رپورتاژ

راهکارها و ترفندهای موفقیت در بازی جی تی ای وی

بازی جی تی ای وی یک بازی جهان باز است که بازیکنان در آن می‌توانند آزادانه در شهر لس‌سانتوس و اطراف آن گشت و گذار کنند. این بازی دارای داستانی چندخطی است که بازیکنان می‌توانند در آن سه شخصیت اصلی به نام‌های مایکل دی سانتا، ترور فیلیپس و فرانکلین کلینتون را کنترل کنند. معروف ترین ولاگرهای ایرانی جی تی ای، علی ایکس شات و احمد رکسا هستند.

برای موفقیت در بازی جی تی ای وی، بازیکنان باید مهارت‌های مختلفی را بیاموزند. در ادامه به برخی از مهم‌ترین تکنیک‌ها و راهکارهای موفقیت در این بازی اشاره می‌کنیم:

مهارت‌های تیراندازی: تیراندازی یکی از مهم‌ترین مهارت‌ها در بازی جی تی ای وی است. بازیکنان باید یاد بگیرند که چگونه به طور دقیق و موثر به اهداف خود شلیک کنند.

مهارت‌های رانندگی: رانندگی نیز یکی از مهارت‌های مهم در بازی جی تی ای وی است. بازیکنان باید یاد بگیرند که چگونه به سرعت و ایمن رانندگی کنند.

مهارت‌های مخفی کاری: مخفی کاری می‌تواند در بسیاری از موقعیت‌ها در بازی جی تی ای وی مفید باشد. بازیکنان باید یاد بگیرند که چگونه بدون دیده شدن به اهداف خود نزدیک شوند و آنها را از بین ببرند.

مهارت‌های پرواز: پرواز می‌تواند برای رسیدن به مکان‌های مختلف در بازی جی تی ای وی مفید باشد. بازیکنان باید یاد بگیرند که چگونه به طور ایمن و موثر پرواز کنند.

علاوه بر مهارت‌های ذکر شده، بازیکنان باید در مورد مکان‌های مختلف شهر لس‌سانتوس و اطراف آن اطلاعات کافی داشته باشند. بازیکنان باید یاد بگیرند که چگونه از نقاط ضعف دشمنان خود استفاده کنند و از مناطق امن برای پنهان شدن استفاده کنند.

 ترفندهای خاص برای موفقیت در بازی جی تی ای

از قابلیت‌های خاص شخصیت‌ها استفاده کنید: هر کدام از شخصیت‌های اصلی بازی جی تی ای وی دارای قابلیت‌های خاص خود هستند. بازیکنان باید از این قابلیت‌ها برای رسیدن به اهداف خود استفاده کنند.

از وسایل نقلیه مختلف استفاده کنید: وسایل نقلیه مختلف در بازی جی تی ای وی دارای مزایا و معایب خاص خود هستند. بازیکنان باید از وسایل نقلیه مناسب برای موقعیت‌های مختلف استفاده کنند.

از تجهیزات مختلف استفاده کنید: تجهیزات مختلف در بازی جی تی ای وی می‌توانند به بازیکنان کمک کنند تا در موقعیت‌های مختلف موفق شوند. بازیکنان باید از تجهیزات مناسب برای موقعیت‌های مختلف استفاده کنند.

از اینترنت استفاده کنید: اینترنت می‌تواند منبعی عالی برای کسب اطلاعات در مورد بازی جی تی ای وی باشد. بازیکنان می‌توانند از اینترنت برای یادگیری نکات و ترفندهای جدید استفاده کنند.

با یادگیری این تکنیک‌ها و راهکارها، بازیکنان می‌توانند شانس موفقیت خود در بازی جی تی ای وی را افزایش دهند.

علی ایکس شات های بلاگ

چگونه در جی تی ای وی پولدار شویم

در جواب سؤال چگونه در جی تی ای وی پولدار شویم باید گفت که شما می‌توانید ماشین زرهی بدزدید. اگر به دنبال به‌دست‌آوردن یک پول راحت با چاشنی هیجان و پلیس‌بازی هستید دزدیدن ماشین زرهی یا دزدی از کشتی طلا می‌تواند یکی از بهترین گزینه‌ها برای شما باشد. البته نیاز نیست در شهر به دنبال ماشین‌های زرهی بگردید.

بهتر است بیشتر از قبل به نقشه بازی توجه داشته باشید. نقطه‌های آبی‌رنگ در نقشه بازی همیشه به معنی به‌دست‌آوردن پول مفت و راحت است. وقتی که یک نقطه آبی روی نقشه بازی نمایان شد نشان‌دهنده ماشین زرهی بوده و دارد لوکیشن ماشین زرهی را به شما نشان می‌دهد.

وقتی که به لوکیشن رسیدید احتمالاً یک فرد با ساک دستی را در مقابل خود خواهید دید. آن فرد را بکشید. این گونه به‌راحتی می‌توانید حداقل ۳۰۰۰ دلار و حداکثر ۸۰۰۰ دلار پول به دست آورید. پس از کشتن فرد نوبت به آن می‌رسد تا ماشین زرهی را هرچه سریع‌تر بدزدید.

برای به‌دست‌آوردن پول‌ها تنها کافی است تا درب پشتی ماشین زرهی را باز کنید تا به پول‌ها دسترسی داشته باشید. این در قفل بوده و راه‌های مختلفی برای باز کردن آن وجود دارد. اگر می‌خواهید این درب را راحت‌تر از قبل باز کنید بهتر است در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

در اولین روش شما می‌توانید ماشین زرهی را به آب بیاندازید. اگر ماشین را به درون آب انداختید شما می‌توانید راحت‌تر  درب پشتی خودرو را باز نمایید و به پول‌ها دسترسی داشته باشید. البته نگران نباشید راه دیگری نیز برای باز کردن درب وجود دارد.

اگر شما بمب‌های چسبان دارید دیگر جای نگرانی نیست. تنها کافی است چند عدد از این بمب‌ها را به درب پشتی خودرو متصل کرده و سپس آن را منفجر نمایید. به همین راحتی درب پشتی باز خواهد شد. البته استفاده از این روش احتمال سه ستاره شدن شما را افزایش خواهد داد.

دزدی از ATM

یکی دیگر از جواب‌های سؤال چگونه در جی تی ای وی پولدار شویم دزدی از ATM است. البته که قرار نیست شما به‌صورت مستقیم از دستگاه خودپرداز دزدی نمایید. بلکه قرار است جیب افرادی را خالی کنید که از این دستگاه‌ها استفاده می‌کنند و از آن پول برداشت می‌کنند. میزان پولی که از این روش به دست می‌آورید شاید کم و ناچیز باشد؛ اما همیشه در دسترس شما است. شما می‌توانید همیشه از این روش استفاده کنید. اگر کار خود را به‌خوبی انجام دهید پس از هر بار انجام‌دادن چیزی حدود ۱۰۰ الی ۱۲۰ دلار در بازی گیرتان خواهد آمد.

NPCهای موجود در بازی معمولاً بیشتر از 20 دلار در جیب خود ندارند. به همین دلیل کشتن بی‌دلیل آن‌ها برای به‌دست‌آوردن پول بی‌معنی است. اما بلافاصله پس از اینکه از دستگاه‌های خودپرداز استفاده می‌کنند پول نقد آن‌ها افزایش‌یافته و حال فرصت مناسبی است تا کار خود را آغاز نمایید.

یکی از نکات جالب بازی جی تی ای وی هوش مصنوعی عالی و بی‌نقص آن است. در خیلی از مواقع این هوش مصنوعی می‌تواند کار دست شما بدهد و مأموریت دزدی شما را با شکست مواجه کند. به همین دلیل انجام این مأموریت به صبر و تمرکز بالایی احتیاج دارد.

اگر دور NPC رفتار مشکوک انجام دهید و سلاح‌های خود را بیرون بکشید فرد متوجه موضوع خواهد شد. این موضوع باعث می‌شود تا دیگر از دستگاه خودپرداز پولی برداشت نکند. این به این معنی است که دیگر خبری از 120 دلار پول نیست و تنها وقت خود را برای 25 دلار ناچیز حرام کرده‌اید.

کاملاً عادی در دور بنشینید و منتظر بمانید تا پول برداشت شود. پس از آن به دنبال فرد رفته و پول را از او بدزدید. لازم است بدانید همه ATMهای بازی به یک اندازه مراجعه‌کننده ندارند. به همین دلیل برای کسب درآمد بیشتر بهتر است ATMهای شلوغ‌تر را شناسایی کرده و در این قسمت‌ها فعالیت نمایید.

احمد رکسا در جی تی ای

دختر سردسته تبهکاران را نجات دهید

اگر خط داستانی بازی را تکمیل کرده باشید و به‌خوبی شخصیت‌های بازی جی تی ای وی را بشناسید احتمالاً با کاراکتر سانی آشنا هستید. سانی سردسته تبهکاران بوده و قدرت بسیار زیادی در شهر دارد. در جواب چگونه در جی تی ای وی پولدار شویم باید گفت که می‌توانید دختر سانی را از مرگ نجات داده و پول به جیب بزنید.

برای انجام این مأموریت تنها کافی است که یک سری به خلیج پالتو واقع در شهر بزنید. شما برای دیدن دختر سانی نیاز دارید به شمالی‌ترین قسمت خلیج بروید. وقتی که به آنجا رسیدید دختر سانی را ملاقات خواهید کرد و می‌توانید به پول خود مثل آب‌خوردن برسید.

در واقع دختر سانی توسط دو شخص ناشناس ربوده شده است. آن‌ها او را به این قسمت خلیج آورده‌اند تا دختر سانی را بکشند و به سانی ضربه وارد کنند. تنها کاری که باید بکنید تا به پول خود برسید این است که از این اتفاق جلوگیری نمایید و جان دختر سانی را نجات دهید.

بلافاصله پس از اینکه با این صحنه روبه‌رو شدید اسلحه خود را به بیرون بکشید و آن دو شخص را با گلوله بکشید. البته پس از کشتن آن‌ها مأموریت شما به پایان نمی‌رسد. اگر می‌خواهید به پول خود برسید و مأموریت را به اتمام برسانید بهتر است صحنه را ترک نکنید.

پس از نجات‌دادن جان دختر سانی نیاز است آن را به جایی که می‌خواهد برسانید. او را سوار ماشین خود کنید و به مکانی که در نقشه برای شما مشخص می‌کند بروید. پس از اینکه او را به مکان موردنظر رساندید مأموریت شما به اتمام می‌رسد؛ ولی بلافاصله به پول خود نمی‌رسید.

پس از چند وقت که گذشت دختر سانی با شما تماس خواهد گرفت. پس بهتر است به تلفن‌های خود پاسخ دهید. سپس او برای قدردانی از شما برای نجات جانش مبلغی را برای شما واریز خواهد کرد. به اتمام این مأموریت مبلغی به‌اندازه ۶۰ هزار دلار به‌حساب شما واریز خواهد شد.

 

ویدیوها و چالش های علی ایکس شات و احمد رکسا

اگر به بازی جی تی ای وی علاقه دارید می توانید با مراجعه با سایت HiBlog های بلاگ و رفتن به ویدیو بلاگ های تخصصی علی ایکس شات و احمد رکسا، جدیدترین چالشها و ترفندهای بازی جی تی ای وی را با اینترنت نیم بها و بصورت رایگان مشاهده کنید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

تحریریه تکفای

گردآوری جدیدترین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری؛ نقد و بررسی گوشی ها، ساعت های هوشمند، بازی ها و برنامه های کاربردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید