رپورتاژ

بهترین دستگاه های تعویض گلس در ایران

دستگاه گلس زن ال سی دی موبایل یک وسیله در صنعت تعمیر ال سی دی تلفن همراه است که برای پرس ال سی دی موبایل از آن استفاده می شود.

دستگاه گلس زن ال سی دی موبایل یکی از مهم ترین ابزارها در صنعت تعمیر ال سی دی گوشی شناخته می شود.

دستگاه لمینیتور ال سی دی موبایل

دستگاه لمینیتور یا گلس زن ال سی دی موبایل یک ابزار مهم در صنعت تولید و تعمیرات موبایل است. این دستگاه برای نصب و چسباندن گلس ال سی دی به بدنه موبایل استفاده می شود. با استفاده از لمینیتور، گلس ال سی دی به صورت دقیق و ایمن به بدنه موبایل چسبانده می شود، که این کار باعث افزایش دوام و پایداری صفحه نمایش می شود.

این دستگاه دارای قالب های مخصوصی است که برای نصب پنل ال سی دی روی موبایل ها طراحی شده اند. این قالب ها دارای ابعاد و اندازه مشخصی می باشد که باعث می شوند که پنل ال سی دی به درستی و به صورت دقیق در محل خود قرار گیرد. لمینیتور ال سی دی موبایل دارای ویژگی هایی مانند تنظیم دما و فشار است که باعث ایجاد چسبندگی مناسب بین گلس ال سی دی و بدنه موبایل می شود.

دستگاه لمینیتور  یا گلس زن ال سی دی موبایل به دلیل سادگی و سرعت کار، در کارگاه ها و تعمیرگاه های موبایل بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین، با استفاده از این دستگاه می توان در تعمیرات موبایل های مختلف از جمله تعمیر و تعویض صفحه نمایش موبایل استفاده کرد. به علاوه، لمینیتور ال سی دی موبایل باعث صرفه جویی در زمان و هزینه های تعمیر می شود و به صورت کلی عملکرد و عمر مفید موبایل را بهبود می بخشد.

بهترین دستگاه تعویض گلس موبایل – گلس زن

دستگاه تعویض گلس موبایل یک ابزار بسیار حیاتی برای تعمیر و نگهداری موبایل است. این دستگاه به کاربران ابن امکان را می‌دهد تا گلس موبایل را تعویض کنند و مشکلات مربوط به صفحه نمایش را برطرف کنند. این دستگاه با استفاده از فناوری های پیشرفته قابلیت تعویض صفحه نمایش را با دقت و کیفیت بالا فراهم می کند.

همچنین از دیگر ویژگی های برجسته این دستگاه می توان به قابلیت تعویض سریع و آسان صفحه نمایش گوشی موبایل اشاره کرد. با استفاده از این دستگاه، تعویض صفحه نمایش موبایل تنها به مدت چند دقیقه طول می‌کشد و کاربران می‌توانند بلافاصله بعد از تعویض، از موبایل خود استفاده کنند. ال سی دی شاپ یکی از شرکت های برتر در زمینه تولید و عرضه دستگاه های تعمیر و تعویض ال سی دی است.

سه سال گارانتی طلایی

ال سی دی شاپ تولید کننده دستگاه های تعمیر و تعویض ال سی دی

از محصولات متنوع این شرکت می توان به دستگاه های تعمیر و تعویض ال سی دی نظیر دستگاه تعویض گلس یا گلس زن لمینیتور، دستگاه جداساز گلس یا سپراتور، حبابگیر یا بابل کلینر و فلت زن اشاره کرد. دستگاه های تعمیر ال سی دی ال سی دی شاپ با بهره گیری از تکنولوژی روز و استفاده از قطعات با کیفیت، توانسته است رضایت مشتریان خود را به دست آورد و به ارائه خدمات با کیفیت و قابل اعتماد در حوزه تعمیر و تعویض ال سی دی متعهد شود.

لمینیتور ها دستگاه هایی هستند که برای تعمیر صفحه نمایش ال سی دی موبایل استفاده می شوند. این دستگاه ها قادرند گلس جدید را به وسیله ی فشار روی صفحه نمایش ال سی دی پرس نمایند. از آنجا که تعمیر ال سی دی موبایل یک فرآیند دقیق و حساس است، استفاده از لمینیتور ها برای این کار بسیار کارآمد و موثر است. این دستگاه ها قابلیت تنظیم فشار و حرارت را دارند تا گلس جدید را به درستی به ال سی دی موبایل متصل کنند.

لمینیتور ها به عنوان یکی از ابزارهای حیاتی در صنعت تعمیرات موبایل استفاده می شوند. همچین دستگاه تعویض گلس به تعمیرکاران کمک می کند تا به صورت سریع و دقیق مشکلات صفحه نمایش ال سی دی را رفع کنند.

مشخصات فنی و ابعاد دستگاه تعویض گلس ال سی دی شاپ

دستگاه های لمینیتور ال سی دی شاپ در ابعاد و اندازه ی متفاوت طراحی و تولید می شوند. دستگاه های تعویض گلس ال سی دی شاپ دارای سه اندازه ی متفاوت 7 اینچ، 12 اینچ و 16 اینچ می باشند. دستگاه های تعمیر و تعویض گلس ال سی دی ال سی دی شاپ نسبت به مدل های چینی موجود در بازار از کیفیت و عملکرد بهتری برخوردارند. دستگاه گلس زن ال سی دی شاپ برای تمامی ال سی دی های فلت و edge مناسب می باشد.

ال سی دی شاپ اولین تولید کننده ی دستگاه های تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی موبایل در ایران می باشد. دستگاه های تعمیر ال سی دی این شرکت شامل فلت زن، بابل کلینر یا حباب گیر یا حباب زدا، لمینیتور یا گلس زن، جداساز گلس یا سپراتور و کلین روم می باشد.

کلیه دستگاههای گلس زن ال سی دی موبایل ال سی دی شاپ دارای گارانتی طلایی و نقره ای می باشند. خدمات پس از فروش طولانی مدت برای کلیه خریداران دستگاه های تعمیر ال سی دی ال سی دی شاپ موجود در نظر گرفته شده است. در ادامه به معرفی سایر دستگاه های ست گلس زن اشاره می نماییم

دستگاه های تعویض گلس ال سی دی گوشی ال سی دی شاپ

این دستگاه ها شامل سپراتور یا جداکننده گلس، گلس زن یا لمینیتور، حباب گیر یا بابل کلینر، کلین روم و فلت زن می باشند. ست تعویض گلس ال سی دی شامل سپراتور یا جداکننده گلس، گلس زن یا لمینیتور، حباب گیر یا بابل کلینر می باشد. تنها با خرید ست تعویض گلس ال سی دی گوشی موبایل می توانید وارد بازار کار پر درآمد تعمیر ال سی دی شوید.

نحوه ی کار با دستگاه های تعویض گلس ال سی دی گوشی در کارگاه های تخصصی تعمیرات ال سی دی شاپ به صورت کاملا رایگان آموزش داده می شود. دستگاه سپراتور یا جداکننده گلس ال سی دی گوشی ال سی دی شاپ

سپراتور یا جداساز گلس موبایل یک ابزار حیاتی در کارگاههای تعمیرات است که برای جداسازی گلس ال سی دی و درب پشت گوشی از آن استفاده می‌شود. سپراتور یا جداساز گلس ال سی دی از دو بخش گرمایشی و پمپ مکش تشکیل شده است. با استفاده از حرارت تولید شده توسط سپراتور و صفحه گرمایشی آن، می‌توان قطعاتی مانند درب پشت گوشی، صفحه نمایش از شاسی، باتری از قاب گوشی را جدا کرد. این دستگاه با توجه به یکنواختی حرارت تولید شده، به طور مؤثری در تعمیرات موبایل کاربرد دارد.

سپراتور یک دستگاه مهم در صنعت تعمیرات گوشی های همراه است که برای جدا کردن قطعات گوشی از یکدیگر بدون خطر خرابی و شکستگی استفاده می‌شود. یکی از کاربردهای اصلی این دستگاه، جدا کردن گلس از ال سی دی است.

دستگاه حباب گیر یا بابل کلینر ال سی دی گوشی ال سی دی شاپ

دستگاه حباب گیر یا بابل کلینر ال سی دی گوشی ال سی دی شاپ

پس از انجام پرس ال سی دی ممکن است بین گلس و ال سی دی حباب هایی جمع شود برای از بین بردن حباب ها از دستگاه بابل ریمور یا حباب گیر استفاده می شود این دستگاه با ایجاد محیط خلا تمامی حباب های روی ال سی دی را از بین می برد. از دستگاه حباب گیر گلس و ال سی دی برای حباب گیری انواع گوشی های هوشمند نمایشگر خمیده و فلت استفاده می شود. از دستگاه بابل کلینر جهت از بین بردن حباب های کوچک بعد از لمینیت و پرس ال سی دی استفاده می شود.

دستگاه حباب گیر توسط شرکت ال سی دی شاپ طراحی و ساخته شده است و دارای گارانتی سه ساله طلایی و نقره ای می باشد. دستگاه بابل کلینر ال سی دی شاپ از کیفیت بالایی برخوردار بوده و از نمونه های خارجی بسیار با دوام و با کیفیت تر است.

دستگاه فلت زن ال سی دی گوشی ال سی دی شاپ

دستگاه تعویض فلت ال سی دی موبایل یک وسیله دقیق و کامل است که قابلیت برداشتن و نصب اتوماتیک فلت ال سی دی موبایل را دارا می باشد. تیغه تیتانیومی این دستگاه جز اصلی ترین بخش های این دستگاه می باشد.

یکی از عوامل مهم در عملکرد دستگاه فلت زن، دمای تیغه تیتانیومی آن است. این دما باید بین 230-240 درجه سانتیگراد باشد تا عمل پرس به صورت صحیح و با دقت انجام شود. با توجه به استفاده از PLC های غیر صنعتی و ابتدایی در برخی از دستگاه های موجود در بازار، مشکلاتی در عملکرد دستگاه فلت زن وجود دارد.

خرید ست تعویض گلس زن ال سی دی موبایل

اگر به دنبال تجهیز کارگاه تعمیرات موبایل خود هستید، باید بدانید که یکی از شروط اساسی برای موفقیت در بازار پر سود تعمیر موبایل، داشتن تجهیزات تعمیرات موبایل کارآمد و به صرفه است. ست تعویض گلس گوشی موبایل شامل لمینیتور یا گلس زن، سپراتور یا جدا ساز ال سی دی و بابل کلینر یا حباب زدا می باشد. ال سی دی شاپ تولید کننده دستگاه های تعمیر و تعویض ال سی دی در کشور ایران می باشد. به منظور مشاوره و خرید ست دستگاه های تعمیر و تعویض ال سی دی با شماره ۰۲۱۶۲۷۱۸ در تماس باشد.

4.7/5 - (4 امتیاز)

تحریریه تکفای

گردآوری جدیدترین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری؛ نقد و بررسی گوشی ها، ساعت های هوشمند، بازی ها و برنامه های کاربردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید