رپورتاژ

خرید اکانت اسپاتیفای پرمیوم از تاپ جم شاپ

اسپاتیفای یکی از پلتفرم‌های محبوب در پخش و استریم موسیقی به صورت آنلاین است. این سرویس به نحوی است که در آن بیش از 50 میلیون آهنگ وجود دارد و این ویژگی باعث می‌شود تا شما بتوانید از طریق این پلتفرم به آهنگ‌های مورد علاقه خود گوش داده و از طریق اینترنت به آهنگ‌های مورد نظرتان دسترسی پیدا کنید. مهم‌ترین قابلیت این پلتفرم آن است که شما می‌توانید فارغ از نوع دستگاه خود، تنها با اتصال دستگاه خود به اینترنت از این سرویس استفاده کنید. در حال حاضر امکان دسترسی به این سرویس از طریق گوشی‌های هوشمند، کامپیوترهای شخصی، کنسول‌های بازی، مرورگرهای وب، تلویزیون‌های هوشمند و… وجود دارد.

یکی از امکاناتی که پلتفرم اسپاتیفای دارد این است که شما می‌توانید بدون پرداخت هزینه و به صورت رایگان از آن استفاده کنید. البته لازم به ذکر است که استفاده رایگان از این سرویس باعث می‌شود تا در هنگام پخش آهنگ‌ها مجبور شوید که به تبلیغات گوش دهید. همچنین استفاده رایگان از سرویس اسپاتیفای محدودیت‌های مختلفی را نیز برای شما به همراه خواهد داشت. این در حالی است که شما می‌توانید با خرید اشتراک اکانت اسپاتیفای پرمیوم این محدودیت‌ها را از بین برده و به صورت کامل از این سرویس استفاده کنید.

در همین راستا در ادامه قصد داریم تا شما را با ویژگی‌ها و مزایا اکانت پریمیوم اسپاتیفای آشنا کرده و در این زمینه اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه دهیم، پس با ما همراه باشید.

امکان استفاده از اسپاتیفای بدون محدودیت شافل بودن

یکی از محدودیت‌هایی که کاربران رایگان سرویس اسپاتیفای ممکن است با آن مواجه شوند، پخش آهنگ‌ها به صورت شافل است. در واقع اگر شما خواننده ای را انتخاب کنید، آهنگ‌های آن خواننده در حالت رایگان به صورت شافل پخش می‌شود. این در حالی است که اگر اقدام به خرید اشتراک اکانت پریمیوم اسپاتیفای کنید، می‌توانید به راحتی و بدون محدودیت به آهنگ‌های مورد نظر خود گوش دهید.

البته باید به این نکته توجه کنید که در اشتراک رایگان اسپاتیفای اگر از نسخه دسکتاپ و تحت وب این سرویس استفاده کنید، این محدودیت برای شما وجود نخواهد داشت و در واقع محدودیت اصلی برای کاربرانی است که از گوشی‌های هوشمند برای دسترسی به اسپاتیفای استفاده می‌کنند.

امکان اسکیپ نامحدود آهنگ

از دیگر محدودیت‌های پلتفرم اسپاتیفای برای کاربران رایگان این است که شما می‌توانید در هر ساعت تنها چند بار از گوش دادن به آهنگ‌ها صرف نظر کرده و آهنگی را اسکیپ کنید. در حال حاضر این محدودیت برای کاربران رایگان 6 عدد در هر ساعت است. این در حالی است که شما می‌توانید با خرید اکانت پریمیوم اسپاتیفای هر تعداد آهنگی که می‎‌خواهید را اسکیپ کرده و از این طریق تنها به آهنگ‌های مورد نظر خود برسید.

گوش دادن به آهنگ‌ها با بالاترین کیفیت

گوش دادن به آهنگ‌ها با بالاترین کیفیت

در صورتی که قصد دارید تا از طریق سرویس اسپاتیفای به آهنگ‌های مورد علاقه خود گوش دهید، نیاز است تا به چند نکته مهم توجه داشته باشید. در وهله اول باید گفت که کاربران سرویس رایگان اسپاتیفای تنها می‌توانند به آهنگ‌های مورد نظر خود با کیفیت معمولی 96 کیلوبیت در ثانیه یا با کیفیت بالا 160 کیلوبیت در گوش دهند. این در حالی است که اگر اقدام به خرید اشتراک اکانت اسپاتیفای پرمیوم کنید، می‌توانید به آهنگ‌های مورد نظر خود با بالاترین کیفیت ممکن یعنی 320 کیلوبیت در ثانیه گوش دهید و از این طریق کیفیت بالاتری را تجربه کنید. همچنین کاربران پلن پرمیوم اسپاتیفای می‌توانند از پس از اتصال هدفون به دستگاه‌های خود تنظیمات پخش آهنگ را تغییر داده و کیفیت پخش را باز هم افزایش دهند.

امکان استفاده آفلاین از اسپاتیفای

امکان استفاده آفلاین از اسپاتیفای

همان طوری که بیان کردیم، پلتفرم اسپاتیفای به نحوی است که برای استفاده از آن نیاز است تا به اینترنت وصل شده و سپس می‌توانید به آن دسترسی پیدا کنید. این در حالی است که ممکن است گاهی با محدودیت اینترنت مواجه باشید و دسترسی به اینترنت نداشته باشید.

در چنین شرایطی شما می‌توانید با عضویت در پلن پرمیوم اسپاتیفای، به صورت آفلاین از این سرویس نیز استفاده کنید. در واقع با خرید اشتراک پریمیوم اسپاتیفای شما می‌توانید تا 10000 آهنگ را دانلود کرده و در دستگاه خود ذخیره کنید، سپس وقتی که به اینترنت دسترسی ندارید، می‌توانید به صورت آفلاین به این آهنگ‌ها گوش دهید.

البته نکته مهمی که باید به آن اشاره کنیم این است که امکان گوش دادن به آهنگ‌ها به صورت آفلاین تا زمانی در دسترس است که اشتراک پرمیوم اسپاتیفای را داشته باشید. در واقع در هنگام دانلود آهنگ‌ها از این طریق، موسیقی در دستگاه شما به نحوی ذخیره نمی‌شود که بتوانید از خارج از برنامه اسپاتیفای از آن استفاده کنید.

دسترسی نامحدود به آلبوم‌ها

اگر هنرمند مورد علاقه شما آلبوم جدیدی را منتشر کند و قصد دارید تا از طریق اپلیکیشن اسپاتیفای به آن گوش دهید، در حال اسپاتیفای رایگان با محدودیت‌های مختلفی مواجه خواهید شد. در وهله اول باید گفت که کاربران رایگان نمی‌توانند به ترتیب از ابتدا آلبوم تا انتهای آن به موسیقی‌های مورد علاقه خود گوش دهند. همچنین آهنگ‌ها به صورت شافل پخش می‌شوند. از سوی دیگر امکان بازگشت یا تکرار آهنگ‌ها نیز وجود ندارد. این در حالی است که اگر شما جز کاربرانی باشید که حساب پریمیوم دارند، می‌توانید یک آلبوم را به طور کامل از ابتدا تا انتها پخش کرده و به صورت کامل به آلبوم گوش دهید.

امکان استفاده از اسپاتیفای با IPهای مختلف

یکی از مشکلاتی که کاربران ایرانی به منظور استفاده از این سرویس با آن مواجه هستند، فیلتر بودن و تحریم‌های علیه ایرانیان است. این موضوع باعث شده تا افراد برای استفاده از اسپاتیفای از برنامه‌های تغییر دهنده IP استفاده ‌کنند. به دلیل آن که این نرم افزارها در هر بار استفاده IP یک کشور جدید را به شما می‌دهند، به همین دلیل به منظور استفاده از اسپاتیفای به صورت رایگان محدودیت تغییر IP برای شما وجود دارد.

در واقع اگر کاربر اسپاتیفای رایگان هستید و با IP یک کشور خاص عضو این سرویس شده اید، نیاز است تا برای استفاده مجدد و ورود به اکانت اسپاتیفای خود، حتماً دوباره از IP آن کشور استفاده کنید. این در حالی است که برای کاربران پریمیوم اسپاتیفای هیچ محدودیتی وجود ندارد و شما می‌توانید از IPهای مختلف استفاده کرده و نگرانی در مورد محدودیت‌های موجود نداشته باشید.

خرید اشتراک اکانت پریمیوم اسپاتیفای از تاپ جم شاپ

پس از آن که شما را با سرویس اسپاتیفای آشنا کرده و در مورد مزایا این سرویس اطلاعات کاملی را به شما ارائه کردیم، حال نیاز است تا در مورد روش خرید اشتراک پرمیوم اسپاتیفای توضیحاتی را به شما ارائه دهیم.

به دلیل تحریم‌های مالی، کاربران ایرانی نمی‌توانند به صورت مستقیم اشتراک اسپاتیفای را خریداری کنند. این در حالی است که شما می‌توانید از طریق مجموعه تاپ جم شاپ اشتراک این سرویس را خریداری کرده و از این طریق به صورت ریالی و با قیمت مقرون به صرفه از این پلتفرم استفاده کنید.

ویژگی‌های مجموعه تاپ جم شاپ نظیر ضمانت قیمت، پرداخت امن و شارژ فوری باعث شده تا این فروشگاه محبوبیت بسیار زیادی در بین کاربران پیدا کرده و افرادی که قصد دارند تا عضو سرویس اسپاتیفای پرمیوم شوند، می‌توانند از طریق این مجموعه خرید خود را انجام دهند.

همچنین در کنار اکانت‌های اسپاتیفای، شما می‌توانید اکانت‌های پرمیوم و حرفه ای سرویس‌هایی نظیر تلگرام یا دیسکورد را نیز از طریق فروشگاه تاپ جم شاپ سفارش داده و به صورت ریالی عضو پلن‌های حرفه ای این سرویس‌ها شوید.

4/5 - (1 امتیاز)

تحریریه تکفای

گردآوری جدیدترین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری؛ نقد و بررسی گوشی ها، ساعت های هوشمند، بازی ها و برنامه های کاربردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید