رپورتاژ

ارسال کالا بین شهری چگونه است ؟

تخصصی ترین خدمات حمل و نقل بین شهری کالا

ارسال کالا به صورت بین شهری یکی از خدماتی است که بسیاری از افراد حداقل یک بار به آن نیاز پیدا کرده اند . اما برای انتقال کالا به صورت بین شهری مشکلات زیادی نیز وجود دارد که مهمترین انها انتخاب یک شرکت باربری مناسب است. استفاده از خودروی باری مناسب ، بیمه نامه و . . . از مهمترین مواردی است که باید به صورت کامل مورد توجه قرار گیرند.

در این مقاله قصد داریم یکی از بهترین و تخصصی ترین شرکت های باربری که امکان ارسال محموله های مختلف از همه نقاط کشور را فراهم می نماید را به شما عزیزان معرفی نماییم . مجموعه باربری آنی بار به عنوان مخصص حمل بار بین شهری با بیش از 35 سال سابقه امکان ارسال محموله ها از همه نقاط کشور را با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت فراهم می نماید.

شرکت حمل و نقل آنی بار انواع خودروهای باری را با کمترین هزینه و با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار میدهد که در ادامه این مقاله به بررسی ان می پردازیم.

ارسال کالا بین شهری با انواع خودروی باری

برای باربری شهرستان های مختلف و ارسال کالا به صورت بین شهری ، همه روزه آنی بار انواع خودرو را در اختیار شما قرار میدهد تا امکان انتقال محموله های مختلف با بهترین کیفیت برای شما فراهم شود.

هر یک از خودروهای باری برای جابجایی محموله ها در تناژ و ابعاد متفاوتی مورد استفاده قرار میگیرد که این موضوع امکان انتقال محموله هایی در طیف گسترده را برای شما فراهم می نماید. در شرکت حمل و نقل آنی بار خودروهای باربری زیر در اختیارتان قرار میگیرد :

 • انواع کامیون ( تک / جفت / 911 )
 • انواع تریلی ( کفی / بغلدار / چادری / کمرشکن )
 • انواع خاور ( مسقف / روباز )

یکی از خودروهای باربری که برای انتقال محموله های فوق سنگین مورد استفاده قرار میگیرد ، تریلی کمرشکن است . به عنوان مثال ، برای حمل بار بین شهری و انتقال یک دستگاه با وزن 50 تن ، امکان استفاده از تریلی های عادی وجود ندارد و باید از طریق کمرشکن استفاده نمود که نیاز به اخذ مجوز های خاص نیز می باشد.

حمل و نقل محموله های مختلف به صورت همه روزه با استفاده از خودروهای باربری مختلف از ویژگی های آنی بار است و با بهترین قیمت ها انجام میشود. اگر قصد انتقال کالاهای مختلف را دارید می توانید با شماره 57669-021 در تماس باشید و فرایند انتقال کالا به شهرستان ها را در اسرع وقت انجام دهید.

خدمات باربری بین شهری کالا با انواع تریلی

برای حمل و نقل محموله های بزرگ و سنگین یا حجیم می توانید از انواع تریلی به صورت بین شهری استفاده نمایید. مجموعه آنی بار با در اختیار داشتن تریلی های مختلف در ابعاد و اتاق های متفاوت امکان بارگیری و انتقال محموله های شما را فراهم می نماید.

در اسرع وقت مجموعه آنی بار بهترین خودروی تریلی برای بارگیری 24 تن محموله برای تمامی مقاصد در کشور را در اختیار شما قرار میدهد. این تریلی ها به صورت زیر می باشند :

 • تریلی کفی
 • تریلی چادری
 • تریلی کمرشکن
 • تریلی یخچالدار

برای حمل و نقل محموله های سنگین و فوق سنگین از تریلی کمرشکن استفاده می شود که امکان بارگیری محموله ها تا 65-70 تن را دارد. این محموله ها با تریلی های عادی قابل انتقال نمی باشند.

برای حمل و نقل بین شهری کالاهای مختلف می توانید از بیمه رایگان آنی بار نیز استفاده نمایید. به عنوان مثال ، برای حمل بار به اصفهان با استفاده از تریلی های آنی بار تا 100 میلیون تومان بیمه رایگان در نظر گرفته شده است.

خدمات باربری بین شهری کالا با انواع تریلی

حمل بار به شهرستان ها با کامیون

برای حمل و نقل بین شهری انواع بار و کالا می توانید از کامیون های آنی بار بهره مند شوید و با کمترین هزینه محموله خود را به مقصد مورد نظر ارسال کنید . کامیون ها خودروهای باربری هستند که امکان حمل بار در حجم و وزن زیاد را برای شما فراهم می نمایند و به دلیل گستردگی ناوگان حمل و نقل خود همه روزه خدمات باربری کامیون بین شهری را در اختیار شما قرار میدهد .

کامیون های مجموعه آنی بار که برای حمل کالا به صورت بین شهری مورد استفاده قرار میگیرند عبارتند از :

 • کامیون 10 تن یا تک
 • کامیون 15 تن یا جفت
 • کامیون 911

هریک از این کامیون ها توان حمل مشخص و ابعاد مشخصی دارند که حجم و وزن مشخصی از بار و کالا را حمل مینمایند . برای باربری بین شهری ابه هر نقطه ای از کشور می توانید از این کامیون ها استفاده نمیایید و بهترین راه برای انتخاب کامیون مناسب ، تماس با کارشناسان و متخصصین آنی بار است .

به عنوان مثال ، برای حمل بار به بندرعباس به صورت همه روزه می توانید انواع کامیون ها را تنها با یک تماس تلنی از آنی بار بخواهید .

حمل بار به شهرستان ها با کامیون

حمل کالا بین شهری با استفاده از خاور

یکی از مهمترین خودروهایی که در حمل و نقل بین شهری کالا مورد استفاده قرار میگیرد ، خاور و کامیونت است. این خودروی باری امکان بارگیری محموله ها تا 4 تن را دارد.

به دلیل ابعاد این خودروی باری ، امکان انتقال محموله های از نقاط مختلف شهری نیز فراهم است . این خودروی باری دارای انواع مختلفی است که به صورت زیر می باشند :

 • خاور یا کامیونت روباز
 • خاور یا کامیونت مسقف

برای حمل و نقل کالاهای مختلف به صورت بین شهری این خودرو از همه نقاط کشور آماده حمل بارهای شما است . مجموعه آنی بار بزرگترین ناوگان باربری خاور را در اختیار دارد و امکان انتقال محموله ها به صورت فوری فراهم است .

به عنوان مثال ، برای حمل بار به شیراز و انتقال محموله ها با خاور می توانید از هر نقطه ای از ایران ثبت سفارش باربری خود را از طریق شماره 57669-021 انجام دهید .

بیمه نامه کامل برای خدمات باربری بین شهری کالا

برای انتقال انواع بار و کالا به نقاط مختلف کشور ، استفاده از بیمه نامه مهمترین موضوعی است که باید در نظر گرفته شود . بیمه نامه آنی بار برای حمل و نقل انواع بار و کالا مورد استفاده قرار میگیرد و بر اساس میزان ارزش محموله شما روی بارنامه خودروی باربری اعمال میشود.

در صورت بروز هرگونه حادثه که سبب بروز خسارت به محموله های شما شود ، بیمه نامه مسئولیت جبران خسارات را بصورت کامل بر عهده خواهد داشت.

بیمه نامه آنی بار کاملترین بیمه نامه برای ارسال بار و کالا به شهرستان های مختلف است که فارق از نوع خودروی باربری ، برای همه خدمات انی بار مورد استفاده قرار میگیرد. این بیمه نامه برای حمل کالا به صورت بین شهری تا 100 میلیون تومان به صورت رایگان ارائه می شود.

مشاوره رایگان برای حمل بار و کالا

آنی بار بهترین و حرفه ای ترین مشاوران را برای حمل بار در سراسر کشور در اختیار شما قرار می دهد.

مشاوره دقیق و حرفه ای علاوه بر کاهش هزینه باربریبرای شما سبب حفظ سلامت و ارسال صحیح بار در کمترین زمان می شود.

کارشناسان آنی بار در خصوص موضوعات زیر به شما مشاوره رایگان می دهند :

 1. استعلام کرایه کامیون و تریلی و کامیونت و نیسان
 2. بیمه نامه مناسب بر اساس نوع و ارزش بار
 3. حمل بارهای ترافیکی و عادی

در نهایت ؛ شما می توانید درخواست باربری به شهر مورد نظرتان را در کمترین زمان ممکن از تمامی نقاط کشورثبت نمایید.

خدمات حمل و نقل سراسری در کشور به صورت تخصصی با کمترین نرخ کرایه و با بهترین بیمه نامه و بارنامه معتبر دولتی توسط شرکت آنی بار در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

برای مشاوره با کارشناسان تنها کافیست با شماره 57669-021 در تماس باشید و یا از طریق وبسایت آنی بار ثبت سفارش خود را انجام دهید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

تحریریه تکفای

گردآوری جدیدترین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری؛ نقد و بررسی گوشی ها، ساعت های هوشمند، بازی ها و برنامه های کاربردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید