رپورتاژ

ارتباط خرید فالوور و لایک اینستاگرام با افزایش موفقیت کسب و کار

خرید فالوور واقعی و با کیفیت و لایک اینستاگرام، راه میانبری برای رسیدن به موفقیت در کسب و کارهای وابسته به این پلتفرم محبوب در میان شبکه‌های اجتماعی است. با رشد سریع کسب و کارهای اینترنتی، بسیاری افراد به دنبال روش‌هایی برای پیشی گرفتن از رقبا و سرعت دادن به رشد خود در اینستاگرام هستند.

موفقیت در کسب‌ و کارهای اینترنتی همیشه آسان نیست و برای رسیدن به نتیجه‌ای مطلوب باید نکات مهمی را در نظر گرفت. مهم‌ترین عوامل موفقیت یک کسب و کار اینترنتی که بر میزان درآمد و فروش شما تاثیرگذار است، تعداد فالوور اینستاگرام و تعداد لایک اینستاگرام برای پست‌ها است.

تاثیر شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام در رسیدن به موفقیت در کسب و کارها

در گذشته، از روش‌های مختلفی برای تبلیغات استفاده می‌شد، مانند استفاده از روزنامه‌ها، مجلات، تابلوهای تبلیغاتی، رادیو و تلویزیون که به عنوان متد‌های مؤثر در تبلیغات کسب و کارها به کار می‌رفتند. اما در حال حاضر، با پیشرفت فناوری و رشد شبکه‌های اجتماعی، شیوه‌های تبلیغات تغییرات اساسی کرده‌اند.

یکی از شبکه‌های مجازی مهم برای تبلیغات، اینستاگرام است. این پلتفرم با بیش از یک میلیارد کاربر فعال، ابزاری قدرتمند برای تبلیغات تبدیل شده است.

از این رو هرچه تعداد فالوورهای شما بیشتر باشد به جمعیت بیشتری از بازار هدف دسترسی خواهید داشت تا کسب و کار خود را معرفی کنید. در واقع هرچه جامعه مجازی شما در شبکه‌های اجتماعی بزرگتر باشد، درصد موفقیت کسب و کارتان با تبلیغات در این فضا افزایش می‌یابد.

مزیت‌های افزایش فالوور واقعی اینستاگرام و لزوم خرید فالوور

بالا بردن تعداد فالورهای اینستاگرام به هر روشی مزایای فراوانی دارد که در ادامه به چند مورد اصلی اشاره می‌کنیم.

1. هرچه تعداد فالوورها بیشتر باشد به تناسب آن افزایش فالوور سریع‌تر اتفاق می‌افتد

هر چقدر فالوورهای پیج‌تان بیشتر باشد، جذب فالوور جدید برای شما آسان‌تر است. زیرا مردم به پیج‌هایی اعتماد دارند که دارای فالوورهای بیشتری باشد. حتی اگر پستی از پیج‌تان وارد اکسپلور شود، در صورت نداشتن تعداد فالوور زیاد، احتمال فالو کردن توسط کسانی که پست شما را مشاهده کرده‌اند پایین است.

برای رسیدن به حد نصاب فالوور راحت ترین راه خرید فالوور با کیفیت بالا از سایت‌های معتبری مانند دکتر مجیک است.

2. هر چه تعداد فالوورها بیشتر باشد احتمال بیشتری برای ورود پیج به اکسپلور وجود دارد.

یکی از فاکتورهای مهم الگوریتم اینستاگرام، تعامل حداکثری در لحظات اولیه انتشار پست است. تعامل شامل تعداد کامنت‌ها، لایک‌های یک پست است. هر چه تعداد فالوورهای یک پیج بیشتر باشد، امکان تعامل در ساعات اولیه انتشار بیشتر است و پست‌تان شانس بیشتری برای ورود به اکسپلور دارد. 

علاوه بر تکنیک‌های افزایش تعامل، خیلی از افراد برای اینکه پست‌های خود را وارد اکسپلور کنند، اقدام به خرید ویو یا خرید لایک و کامنت در زمان اولیه انتشار می‌کنند.

افزایش فالوور اینستاگرام

3. با افزایش فالوور اینستاگرام، اعتماد به کسب و کارها افزایش می‌یابد

زمانی که کاربران برای اولین بار وارد پیج جدیدی می‌شوند، ابتدا به تعداد فالوورهای آن نگاه می‌کنند، سپس استوری‌ها و پست‌ها و در نهایت تصمیم می‌گیرند که آن پیج را فالو کنند یا نه! به طور کلی مهم‌ترین عامل در جلب اعتماد به پیج‌های کسب و کار، افزایش تعداد فالوورهای پیج است که باعث تصمیم گیری نهایی در مخاطبان می‌شود.

برندسازی تنها با اعتماد سازی ممکن است. زمانی که مردم به شما اعتماد داشته باشند به راحتی از شما خرید می‌کنند و به برند شما وفادار می‌مانند.

اگر شما مالک یک برند باشید وقصد توسعه کسب و کار خود در اینستاگرام را داشته باشید، ممکن است در ابتدای راه چالش‌های زیادی را تجربه کنید. جذب فالوور بالا در ابتدای راه کار آسانی نیست.

خیلی از افرادی که قصد برندسازی در اینستاگرام را دارند برای بیشتر کردن فالوورهای خود اقدام به خرید فالوور فیک از سایت‌های نامعتبر می‌کنند. همچنین اگر می‌خواهید از این روش میانبر برای برندسازی استفاده کنید، خرید فالوور باکیفیت و فعال از ارائه دهندگان خدمات شبکه‌های اجتماعی مانند دکتر مجیک راهکار مناسبی می‌باشد.

4. با افزایش فالوور واقعی، درآمدتان نیز افزایش می‌یابد

فالوورها در اینستاگرام نقش همان مشتریان در بازارهای سنتی را دارند. هرچقدر فالوورهای واقعی بیشتری داشته باشید، درآمدتان نیز بیشتر می‌شود. زیرا به جامعه بیشتری از مشتریان هدف دسترسی دارید. اگر صرفا به عنوان بلاگر یا واینر در اینستاگرام فعالیت می‌کنید، با افزایش تعداد فالوورهایتان، نرخ تبلیغات‌تان نیز بیشتر می‌شود.

توجه: نکته قابل توجهی که از دید کاربر بسیار اهمیت دارد، نسبت تعداد فالوورها به لایک است. هرچه تعداد فالوورهای پیجتان بیشتر باشد باید تعداد لایک‌ها و کامنت‌ها برای پست‌تان نیز بیشتر باشد.

اهمیت نسبت تعداد فالوور به تعداد لایک‌ها در خرید فالوور واقعی اینستاگرام

زمانی که شما اقدام به خرید فالوور می‌کنید، نباید نسبت تعداد فالوورها به بقیه فاکتورها مانند لایک، کامنت، ویو پست و… خیلی بیشتر باشد. اگر این نسبت رعایت نشود، پیج شما در نظر مخاطبان، غیر معتبر به نظر می‌آید. اینستاگرام نیز به این نتیجه می‌رسد که پیج شما با وجود داشتن فالوور زیاد تعامل زیادی از مخاطبان دریافت نمی‌کند، در نتیجه پیج کسب و کارتان را ارتقا نمی‌دهد و وارد اکسپلور نمی‌کند.

خرید فالوور واقعی اینستاگرام

لایک اینستاگرام به قدری اهمیت دارد که می‌تواند موجب موفقیت کسب و کار یا شکست آن شود. پس توصیه می‌شود بعد از خرید فالوور واقعی، شما باید به فکر خرید لایک اینستاگرام، خرید کامنت و… نیز باشید تا نرخ تعامل پیج‌تان را افزایش دهید. هرچه نرخ تعامل افزایش یابد، اعتبار کسب و کار شما در نظر مخاطب افزایش می‌یابد. زیرا شما با خرید لایک اینستاگرام می‌توانید به نوعی از طرف کاربران تایید اجتماعی بگیرید.

سخن پایانی

بسیاری از کسب و کارها از طریق فضای مجازی به ویژه اینستاگرام توانسته‌اند به درآمدهای زیادی برسند. روز به روز بر تعداد افرادی که به دنبال کسب درآمد از طریق اینستاگرام هستند، افزوده می‌شود. شکست یا موفقیت در کسب و کارهای اینستاگرامی، به تعداد فالوورهای آن بستگی دارد.

خرید فالوور واقعی یکی از راه‌های موثر در مسیر موفقیت است. هر چقدر فالوورهای بیشتری داشته باشید، شانس دیده شدن شما بیشتر خواهد بود و در نهایت درآمدتان هم صعودی می‌شود.

باید بدانید که خرید فالوور از سایت‌های معتبری مانند دکتر مجیک زمانی مناسب است که محتواهای ارزشمندی داشته باشید تا درصد تعامل مخاطب را به حداکثر برسانید.

4/5 - (1 امتیاز)

تحریریه تکفای

گردآوری جدیدترین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری؛ نقد و بررسی گوشی ها، ساعت های هوشمند، بازی ها و برنامه های کاربردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید