رپورتاژ

معرفی بهترین سایت سوالات آیین نامه

امروزه گرفتن گواهینامه رانندگی برای همه‌ به امری ضروری تبدیل شده . همچنین قبولی در امتحان آیین نامه و شهری به دغدغه خیلی از ما تبدیل شده است. در اینجا قصد داریم بهترین وبسایت در زمینه نمونه سوالات آیین نامه را به شما معرفی کنیم که علاوه بر آموزش‌های مختلف و دانلود سوالات می‌توانید آزمون آیین نامه به صورت آنلاین نیز در آن انجام دهید.

جدیدترین سوالات آیین نامه را از گواهیار بگیر

همواره ساده‌ترین راه برای قبولی در امتحان آیین نامه خواندن سوالات است. شما با خواندن کتاب آیین نامه موارد بسیار زیادی را یاد می‌گیرید. اما به دلیل حجم زیاد این کتاب خواندن آن ممکن است روزها وقت شما را بگیرد. وقتی که این کتاب را تمام می‌کنید هم ممکن است چیزی به خاطر نداشته باشید که بتوانید در امتحان به سوالات پاسخ دهید. بنابراین باید به دنبال راه ساده‌تری برای قبولی در امتحان آیین نامه باشید.

این راه را که حتی در کتاب آیین نامه قدیم نیز  این گونه عمل می‌شد، خواندن سوالات چهار گزینه آیین نامه است. زیرا با خواندن این سوالات شما در مدت زمان کوتاهی مطالب بسیار زیادی را یاد می‌گیرید که به خوبی در ذهن شما می‌ماند.

شما می‌توانید با سرعت بسیار بالایی سوالات آیین نامه را بخوانید. مثلاً ۲۰ آزمونی که در بسته سوال‌ها به شما داده می‌شود در کمتر از ۳ ساعت قابل خواندن است. شما می‌توانید باقی وقت خود را برای مرور این سوالات صرف کنید تا بهترین نتیجه را در امتحان آیین نامه به دست آورید. با خرید بسته‌ای که در این وب سایت به شما ارائه می‌شود. می‌توانید در کمترین زمان ممکن قبول شوید و گواهینامه خود را درب منزل تحویل بگیرید.

آیا این سایت سوالات رایگان آیین نامه نیز دارد؟

تمام مطالب موجود در وب سایت گواهیار به صورت رایگان به شما ارائه می‌شود. از جمله این مطالب می‌توان به صدها سوال از مجموعه سوالات آیین نامه اشاره کرد. در بخش‌های مختلف این وب سایت می‌توانید سوالات را به صورت فصل به فصل مطالعه کنید. همچنین چکیده و مهم‌ترین سوالاتی که در امتحان شما مطرح می‌شود نیز برای شما جمع آوری شده است و می‌توانید آن را در این سایت مطالعه کنید. سوالات امتحان آیین نامه رانندگی رایگان را می‌توانید از بسیاری بخش‌های وبسایت گواهیار تهیه کنید.

آزمون های آنلاین آیین نامه

به صورت آنلاین آزمون بدهید

دیگر امکاناتی که در این وب سایت برای شما فراهم شده امکان انجام آزمون‌های آیین نامه به صورت آنلاین است. تمام این آزمون‌ها به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد تا بتوانید برای امتحان آیین نامه اصلی آماده شوید. بعد از انجام هر آزمون می‌توانید با زدن یک دکمه نمره خود را در آن آزمون مشاهده کنید.

در بخش نتایج می‌بینید که آیا نمره قبولی گرفته‌اید یا نه. به شما پیشنهاد می‌کنم برای اینکه بیشتر به آیین نامه مسلط شوید بعد از اتمام آزمون سوالاتی که به آنها جواب‌های اشتباه داده‌اید را دوباره بررسی کنید. آنها را به خوبی یاد می‌گیرید و اگر دوباره با این سوالات مواجه شدید می‌توانید به درستی به آنها پاسخ دهید. اگر فکر می‌کنید که در یک سوال بسیار گیج می‌شوید و نمی‌توانید در آن لحظه آن را به خوبی یاد بگیرید. حتماً از آن سوال یک اسکرین شات بگیرید و در گوشی خود داشته باشید که بتوانید بعداً آن را مرور کنید.

در حال حاضر حدود ۲۰ آزمون آیین نامه در این سایت برای شما آماده شده با خواندن آنها می‌توانید تا حد بسیار زیادی برای امتحان خود آماده شوید. بدون آنکه هزینه‌ای پرداخت کرده باشید.

کل آیین نامه را در این سایت آموزش ببینید

در حال حاضر شرکت در کلاس‌های آیین نامه رانندگی اختیاری شده است. شاید شما دوست داشته باشید که در منزل مطالب مهم آیین نامه را یاد بگیرید تا هم بتوانید رانندگی ایمنی داشته باشید و هم در امتحان آیین نامه رانندگی قبول شوید. اصلی‌ترین بخشی که در وب سایت گواهیار به آن پرداخته شده است بخش آموزش است.

شما می‌توانید مهم‌ترین بخش‌های کتاب را به صورت مفصل و کاربردی در این سایت یاد بگیرید. از جمله بخش‌هایی که باید حتماً در این سایت مطالعه کنید و مطالب بسیار خوبی برای آنها تهیه شده است، می‌توان به بخش حق تقدم در رانندگی، سرعت‌های مجاز در انواع راه‌ها، انواع خط‌کشی راه‌ها، شناسایی تابلوها با استفاده از شکل و رنگ آنها، قوانین سبقت و دور زدن در رانندگی، قوانین توقف ممنوع در رانندگی و بسیاری از مطالب که در بخش آموزش گواهیار به آنها پرداخته شده است.

جزوه خلاصه آیین نامه را دانلود کنید

جزوه خلاصه آیین نامه را دانلود کنید

در وب سایت گواهیار جزوه کلاس‌های آیین نامه برای شما تهیه شده است. می‌توانید آن را به صورت pdf دانلود کنید و در گوشی موبایل خود بخوانید. این جزوه شامل ۵ بخش است که هر بخش آن یک جلسه است کلاس آیین نامه را شامل می‌شود و مهم‌ترین چیزهایی که شما باید یاد بگیرید در آن آمده است.

از این جزوه هم می‌توانید برای یادگیری مهم‌ترین نکات و هم برای مرور مطالب قبل از امتحان استفاده کنید. خواندن این خلاصه کمتر از نیم ساعت وقت شما را می‌گیرد و به راحتی به آن مسلط می‌شوید. این قطعاً سرعت عمل و دقت شما را در امتحان بیشتر خواهد کرد

جمع‌بندی

وب سایت‌های زیادی در سطح اینترنت وجود دارند که در آنها می‌توانید انواع سوالات آیین نامه، آزمون‌ها و آموزش‌ها را پیدا کنید. اما در وب سایت گواهیار که به شما معرفی شد بهترین کیفیت این‌ها را می‌توانید پیدا کنید.

علاوه بر کیفیت بسیار خوب مطالب این سایت دارای طراحی بسیار خوبیست. خواندن آن شما را خسته نمی‌کند و برخلاف سایر سایت‌ها مشابه با خواندن مطالب آن سردرد نمی‌گیرید.

برای استفاده از مطالب این سایت روی لینک govahiyar.ir کلیک کنید.

4/5 - (1 امتیاز)

تحریریه تکفای

گردآوری جدیدترین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری؛ نقد و بررسی گوشی ها، ساعت های هوشمند، بازی ها و برنامه های کاربردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید