رپورتاژ

بهترین شرکت‌های هوشمند سازی ساختمان

افزایش اطلاعات در مورد فواید هوشمند سازی ساختمان باعث شده است که افرادی زیادی به سمت آن روی بیاورند. برای هوشمند سازی ساختمان، شرکت‌های زیادی وجود دارند که محصولات خود را با استانداردهای روز جهان طراحی کرده و روانه بازار می‌کنند.

از میان این شرکت‌ها برخی به عنوان بهترین شرکت‌های هوشمند سازی ساختمان شناخته می‌شوند که آشنایی در مورد آن‌ها به شما کمک می‌کند تا بهتر بتوانید تجهیزات هوشمند سازی خود را خریداری کنید. در حال حاضر شرکت انیپکو به عنوان یکی از شرکت‌های عرضه کننده محصولات هوشمند سازی خانه تمام تجهیزات مورد نیاز شما را به صورت اورجینال از شرکت سازنده وارد می‌کند که شما می‌توانید آن‌ها را خریداری کنید.

برند هوشمند سازی ساختمان ABB

شرکت ABB یکی از بهترین شرکت‌های هوشمند سازی ساختمان است که از سال 1988 فعالیت خود را در کشور سوئیس در زمینه تولید محصولات هوشمند سازی آغاز کرده است. در حال حاضر محصولات این شرکت در بیش از 100 کشور جهان عرضه می‌شود.

شرکت ABB تمام محصولات خود را با استفاده از فناوری‌های روز دنیا ارائه می‌دهد تا شما بتوانید از آن‌ها برای کنترل، مدیریت و اتصال تجهیزات مختلف در ساختمان‌های هوشمند استفاده کنید. یکی از بهترین محصولات شرکت ABB، سیستم خانه هوشمند ABB-free@home است که از آن می‌توانید برای کنترل هوشمند سازی نورپردازی، گرمایش و سرمایش، درب‌های هوشمند و دستگاه‌های الکتریکی استفاده کنید.

در واقع استفاده از آن برای کاهش مصرف انرژی در ساختمان‌ها مفید است. این شرکت همواره تلاش می‌کند راهکارهای جدید و تازه‌ای را برای بهبود کیفیت زندگی و کاهش مصرف انرژی ارائه دهد تا بتواند به اهداف پایداری انرژی و کاهش آلاینده‌های هوا در سطح جهان برسد.

برند خانه هوشمند لوکسون (LOXONE)

یکی از شرکت‌های تازه احداثی که در زمینه تولید محصولات هوشمند سازی فعالیت می‌کند، شرکت لوکسون (LOXONE) است. این شرکت یکی از بهترین شرکت‌های هوشمند سازی ساختمان است که فعالیت خود را از سال 2009 آغاز کرده است.

تمام محصولاتی که توسط این شرکت ارائه می‌شود در زمینه سیستم‌های کنترل دما، نورپردازی، امنیت، پنجره و درب، صوت و تصویر و سایر تجهیزات الکترونیکی هوشمند سازی ساختمان هستند. این شرکت برای ساخت محصولات خود از تکنولوژی ابری و اینترنت اشیا استفاده می‌کند تا بتواند کنترل اشیا را برای کاربران آسان کند. به دلیل کیفیت خوب محصولات شرکت لوکسون در حال حاضر بیش از 90 کشور جهان مشتری تجهیزات هوشمند سازی این شرکت هستند. اگر شما قصد دریافت محصول خاصی را داشته باشید شرکت LOXONE آن را برای شما ارائه می‌دهد.

برند ساختمان هوشمند آکووکس (Akuvox)

برند ساختمان هوشمند آکووکس (Akuvox)

برند Akuvox یکی از بهترین شرکت‌های هوشمند سازی ساختمان است که یک شرکت فناوری مطرح در زمینه تولید محصولات هوشمند سازی خانه و ساختمان در جهان می‌باشد. این شرکت در کشور چین تاسیس شده است و در حال حاضر در بیش از 80 کشور جهان نمایندگی‌های فعال دارد.

شرکت انیپکو به عنوان یکی از نمایندگی‌های فعال این شرکت در ایران تمام محصولات هوشمند سازی ساختمان Akuvox را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. به طوری که شما با مراجعه به این فروشگاه می‌توانید تمام محصولات Akuvox مانند درب‌های ورودی هوشمند، دستگاه‌های تماس تصویری، تلفن‌های تصویری، اسپیکرهای هوشمند، دزدگیر و سیستم‌های کنترل دسترسی را خریداری کنید.

این برند در طراحی و تولید محصولات خود به سادگی، زیبایی، پایداری و عملکرد بالا توجه می‌کند. لذا اگر شما به هنگام خرید این محصولات قصد داشته باشید کالاهایی ساده، زیبا و پایداری را خریداری کنید می‌توانید از محصولات Akuvox استفاده کنید.

برند خانه هوشمند کور (CORE)

برند CORE یکی از شرکت‌هایی است که در سال 2013 فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات هوشمند سازی ساختمان آغاز کرده است. این شرکت در مدت زمان کوتاه فعالیت خود موفق شده است محصولات متنوعی را برای مشتریان خود عرضه کند. به همین دلیل به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های هوشمند سازی ساختمان شناخته می‌شود.

در حال حاضر محصولات زیادی توسط شرکت CORE تولید می‌شوند که سیستم‌های خانه هوشمند امنیتی، صوتی و تصویری، اتوماسیون هوشمند و غیره از جمله آن‌ها هستند. این شرکت محصولات خود را با استفاده از تکنولوژی بی‌سیم ارائه می‌دهد که شما می‌توانید آن‌ها را به راحتی با تلفن همراه، تبلت و یا رایانه مدیریت کنید.

برند هوشمند سازی زیمنس (SIEMENS)

شرکت SIEMENS یکی از شرکت‌های معروف در زمینه تولید و ارائه محصولات هوشمند سازی در جهان است که به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان تجهیزات برقی و الکترونیکی شناخته می‌شود. از محصولات این شرکت بیشتر در زمینه‌ صنعت، ساختمان هوشمند، انرژی، حمل و نقل و بهداشت استفاده می‌کنند. این شرکت محصولات متنوعی را ارائه می‌دهد که با استفاده از پلتفرم MindSphere امکان جمع‌آوری اطلاعات و تحلیل آن‌ها را فراهم می‌کند. به طوری که شما به کمک آن می‌توانید سرعت بهینه‌سازی ساختمان و بهبود عملکرد آن‌ها را توسعه دهید. در حال حاضر محصولات شرکت SIEMENS در بیش از 200 کشور جهان عرضه می‌شود که شما می‌توانید آن‌ها را از شرکت انیپکو خریداری نمایید.

برند ساختمان هوشمند هگر (Hager)

شرکت Hager یکی از بهترین شرکت‌های هوشمند سازی ساختمان واقع در کشور آلمان است که محصولات خود را در بیش از 80 کشور جهان عرضه می‌کند. این شرکت فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات هوشمند سازی در سال 1995 آغاز کرده است و به عنوان یکی از شرکت‌های پیشگام در زمینه عرضه این محصولات می‌باشد.

محصولات هوشمند سازی این شرکت بیشتر در زمینه حفاظت الکترونیکی، تجهیزات الکترونیکی و غیره است که شما تمام آن‌ها را می‌توانید به تجهیزات مختلف الکترونیکی خانه وصل کنید و آن‌ها را از راه دور کنترل نمایید. تمام تجهیزات Hager قابلیت انعطاف‌پذیری بالایی در نصب و راه‌اندازی دارند و در استفاده با سیستم‌های هوشمند ساختمان دیگر سازگار هستند. به طوری که شما می‌توانید محصولات Hager را با محصولات سایر شرکت‌ها به راحتی ادغام کنید.

برند هوشمند سازی هانیول (Honeywell)

برند هانیول (Honeywell) یکی از شرکت‌های فعال در عرصه جهانی است که محصولات هوشمند سازی خود را به سراسر جهان عرضه می‌کند. این شرکت آمریکایی به عنوان یکی از برندهای بزرگ صنعت هوشمند سازی به شمار می‌آید. محصولات امنیتی، ترموستات هوشمند، سیستم‌های کنترل تهویه مطبوع، سنسورهای هوشمند و بسیاری محصولات دیگر این شرکت از فروش خوبی در جهان برخوردار هستند. شما می‌توانید محصولات شرکت Honeywell را با نرم‌افزارهای مختلفی مانند Honeywell Home،Total Connect Comfort و Honeywell Lyric کنترل کنید.

خلاصه

برای خرید محصولات هوشمند سازی ساختمان شرکت‌های زیادی در جهان فعالیت می‌کنند که شما می‌توانید از محصولات آن‌ها خریداری کنید. در حال حاضر چند مورد از این شرکت‌ها به عنوان بهترین شرکت‌های هوشمند سازی ساختمان به شمار می‌آیند که شرکت ABB، لوکسون، آکووکس، کور، اشنایدر و برکر آلمان از جمله آن‌ها هستند که تمام محصولات خود را به کشورهای زیادی مانند ایران عرضه می‌کنند.

شما جهت خرید محصولات هوشمند سازی و نمایندگی اشنایدر انیپکو هر کدام از شرکت‌های بالا می‌توانید به وب‌سایت انیپکو مراجعه کنید و در آن جا با تهیه لیست فروش محصولات هوشمند سازی ساختمان آن‌ها را با قیمت مطلوب‌تری تهیه کنید.

4.5/5 - (2 امتیاز)

تحریریه تکفای

گردآوری جدیدترین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری؛ نقد و بررسی گوشی ها، ساعت های هوشمند، بازی ها و برنامه های کاربردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید