رپورتاژ

اضافه کردن ورودی سایت خود با سئو

یکی از مهمترین نتایج استفاده از خدمات سئو افزایش ترافیک و بازدید سایت است. اما اقدامات انجام شده در این قسمت را می توان به 2 دسته سئو کلاه سفید و کلاه سیاه تقسیم کرد. اگر شما به عنوان یک سئو یا مدیر وب سایت تازه کار می خواهید بازدید سایت خود را افزایش دهید، ما در این قسمت راه حل های مهمی را برای شما ارائه کرده ایم.

اهمیت ورود به سایت برای سئو چیست؟

یکی از راه حل هایی که به وسیله آن می توانید با دریافت خدمات سئو، شهرت، برندسازی و اعتبار و قدرت سایت خود را افزایش دهید، افزایش ترافیک سایت است. این مشکل به قدری مهم است که کمپین های تبلیغاتی روزانه و حتی کمپین های جعلی (کلاه سیاه) برای افزایش بازدید سایت به صفحات خاصی راه اندازی می شود.

ابتدا قبل از اینکه به سراغ راهکارهای افزایش ورودی سایت برویم، لازم است با دلایل اهمیت این مشکل آشنا شویم که عبارتند از:

  • افزایش توجه موتورهای جستجو: یکی از مزایایی که می توان در این قسمت معرفی کرد افزایش بازدید از سایت شماست. در این صورت هر چه اطلاعات کاربری سایت شما بیشتر باشد، سیگنال قوی تری برای جلب توجه موتورهای جستجو خواهد بود که باعث افزایش رتبه سایت می شود.
  • بهبود موقعیت موتور جستجو: یکی دیگر از مزایای مهمی که می توان در این قسمت معرفی کرد، بهبود موقعیت شما در موتور جستجو است. طبق گزارشی از SEMrush، ترافیک سایت یک عامل رتبه بندی نیست. بلکه ترافیک مستقیم عاملی است که می تواند قابلیت اطمینان بالای آن دامنه و صفحه را در مقابل موتورهای جستجو نشان دهد. در نتیجه رتبه صفحه به طور غیر مستقیم بهبود می یابد.
  • گسترش دسترسی و تعامل مخاطبان هدف: با افزایش ورود به سایت، تعداد مخاطبان روی پلت فرم شما افزایش می یابد. این کار می تواند تعامل آنها را با سایت شما افزایش دهد که از نتایج مهم آن می توان به افزایش فروش، اشتراک گذاری محتوا و تبلیغ برند و سایت شما اشاره کرد. تمامی این کارها منجر به تاثیر غیرمستقیم در بهبود سئوی سایت می شود.

چگونه باید سهم سایت خود را افزایش دهیم؟ (روش های کلاه سفید)

یک نگرانی بسیار مهم که می تواند بسیاری از وب مسترها و حتی متخصصان سئو را به سمت دریافت خدمات سئو سوق دهد، نحوه افزایش بازدید سایت استاصولاً این نوع کارها هم به صورت سئو کلاه سفید، اصولی و کلاه سیاه و هم خارج از چارچوب قوانین گوگل قابل انجام استابتدا در مورد روش های کلاه سفید و پایه می توان گفت:

هدف گذاری کلمات کلیدی

برای افزایش ترافیک سایت، بهترین راه این است که هوشمندانه کار کنیدیک روش بسیار مهم در این زمینه، تمرکز بر کلمات کلیدی است که بالاترین نرخ جستجو را دارنداین کلمات کلیدی باید مرتبط با سایت شما باشد و محتوای خوبی برای آنها ایجاد شوددر این صورت می توانید شانس دیده شدن محتوای سایت خود را افزایش دهید و کاربران بیشتری را جذب سایت خود کنید.

صفحات خود را در نتایج گوگل جذاب تر کنید

یکی دیگر از ترفندهای رایج برای افزایش ترافیک این است که لینک سایت خود را در صفحه نتایج جستجو جذاب تر کنیددر این صورت باید با افزودن ابرداده و طرحواره ادامه دهیدابرداده داده‌های ساختاری است که توسط ربات‌های گوگل قابل تشخیص است و می‌تواند در کنار نتایج شما قرار گیردیک مثال جالب ستاره ها یا سوالات متداول است که در زیر این لینک ها قرار داده شده است.

عنوان صفحات را جذاب تر کنید

عنوان H1 مهمترین متنی است که عنوان کلی مقاله شما را در نتایج گوگل نشان می دهدهر چه این عناوین جذاب تر باشند، کاربران بیشتری برای ورود به سایت شما تشویق می شونداستفاده از صفت‌ها، استفاده از ایموجی‌ها و انتخاب کلمات مرتبط و دقیق که عمق محتوای شما را بیان می‌کند، می‌تواند در جذاب‌تر کردن این تیترها کمک زیادی کند.

یک متا توضیحات جذاب درج کنید

توضیحات متا توضیحات خلاصه ای از تمام مطالب شما هستند که توصیه می شود در 30 کاراکتر نوشته شونداین عبارت زیر عنوان اصلی صفحه نتایج گوگل ظاهر می شود و می تواند کاربر را از محتوایی که می خواهید ارائه دهید مطلع کندمهم است که کلمه کلیدی اصلی خود را بگنجانید، برای محتوایی که در صفحه خود ارائه می دهید، یک شعار ارائه دهید و به شیوه ای جذاب بنویسید.

آشنایی با روش های بیشتر کردن ورودی سایت

چگونه باید سهم سایت خود را افزایش دهیم؟ (روش های کلاه سیاه)

استفاده از ترفندهای کنترل شده در خدمات سئو پذیرفته شده استشما می توانید این کار را با مشورت یک متخصص سئو انجام دهیدبرای اجرای این راهکارها توصیه می کنیم عجولانه عمل نکنید و مطمئن شوید که آن را به تدریج و آهسته اجرا کنیداکنون می توان در مورد روش های سیاه برای افزایش ترافیک وب سایت گفت:

ایجاد بک لینک انبوهشما می توانید با ایجاد بک لینک به صفحات مختلف سایت خود، حجم ورودی کاربران را در سایت خود افزایش دهیدگنجاندن این لینک ها باید در حجم زیاد و تا حد امکان در سایت های پر بازدید انجام شود.

  • تبلیغات انبوه بنرییکی از روش های افزایش بازدید و مشارکت کاربران در سایت، تبلیغات است که بهترین مدل آن به تبلیغات بنری معروف استدر این صورت می توانید با ایجاد بنر در سایت های پرطرفدار تعداد زیادی کاربر را به پلتفرم خود جذب کنیدکمپین های تبلیغاتی عظیم به طور ناگهانی ترافیک سایت را افزایش می دهند که می توانید آن را در کنسول جستجوی گوگل سایت خود مشاهده کنید.
  • خرید ترافیکیکی دیگر از روش های جعلی که توصیه می کنیم تا حد امکان از آن اجتناب کنید، خرید انبوه ترافیک سایت استدلیل نامناسب بودن این روش تاثیر آن بر افزایش نرخ پرش و کاهش زمان ماندگاری کاربر استاز طرفی تعداد زیاد بازدید کاربران در مدت زمان کوتاه باعث می شود گوگل به سایت شما مشکوک شود و حتی سرور را از دسترس خارج کنداگر بتوانید کیفیت این نوع سفارشات را برای خرید ترافیک ارگانیک تضمین کنید، این راه حل نیز در بهبود سئو بسیار موثر خواهد بود.

نکات مهم در افزایش ورودی سایت

خدمات برون سپاری برای افزایش ترافیک و معرفی وب سایت ها

جدا از تمام روش هایی که در این مقاله به آنها اشاره کردیم، استفاده از خدمات سئو و رشد بنیادی سایت راه حل اصلی است که می توانید برای افزایش بازدید و کمک به سایت خود استفاده کنیددر این صورت می توانید این کار را به دو صورت انجام دهیدابتدا سئو را خودتان انجام دهیددوم، از یک تیم متخصص سئو کمک بگیرید.

اگر احساس می کنید با دانش و تجربه خود نمی توانید سهم سایت را افزایش دهید و یا دانش و تجربه شما ناقص است به این افراد پیشنهاد می کنیم به سراغ خدمات برون سپاری سئوی سایت بروندیکی از مهمترین مزایای برون سپاری سئوی وب سایت این است که به تدریج شاهد افزایش ترافیک ورودی خواهید بود زیرا بیشترین بهره را از فرآیند سئوی سایت خواهید بردبا این حال، مهم است که این کار را به یک سازمان معتبر بسپارید.

در مجموعه SEOEDU بستری را فراهم کرده ایم که می توانید از خدمات سئوی مختلف آن استفاده کنیداز مشاوره سئو گرفته تا آموزش و راهنمایی سئوهمچنین خدمات سئو سایت شما به صورت پروژه ای قابل انجام است. SEOEDU گروهی با بیش از سال سابقه است که در حال حاضر دانش و تجربه کاملی در زمینه سئو برای هر نوع شرکت، خدمات، فروشگاه و غیره داردسایت هایبرای استفاده از خدمات ما می توانید به وب سایت seoedu.ir مراجعه کنید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

تحریریه تکفای

گردآوری جدیدترین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری؛ نقد و بررسی گوشی ها، ساعت های هوشمند، بازی ها و برنامه های کاربردی

نوشته های مشابه

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید