رپورتاژ

چرا دریافت تیک آبی اینستاگرام اهمیت زیادی دارد ؟

اهمیت دریافت تیک آبی اینستاگرام

هنگامی که در حال مشاهده لیست اکانت های گوناگون در اینستاگرام هستید چه چیزی بیشتر از همه جلب توجه میکند؟ با این که عکس پروفایل و نان کاربری توجه ها را تا حد زیادی به سوی خود معطوف خواهد کرد اما هیچ چیز اندازه تیک آبی اینستاگرام نمیتواند مهم باشد. تیک آبی اینستاگرام فقط جلب توجه نمیکند بلکه نشانی از اطمینان و اعتماد است که برای بازدیدکننده ها فراهم خواهد کرد. حتما شما هم با خودتان فکر کرده اید که چقدر خوب میشد اگر میتوانستید تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنید. ممکن است فکر کنید که شانسی برای دریافت آن ندارید. اما خبر خوب این است که افراد مجربی وجود دارند که میتوانند با بررسی پیج شما، شانس تان را برای دریافت تیک آبی اینستاگرام افزایش دهند.

تیک آبی اینستاگرام چیست؟

تیک آبی در اینستاگرام نشانه ‌ای است که به صفحات واقعی و معتبر شخصیت‌ ها، سازمان‌ها یا برندها اختصاص داده میشود. این بررسی و تأیید از سوی اینستاگرام صورت می‌گیرد تا کاربران را قادر سازد به راحتی و با اطمینان بیشتری پروفایل ‌های معتبر را از بین دیگر صفحات تقلبی تشخیص دهند.

خرید تیک آبی اینستاگرام از سایت خرید فالوور اینستاگرام یکی از آسان ترین روش های است که افراد مشهور اینستاگرام همچون سلبریتی ‌ها، ورزشکاران، سیاستمداران، رسانه‌ ها و برندها اختصاص داده می‌شود. این نشانه برای افراد و صفحاتی است که دارای تأثیر و شهرت زیادی در جامعه خود هستند.

احتمالاً برای دریافت تیک آبی، نیاز به فعالیت‌هایی از جمله داشتن تعداد زیادی دنبال‌کننده، حضور مؤثر در رسانه ‌های اجتماعی دیگر، تأیید هویت و ارائه مدارک شناسایی به اینستاگرام و یا داشتن شهرت و تأثیر قابل توجه است. لازم به ذکر است که فرایند دریافت تیک آبی توسط اینستاگرام و سیاست‌ های خاصی که توسط آن تعیین می‌ شوند، ممکن است تغییر کند و شما با استفاده از راهکارهای قبلی قادر به دریافت این تیک نباشید.

تیک آبی اینستاگرام چیست؟

داشتن تیک آبی چه مزیتی دارد؟

داشتن تیک آبی در اینستاگرام برای شما می‌تواند چندین مزیت داشته باشد به همین خاطر است که افراد زیادی به دنبال دریافت آن هستند. از جمله این مزایا میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

اعتبار و اعتماد

تیک آبی نشان می‌دهد که حساب کاربری شما توسط اینستاگرام تأیید شده است و شما یک شخص یا سازمان واقعی هستید. این می‌تواند به اعتبار و اعتماد شما در نظر فالوورها و بازدیدکنندگان کمک کند. خصوصا اگر بخواهید که محصولی را به فروش برسانید یا تبلیغات انجام دهید، این تیک بسیار مهم تر خواهد بود.

تمایز از رقبا

در بین اکانت های دیگر اینستاگرام در حیطه فعالیت شما، داشتن تیک آبی می‌تواند شما را از رقبا و حساب ‌هایی که تأیید نشده‌ اند، متمایز کند. این تیک می‌تواند به شما کمک کند که بیشتر به چشم بیایید و جذابیت بیشتری برای مخاطبان، فالوورهای قبلی و فالوورهای جدید داشته باشید.

دسترسی به برخی امکانات ویژه

در برخی موارد، اینستاگرام به حساب‌ های تیک آبی ویژگی‌ های خاص ارائه می‌دهد. به عنوان مثال، چند سال پیش دسترسی به ویژگی‌های جدید مانند IGTV، اشتراک‌گذاری لینک در Instagram Stories، و استفاده از ابزارهای تجاری و تبلیغاتی فقط توسط اکانت های تیک آبی دار انجام میشد اما این روزها دسترسی به این امکانات برای تمامی کاربران امکان پذیر است.

جذب همکاران تجاری

داشتن تیک آبی می‌تواند شما را به یک همکار تجاری جدید نزدیک تر کند. به عنوان مثال، برندها و شرکت‌ های مختلف ممکن است برای همکاری با شما در نظر بگیرند و به شما ارائه پیشنهادهای تبلیغاتی و همکاری در کسب و کار بدهند.

چه کسانی میتوانند تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنند؟

تیک آبی در اینستاگرام به شخص یا سازمان‌ های واقعی و معتبر اختصاص می‌ یابد. اینستاگرام به حساب‌ هایی که به عنوان شخص یا سازمان واقعی شناخته شده‌اند و هویت آن‌ها تأیید شده است، تیک آبی اعطا می‌کند.

به عنوان مثال، افراد مشهور، هنرمندان، ورزشکاران، سیاستمداران، تجار برجسته، رسانه‌ها، برندها و سازمان‌های شناخته شده ممکن است توانایی دریافت تیک آبی را داشته باشند، اما همه این افراد و سازمان‌ ها مطابق با الزامات و قوانین اینستاگرام باید هویت خود را تأیید کنند و شرایط مورد نیاز را برآورده کنند.

به طور کلی، برای دریافت تیک آبی در اینستاگرام، شما باید:

  • به عنوان یک شخص یا سازمان واقعی شناخته شده باشید و هویت خود را تأیید کنید.

  • در اینستاگرام فعالیت داشته باشید و با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید.

  • با قوانین اینستاگرام آشنا باشید و محدودیت های آن را رعایت کنید.

خوب است بدانید که دریافت تیک آبی اینستاگرام قاعده و قانون خاصی ندارد و ممکن است که افراد با پیج های معمولی هم بتوانند تیک آبی دریافت کنند. کافی است که راه حل آن را بدانید تا بتوانید تیک آبی دریافت کنید.

نحوه خرید تیک آبی اینستاگرام چگونه است؟

همانطور که گفتیم اینستاگرام شرایط خاصی را برای دریافت تیک آبی مشخص کرده است. اما به دفعات مشاهده شده که پیج هایی که هیچ یک از این شرایط را ندارند نیز تیک آبی دریافت کرده اند. این مسئله نشان دهنده این موضوع است که راهکارها و میانبرهایی برای دریافت تیک آبی وجود دارد. اصولا عموم مردم با این تکنیک ها آشنا نیستند به همین خاطر میتوانند از خدمات خرید تیک آبی استفاده کنند. البته دریافت تیک آبی کاملا رایگان است و اینستاگرام هیچ پولی بابت این قضیه از شما نمیگیرد. اما مجموعه ای که اقدام به دریافت تیک برای شما خواهد کرد قطعا حق الزحمه خود را بابت تخصص خود از شما میگیرد.

«سایت خرید فالوور اینستاگرام» یکی از همین وبسایت هاست که اقدام به ارائه تیک آبی اینستاگرام برای شما خواهد کرد. کافی است که پیج خود را در این وبسایت ثبت کنید و سپس کمی صبر کنید تا به طور کامل بررسی شود. در صورتی که شما شرایط حداقلی را برای دریافت تیک داشته باشید پرسنل مجرب این سایت اقدام به دریافت تیک برای شما خواهند کرد.

سخن پایانی

طبق گفته اینستاگرام، دلیل اصلی ارائه تیک آبی، کمک به کاربران برای یافتن حساب های واقعی است. برای تایید، نیازی نیست که یک سلبریتی باشید یا تعداد فالوورهای بالایی داشته باشید، همین که حساب شما یک حساب معتبر باشد، برای دریافت تیک آبی کفایت می­ کند.

اما از طرفی هم نمی توان منکر این موضوع شد که اگر تعداد قابل توجهی فالوور داشته باشید به احتمال زیاد به عنوان یک فرد “قابل توجه” در نظر گرفته می شوید. اما شرط اصلی برای دریافت تیک آبی داشتن یک حساب معتبر است و داشتن تعداد فالوور زیاد چندان ضرورتی ندارد.

همانطور که دیدید، تیک آبی اینستاگرام از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و به نوعی نماد اطمینان و اعتماد تبدیل شده. با این که اینستاگرام شرایط خاصی را برای دریافت این تیک تعیین کرده اما به دفعات دیده شده که این تیک به پیج هایی که این شرایط را ندارند نیز اهدا شده است. سایت هایی مانند «سایت خرید فالوور اینستاگرام    https://www.xn--mgbaaanvhpcdt8npbvj3aa47pnpia.com/ » در کنار شما هستند تا شانس تان را برای دریافت این تیک افزایش دهند.

4/5 - (1 امتیاز)

تحریریه تکفای

گردآوری جدیدترین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری؛ نقد و بررسی گوشی ها، ساعت های هوشمند، بازی ها و برنامه های کاربردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید