسسه حافظان آسایش یاس تجهیزات دفاع شخصی (شوکر و افشانه) را با مجوز رسمی دریافت کنید و در مواقع حساس بدون داشتن استرس از آن استفاده کنید. حتما این را میدانید که شوکر و گاز اشک آور در بازار به طور غیر قانونی به فروش میرسد اما اگر شما آن را حمل کنید و یا از آن استفاده کنید مرتکب جرم شده اید و براساس قانون مجازات خواهید شد اما درصورتی که تجهیزات خود را از موسسات حفاظتی و مراقبتی دریافت کنید به شما مجوز رسمی داده میشود که میتوانید آن را با خود حمل کنید و در مواقع مورد نیاز از آن استفاده کنید.

مزایای استفاده از حفاظت فیزیکی حافظان آسایش یاس

پس از آنکه از موسسه حفاظتی مراقبتی حافظان آسایش یاس نگهبان (پلیس یار) دریافت کردید شامل خدمات بسیاری از جمله، بازرسی های شبانه و بدون هماهنگی برای بررسی وضعیت نگهبانان و سلامت آنان و برگزاری آزمون عملکردی پلیس یاران خواهید شد که میتواند در طول مدت قرارداد باعث آن شود که کیفیت نیرو های حفاظتی ارتقاء پیدا کند.

آزمون عملکردی پلیس یاران رباط

قرارداد نظارت و آموزش نگهبانان چیست؟ (قرارداد پیمان مدیریتی)

در این روش از قرارداد نیرو های حفاظتی از شرکت شما میباشند و موسسه حافظان آسایش یاس فقط مسئولیت رسیدگی به آنان را بر عهده میگیرد که در ادامه کامل تر توضیح خواهیم داد.

در قرارداد های پیمان مدیریتی موسسه کاری به حقوق و مزایایی که شما به نگهبان خود میدهید ندارد و فقط به آنان لباس مصوب پلیس یاران برای یکدست شدن و تجهیزات دفاع شخصی (شوکر و افشانه) به آنان میدهد و همانند قرارداد های دیگر از نیرو های شما بازرسی انجام مشود و گزارش آن برای شما ارسال میشود.

به طور ساده در این نوع قرارداد موسسه مبلغی را ماهانه به عنوان حق مدیریت، اجاره تجهیزات دفاع شخصی و بازرسی از کارفرما دریافت میکند. این روش از قرارداد مناسب افرادی است که حقوق کمی به نگهبانان پرداخت میکنند و فقط میخواهد نگهبانان دارای تجهیزات برای دفاع از خود و محل تحت حفاظت باشند و بر عملکرد آنان نظار داشته باشند.

قرارداد خرید خدمات حفاظتی چگونه است؟

این روش از قرارداد دیگر خبری از حقوق اندک نیست، در این روش کارفرما تعداد نیرو هایی که نیاز دارد را معرفی میکند و درنهایت آنالیز حقوق را دریافت میکند برای مثال شما نیاز به 3 نیروی آموزش دیده و حرفه ای دارید و میخواهید این افراد را از موسسات دریافت کنید موسسه 3 نیروی آموزش دیده برای شما مشخص میکند و در قرارداد کارفرما هم حق مدیریتی موسسه که در قرارداد پیمان مدیریتی هم بود را پرداخت میکند و هم حقوق 3 نیرویی که از طرف موسسه مشغول به کار شده اند.

برای آشنایی بیشتر و دقیق تر بهتر است با تلفن 021.71057673 داخلی 1 و یا 021.77630395 تماس حاصل فرمائید. مشاوران ما 24 ساعته در خدمت شما میباشند.

سخن آخر

از اینکه تا انتهای این مقاله همراه ما بودید صمیمانه سپاس گذاریم و امیدواریم توانسته باشیم به خوبی وظایف و مسئولیت های موسسات حفاظتی و مراقبتی را برای شما شرح دهیم. در پایان نیز راه های ارتباط با موسسه حفاظتی و مراقبتی حافظان آسایش را برای شما قرارمیدهیم تا بتوانید ردصورت نیاز به خدمات حفاظتی از ظرفیت های این موسسه استفاده نمایید.

آدرس موسسه : تهران، میدان شهدا، خیابان مجاهدین اسلام، پلاک 133، طبقه 2، واحد 8

تلفن تماس : 021.71057673 داخلی 1  یا  021.77630395

آدرس سایت : hafezanasayesh.ir

4.9/5 - (7 امتیاز)

تحریریه تکفای

گردآوری جدیدترین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری؛ نقد و بررسی گوشی ها، ساعت های هوشمند، بازی ها و برنامه های کاربردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید