اپلیکیشن ها

5 نرم افزار بایگانی اسناد برتر

با توجه به نیازهای روزافزون سازمان‌ها برای مدیریت و بایگانی اسناد، انتخاب بهترین نرم‌افزار بایگانی امری حیاتی است. یک نرم‌افزار بایگانی اسناد برتر باید امکاناتی مانند سهولت استفاده، قابلیت همکاری، حفاظت امنیتی، جستجو و بازیابی قدرتمند و مدیریت دوره حیات اسناد را فراهم کند. همچنین، این نرم‌افزار باید با سیستم‌ها و فرآیندهای سازمان سازگاری داشته باشد و بتواند به صورت انعطاف‌پذیر با تغییرات و نیازهای آتی سازمان همراهی کند. در ادامه، به بررسی و معرفی بهترین نرم‌افزار بایگانی اسناد می‌پردازیم.

نرم افزار بایگانی اسناد چیست؟

نرم افزار بایگانی اسناد (Document Archiving Software) یک نرم افزار است که برای مدیریت و نگهداری اسناد الکترونیکی و فیزیکی استفاده می شود. این نرم افزارها به سازمان‌ها و شرکت‌ها کمک می کنند تا اسناد خود را به طور موثر و سازماندهی شده مدیریت کنند و به راحتی به آنها دسترسی داشته باشند.

نرم افزار بایگانی نرم آوا

نرم افزار بایگانی اسناد نرم آوا یک سیستم کاملا تحت وب و مبتنی بر هوش مصنوعی است. این محصول با امکانات ویژه و استثنایی میتوان گفت برترین و بهترین نرم افزار بایگانی اسناد موجود در ایران است. ثبت و تعریف فرم های سازمانیُ گردش و ارجاع، امانت دهی، تغییرات و ورژنینگ رو اسناد از بدیهی ترین امکانات آن است. این محصول با ارائه امکانات خاص از جمله بهره گیری از هوش مصنوعی، OCR فارسی انگلیسی و در کنار آن ارائه خدمات پشتیبانی به موقع باعث تمایز در بین محصولات موجود در بازار شده است.

نرم افزار بایگانی یگانه

نرم افزار بایگانی اسناد یگانه یکی از بهترین‌ها در بین نرم افزارهای آرشیو در ایران است. طراحی این نرم‌ افزار به طور اختصاصی و بر مبنای شرایط و قوانین بایگانی اسناد در ایران تهیه و تنظیم شده است. کدنویسی این پلتفرم با بهر‌ه‌گیری از تکنولوژی‌های روز دنیا سبب کاربر پسند بودن، سادگی و افزایش امنیت اطلاعات شده است.

نرم افزار بایگانی چارگون

در شرکت نرم‌افزاری چارگون، نرم افزار بایگانی این شرکت با نام دیدگاه در بین بهترین نرم‌افزارهای بایگانی قرار گرفته است. از امکانات شاخص نرم افزار آرشیو اسناد دیدگاه می‌توان به تبدیل گروهی اسناد کاغذی به الکترونیکی، اجرای فرآیند‌های دستی به صورت اتوماتیک اشاره کرد. ناگفته نماند یکی از دلایل تمایز آن قیمت بسیار بالای محصولات این شرکت است.

نرم افزار بایگانی پیوست

نرم‌افزار بایگانی پیوست که با هدف ثبت و نگهداری مکاتبات رسمی طراحی شد. این نرم‌افزار با بهبود ارتباطات درون سازمانی در بین واحدهای مختلف یک ارگان و همچنین ارتباطات برون سازمانی سبب ارتقاء جایگاه و پرستیژ سازمان‌ها شده است.

نرم افزار بایگانی اسناد کامیشا

نرم ‌افزار کامیشا به عنوان بهترین و کاملترین ابزار بایگانی اسناد و اتوماسیون اداری، با قابلیت ‌ها و امکاناتی که مناسب تمامی حوزه‌ های کسب و کار است، معرفی می ‌شود. این برنامه شامل ویژگی‌ ها و ابزار هایی است که به طور جامع نیاز های اداری و مدیریتی را پوشش می ‌دهد. از ویژگی های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • افزودن قابلیت اضافه کردن تا ۹۹ آیتم به فرم ‌های سفارشی، به منظور افزایش قابلیت تنظیم و تعدیل فرم‌ ها بر اساس نیاز های مختلف کاربران.
  • اضافه کردن قابلیت نامحدود ساخت و طراحی فرم به برنامه، به منظور فراهم کردن فضای بی‌ نهایت برای ایجاد و مدیریت فرم ‌ها به منظور ارتقاء فرآیند ها و پروسه‌ های مختلف.
  • بهره‌ گیری از فرم ‌های آماده از الگو های فرم موجود در برنامه، به منظور ارائه سریع و کارآمد.
  • امکان افزودن پوشه‌ های کاری نامحدود به برنامه، به منظور سازماندهی بهتر و مدیریت بهینه منابع و اطلاعات درون برنامه، با هدف افزایش بهره‌ وری و کارایی.

پیاده‌ سازی نرم افزار اتوماسیون اداری شامل ایجاد کارتابل، ارسال و ارجاع نامه ‌ها، به منظور افزایش کارایی و کاهش زمان مورد نیاز برای انجام فعالیت ‌های اداری و مدیریت آسان پروسه ‌های مختلف.

4/5 - (1 امتیاز)

تحریریه تکفای

گردآوری جدیدترین اخبار مربوط به تکنولوژی و فناوری؛ نقد و بررسی گوشی ها، ساعت های هوشمند، بازی ها و برنامه های کاربردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید